Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uistinu impresivno.

Evo ja sam spreman počastiti društvo sa 2 janjca ako nam dokažete da je portfelj bolji od Crobexa.
Volio bih upoznati nekog konačno tko je bolji od tržišta.

Just another day in paradise

od 1250 do sad, crobex 68%. Ja cca 110% na ukupan portfelj, uz minimalno 15 do 20% casha manje više stalno (osim u iznimnim situacijama koje ne traju dulje od par dana) i nikad manje od 4 tikera istovremeno. pusa.

I'LL BE BACK

Ja u plusu 165% od 09.03. kad sam sve kupio i 01.06. kad sam sve prodao!
Tko bi rekao da sam tako uspješan, tek sad sam išao gledati, nije mi bilo bitno do sada. Ali kad vidim da je to tema rekoh idem se i ja malo pohvaliti.
Baš sam šokiran!
Jer to mi nije baš tako važno, glavno je da ja imam tri obroka dnevno. i da sam sretan. Jer sreća se ne može kupiti.

Inače čini mi se da je danas PBZ bio best baj a ne best sell kao što su neki govorili sinoć!!

"Kad se množe opaki, množi se i grijeh, ali pravednici promatraju propast njihovu!"
"Tko s lupežom plijen dijeli, mrzi sebe samog; čuje proklinjanje i ništa ne otkriva!"
[thumbsup]

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

zaboravih da je dio portfelja i margin. sama glavnica je narasla skoro 200%.

I'LL BE BACK

Poštovanje svim kolegama,

nego, objasnite mi molim vas, kako su vam svima prinosi u tako velikim plusevima.
U mom portfelju bilo Leda, Janafa, HTa, sve prvoklasnih dionica, ali od značajnog pomaka ništa.

Ili ste svi oformili svoje portfelje 9.3.2009.


Uistinu impresivno.

Evo ja sam spreman počastiti društvo sa 2 janjca ako nam dokažete da je portfelj bolji od Crobexa.
Volio bih upoznati nekog konačno tko je bolji od tržišta.



Ja u plusu 165% .
[thumbsup]


Ja cca 110% .

– dragi gospodine Fibula.
– nažalost vi nemate toliko novaca za toliko janjaca koliko je brojna ova ekipa u brutalnom plusu.
– ali i tu ima iznimaka,
– sigurno nisu svi u brutalnom plusu,
– nažalost ima i onih koji rade s minusima,
– uvijek se sijetim dragog gospodina A.(samo jedan inicjal zbog zaštite privatnosti), em što gubi novce na burzi, em ga žena mlati.

– I love this game.
Pozdrav !



Uistinu impresivno.

Evo ja sam spreman počastiti društvo sa 2 janjca ako nam dokažete da je portfelj bolji od Crobexa.
Volio bih upoznati nekog konačno tko je bolji od tržišta.



Ja u plusu 165% .
[thumbsup]


Ja cca 110% .

– dragi gospodine Fibula.
– nažalost vi nemate toliko novaca za toliko janjaca koliko je brojna ova ekipa u brutalnom plusu.
– ali i tu ima iznimaka,
– sigurno nisu svi u brutalnom plusu,
– nažalost ima i onih koji rade s minusima,
– uvijek se sijetim dragog gospodina A.(samo jedan inicjal zbog zaštite privatnosti), em što gubi novce na burzi, em ga žena mlati.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
vidim da govorite o forumasu koji je u minusu……….pretpstavljam da govorite o meni jer sam stekao dojam da su tu svi u brutalnoj zaradi na ovome forumu pa mi nije jasno zakaj me oslovljavate sa gospodin A. kad je dovoljno reci pofuk
pofuk

Nisam par dana pratio, je li HG Spot još uvijek best buy?

Gdje mi je kolegica Ivana sa svojim briljantnim prognozama za sutra………….čekati ću je nema mi druge.

Da se barem hoće javiti kolega iz Pbz…ea [wink]



Ja mislim da nisi zgodan i da tučeš žene.

– koliko se ja kužim u tu problematiku uvijek je u pitanju lova.
– zbilja ne znam je li gospodin Plavi tuče ženu ????
– ali koliko mogu primjetiti solidno zarađuje te ne vjerujem kako se tuku.

– ali tu imamo znatan broj investitora koji su pogubili značajne novce kućnog proračuna na burzi.
– o tim jadnicima se doslovno nitko ne brine, već ih i zahebavaju zbog toga.
– a pouzdano znam kako jednog našeg dragog kolegu A.(samo jedan inicijal zbog zaštite privatnosti), žena doslovno mlati svaki dan, malo je jače fizičke konstrukcije.
– a stvarno nemam toj ženi što zamijeriti,
– pa i ja bi ga mlatila svaki dan kad bi mi pogubio toliko novaca.
– samo taj očiti problem sigurno tu nećemo riješiti,
– to bi trebala riješavati neka služba za ovisnike o burzi.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Kolegice Ivana,
čula sam od drugih kolega da ste Vi zapravo veleuvažena, veleštovana supruga od kolege Plavog.
Jesam li u pravu?

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Ja sam pak čuo da je Plavi Ante Nodilo a Ivana je supruga od Nodila……….i da oboje pišu na istoj temi samo zato jer se u stvarnosti baš i ne podnose………..ali to ja samo u kuloarima investicijske zajednice, i na sastancima sa Hanfom pričam…………inače šutim [sealed]

A doma kad su sami treniraju neke zahvate pa slome kakav komad namještaja. Nehotice… [smiley]


Kolegice Ivana,
čula sam od drugih kolega da ste Vi zapravo veleuvažena, veleštovana supruga od kolege Plavog.
Jesam li u pravu?

– gospodićna S.Baracuda.

– ovo je ipak jedna tema o financijama gdje i kako brutalno zarađivati.
– ali koliko mogu pratiti vaše postove na ovoj temi vi ste tu samo došli zavoditi investitore.
– ne pišete o dionicama, čemu ova tema prvenstveno služi.
– pa ako ste plavuša, imate na ovom forumu super tema na ležernom.
– dosta je zgodna ona sex.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close