Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

poštovani kolega plavi,vrijede li to za vas?pisali ste da jednu kupujete,niste naveli koju,i gle čuda kad je BLSC naraslo 8% obznanili ste svekolikoj javnosti da je to upravo ta,tu sam kupovao kaže kolega plavi. [lol]


poštovani kolega plavi,vrijede li to za vas?pisali ste da jednu kupujete,niste naveli koju,i gle čuda kad je BLSC naraslo 8% obznanili ste svekolikoj javnosti da je to upravo ta,tu sam kupovao kaže kolega plavi. [lol]

Ma neee ne bi to on nikad. To se vama kolega samo ucinilo. Evo, recimo, meni se ucinilo da sam vidio negdje post gdje je kolega Plavi napisao da je popusio. Ali, ipak, samo mi se ucinilo. On je burzovni Chuck Norris – on nikad ne pusi.

kako vama ljudi nije jasno što rade plavi, governor i dizelaš…
nađu dionicu koja skoči u jednom danu 5 %(dobro su obaviješteni,nemaju insajd info nego brzu obavijest o razlozima pojedinog rasta) i kažu to je moja dionica(stvarno je kupe al tek nakon prvog rasta) i ide daleko daleko, onda se igraju tko zadnji magarac ovisno o sentimentu tržišta(e tu su pravi igrači-posebno dok tržište ide up,grizu junački;na prvu naznaku korekcije krate pozicije, čekaju ih 20-ak posto niže pa kupuju za odbijanac pa opet izlaze i čekaju niže…
primjer ledo je dobar i sad pa ga ne reklamiraju na svakoj temi ili plavi ne spominje adpl više…
ali nisu ni oni bez greške niti stignu svaku dionicu skužit, al se vole ubaciti u trend sa jačom lovom i puno galame
i kad bi rekao da puši-ode kredibilitet za nova napuhavanja-nije to zbog ega

fundamentalist


idu mi nešto poslovice, a za laku noć, jedna arapska – Gospodar si riječi koju nisi izgovorio, a rob one koju si rekao.

Evo još jedne.

Bolje je da šutiš i da te smatraju za budalu…

…nego da progovoriš i otkloniš sve sumnje.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene



idu mi nešto poslovice, a za laku noć, jedna arapska – Gospodar si riječi koju nisi izgovorio, a rob one koju si rekao.

Evo još jedne.

Bolje je da šutiš i da te smatraju za budalu…

…nego da progovoriš i otkloniš sve sumnje.
[/quote]

Sto ovu poslovicu niste kolegi Plavome prije rekli? Ovak se istrcao bezveze

Ljudi moji koji ste vi likovi. Sad se tu pišu nekakvi hvalospjevi da je ovaj ili onaj super dobro otkrio Belišće. A ja vam mogu reći da je to još ljetos i moja pokojna baba znala.
Ako se komu treba dati pohvala u vezi te teme onda su to kolege Eseker, Misko i SveinSSman (kako li već) koji su tamo duže vrijeme pisali afirmativno.
Sve drugo je bilo post festum.

who dares, wins

a da je netko tada kupio kad su oni afirmirali načekao bi se do ovog rasta

fundamentalist


a da je netko tada kupio kad su oni afirmirali načekao bi se do ovog rasta

Pa šta onda. Čekaš za 30,50 i više %. Bolje i to nego čekati da izgubiš. Da mi je 30% svake godine monitor ne bi ni palio i svako jutro bi se sa osmjehom budio.

who dares, wins

ma sve ok, al ti se pojavi plavi i utrlja ti nos u 25 % u 5 dana, i kaže da mi je svaki dan ovako ne bi ni monitor palio i svako jutro bi se s osmijehom budio. znalo se da će rast i znalci su to čekali ali plavi je znao kad će rast a to je iz perspektive špekulanta bitnije

fundamentalist


ma sve ok, al ti se pojavi plavi i utrlja ti nos u 25 % u 5 dana, i kaže da mi je svaki dan ovako ne bi ni monitor palio i svako jutro bi se s osmijehom budio. znalo se da će rast i znalci su to čekali ali plavi je znao kad će rast a to je iz perspektive špekulanta bitnije

Samo obrati pažnju na datume pisanja i po nekad pročitaj malo u nazad temu koja te zanima.
Kad bi se to pogađalo samo tako milion za 6 mjeseci je neminovan.
Samo da sam odigrao zicere za koje sam bio siguran ove godine napravio bi više od toga.
Vidio sam ali ni sam realizirao Dlkv u proljeće 100%
Janaf nekih 70%
Belišće cca 30% a biti će i više.
Pogodio sam Korf cca 90% i to me drži u pozitivi samo takvoj.
Pošto bi se tu radilo o multipliciranju možeš li si zamisliti da bi samo ove godine zaradio više nego cijeli život. Nadam se da ću u dogledno vrijeme podići prosjek realizacije onoga što se samo po sebi nameće i imati posao kojega bi svatko poželio.

who dares, wins

sve ok, ja sam digao janaf propustio tisak i ingru,ali u zadnje vrijeme je druga pjesma-samo određene dionice rastu u intervalima koje očito neki pogađaju bolje od drugih

fundamentalist


sve ok, ja sam digao janaf propustio tisak i ingru,ali u zadnje vrijeme je druga pjesma-samo određene dionice rastu u intervalima koje očito neki pogađaju bolje od drugih

Uvijek će tako biti. Čovjek koji je pobijedio na virtualnoj burzi u FR i osvojio 50 000€ u prvih 4,5 mjeseci imao je virtalnu zaradu sa stvarnim parametrima oko 250%.
Znači taj može šta god si poželi. Sve je to samo matematika iz koje sam u poznijem školovanju vukao kilavu 2.

who dares, wins

New Report

Close