Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


p.s. mogu Vas ja usmjeriti…..ja cu Vam reci sta sam kupio i sta sam prodao a Vi obrnuto i garantiram plus

prihvačam.samo ima jedan problem.tvoji postovi se satima ne vide jer si moderiran,kaj da ja delam u međuvremenu? [undecid]

"Čuvajte se tvrtki na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi."
T. E. Deal & A. A. Kennedy

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


– na ovoj temi imamo dvije vrste investitora.
– one koji zarađuju, neki kao i ja brutalno.
– i one koji se čude i dijele jedinice.

p.s. kada gospodinu Alienu kliknem 1%, vidim ocijenu 50%.

Dakle, istina prije ili kasnije izadje na vidjelo. Ako dijelite jedinice ko meni, znaci da su vase brutalne zarade bajke i basne. Samo ih dijelite i dalje; meni je drago kad nekog mogu uveseliti cak i ne znajuci da ga uveseljavam.



No i kad se dodje do vrha onda obicno slijedi silazak [wink]

Sutra tako Banderas silazi sa Sljemena. Nadam se u povijest.
[/quote]

Ne podcjenjujte glupost naseg naroda. Ja bi se dao kladiti da ce nam, nazalost, Bandic biti novi predsjednik.


@newuser
– svaka cast, tocno ste preveli onu poslovicu



p.s. mogu Vas ja usmjeriti…..ja cu Vam reci sta sam kupio i sta sam prodao a Vi obrnuto i garantiram plus

prihvačam.samo ima jedan problem.tvoji postovi se satima ne vide jer si moderiran,kaj da ja delam u međuvremenu? [undecid]
[/quote]

uzmi ga za prijatelja, pa ćeš vidjeti odmah



p.s. mogu Vas ja usmjeriti…..ja cu Vam reci sta sam kupio i sta sam prodao a Vi obrnuto i garantiram plus

prihvačam.samo ima jedan problem.tvoji postovi se satima ne vide jer si moderiran,kaj da ja delam u međuvremenu? [undecid]
[/quote]
pa isto ko i ja u zadnje vreme
NISTA NEMOJ RADITI
pofuk

Burza u minusu a meni PODR u plusu. Sto bi jedan kolega rekao fant fant fantasticno [thumbsup]

alien ovo za banderasa nažalost imaš pravo, no to i nije tako loše jer bu onda vjerojatno i drug milanović odlepršo pa nastavite niz … btw dok je milanovića možemo mirno spavat`

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica




p.s. mogu Vas ja usmjeriti…..ja cu Vam reci sta sam kupio i sta sam prodao a Vi obrnuto i garantiram plus

prihvačam.samo ima jedan problem.tvoji postovi se satima ne vide jer si moderiran,kaj da ja delam u međuvremenu? [undecid]
[/quote]

uzmi ga za prijatelja, pa ćeš vidjeti odmah
[/quote]
hvala za savjet [smiley] .znam ja to al mi pofuk očito ne želi biti prijetelj [embarass].pa neću valjda ja dvajstgoodišnjem šmrkavcu slati zahtjev,takvima ja doma pljuske djelim svaki dan [lol]


Burza u minusu a meni PODR u plusu. Sto bi jedan kolega rekao fant fant fantasticno [thumbsup]

aj se ti rađe koncentriraj na hidroelektru da joj se malo digne cijena. znaš i sam kak imam loš ulaz tam [cry].


Burza u minusu a meni PODR u plusu. Sto bi jedan kolega rekao fant fant fantasticno [thumbsup]

Utrpali jučer u usta sirotom Tedesciu da bi ju kao preuzeo [lol] [lol] [lol] da mi je znat što će sljedeće smislit

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Burza u minusu a meni PODR u plusu. Sto bi jedan kolega rekao fant fant fantasticno [thumbsup]

Veleštovani kolega, vi priznate da imate neku dionicu samo onda ako vam naraste ( dionica mislim ).
Mislim da smo zaključili svi zajedno, skoro pa aklamacijom, da nam niste pouzdani što se toga tiče, jer niste transparentni.

Jel to Crobex u plusu?

Nemojte da dva dana budemo u plusu zaredom, ako tako bude, treba sve trpati u dionice, jer kako kaže ona stara – to je – to.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close