Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


No i kad se dodje do vrha onda obicno slijedi silazak [wink]

Sutra tako Banderas silazi sa Sljemena. Nadam se u povijest.

who dares, wins


Pofuk ja se ne šalim. Baš su mi osvježenje postovi plavog u zadnje vrijeme. Kad nema onog može li bolje i sl. Precizni, misteriozni, ali opet kvalitetni [thumbsup]

pa i ja sam u zadnje vreme primjetio razliku u njegovim postovima
Gospodin Plavi i dalje pogadja dionice i nesebicno ih dijeli sa nama ali………ali…………dodao je neku dozu da ne kazem filozofske misterioznosti na kraju postova sto samo moze jos vise izazvati i vec onako veliko stovanje njegovog lika i dijela na forumu kod nas obicnih forumasa
pofuk
p.s. ja takvu misterioznost nisam nikako mogao pomoci pa sam zamolio Vjeku da me moderira kako bih ipak i kod mojih postova bilo nakakve misterije kako bi pratili novi trend na forumu



No i kad se dodje do vrha onda obicno slijedi silazak [wink]

Sutra tako Banderas silazi sa Sljemena. Nadam se u povijest.
[/quote]
auh…..nadam se da je uvidio da je sklisko
pofuk

@pofuk,
biti će klizanja do Pogane Vlake.

who dares, wins



@pofuk
,
biti će klizanja do Pogane Vlake.

pa iskreno mene da netko pozove na sastanak u 7 ujutro i da jos kaze dovedite Vase kolege tuzio bih ga za necovjecnost i genocid bez obziro koliko bi mi ta pozivnica bila antipaticno-simpaticnoantipaticna………….jadni novinari………prvo ih prebijaju pa ubijaju a onda im jos politicari nedaju spavati
pofuk

On se budi u 4h otrči pola maratona, istušira se pa mu je u 7 taman aman.
Samo ne znam šta mu žena na to kaže?

who dares, wins

A pofuče šta si ti bogu (moderatoru) zgrišija…. [lol] [smiley]


A pofuče šta si ti bogu (moderatoru) zgrišija…. [lol] [smiley]

pa iskreno ne smem reci makar imam dojam da moderator zeli pokazati ko je bog
pofuk
p.s. prijatna vece i laku noc te usojesan tjedan na burzi




Hvala kolega na pohvali.
To što dobijam kečeve me i drži na forumu.
Najviše volje za pisanjem dobijem kada dobijem uvredljive privatne forume, ili me netko na forumu provocira. Dobr ćete zaključiti da je toga bilo puno u zadnje vrijeme.

Kada bi me svi hvalili ne bi više bilo zabavno.
PA to vam je kao i u stvarnom životu, lako je doći do vrha, ali je teže na njemu se zadržati.
Bolje je onda stalno se penjati, nego doći na vrh.
Lakše je!

lp

Zaboravio si mudru izreku dopisat na kraju. A bar ih ima koliko oćeš o penjanju na vrh [smiley]

lp
[/quote]

Kad ste baš tražili, veleštovani kolega, samo za Vas:

Ulažući u znanje – Naucio sam, da svi zele zivjeti na vrhu planine, zaboravljajuci da se istinska sreca krije u samom nacinu penjanja na vrh. [rolleyes]

lp
[/quote]
ajde fala bogu ima poslovica i danas…ja se već navikla pa mi nemre san na oči ak je ne dobim [huh]..ujutro bakičina mudrosnica i ide dan kak po loju ,navečer plavi da usmjeri čovjeka u miran san…..da mi je zgrabiti još nekoga kroz dan da me burzovno dobro usmjeri živjela bi ja stalno na vrhu iako nisam nikad željela što želi krdo [sealed]





Hvala kolega na pohvali.
To što dobijam kečeve me i drži na forumu.
Najviše volje za pisanjem dobijem kada dobijem uvredljive privatne forume, ili me netko na forumu provocira. Dobr ćete zaključiti da je toga bilo puno u zadnje vrijeme.

Kada bi me svi hvalili ne bi više bilo zabavno.
PA to vam je kao i u stvarnom životu, lako je doći do vrha, ali je teže na njemu se zadržati.
Bolje je onda stalno se penjati, nego doći na vrh.
Lakše je!

lp

Zaboravio si mudru izreku dopisat na kraju. A bar ih ima koliko oćeš o penjanju na vrh [smiley]

lp
[/quote]

Kad ste baš tražili, veleštovani kolega, samo za Vas:

Ulažući u znanje – Naucio sam, da svi zele zivjeti na vrhu planine, zaboravljajuci da se istinska sreca krije u samom nacinu penjanja na vrh. [rolleyes]

lp
[/quote]
ajde fala bogu ima poslovica i danas…ja se već navikla pa mi nemre san na oči ak je ne dobim [huh]..ujutro bakičina mudrosnica i ide dan kak po loju ,navečer plavi da usmjeri čovjeka u miran san…..da mi je zgrabiti još nekoga kroz dan da me burzovno dobro usmjeri živjela bi ja stalno na vrhu iako nisam nikad željela što želi krdo [sealed]
[/quote]
oh boze mili pa to ste divno rekli
svaka Vam cast
to je najljepsa poslovica koju sam ikada cuo
izvinte na smetnji ali sam Vam to morao reci jer mi se cinilo premalo samo Vas ocjeniti
pofuk
p.s. mogu Vas ja usmjeriti…..ja cu Vam reci sta sam kupio i sta sam prodao a Vi obrnuto i garantiram plus

Prevarant stoljeća novac izgubio ulaganjem u Forex
http://www.jutarnji.hr/prevarant-stoljeca–novac-izgubio-ulaganjem-u-forex/331352/
Meni su ovi sa forexa zakon. Oderu i naj većeg lopova. Nezgodna neka ekipa.

who dares, wins


Prevarant stoljeća novac izgubio ulaganjem u Forex
http://www.jutarnji.hr/prevarant-stoljeca–novac-izgubio-ulaganjem-u-forex/331352/
Meni su ovi sa forexa zakon. Oderu i naj većeg lopova. Nezgodna neka ekipa.

je,je……. a tko Vam garantira da taj tip nije odero nekog iz forexa pa su decki slozno uskocili i vratili mu………………ak je mogao prevariti one iz tankerske onda je mogao bilo koga pa i ove iz forexa……….da mi je to bilo za vidjeti kak je izgledalo………..taj zemo je njima prodao nepostojeci auto a ovi njemu nepostojeci biznis
uzas
pofuk

New Report

Close