Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Naša nova zvijezda, BLSC,narasla je u tri dana 15 %.
Jel to nekome čudno?

Ušla dionica u prvu kotaciju, a zna se što to nosi sa sobom, dionica je pristupačnija i privlačnija,kako mirovinskim fondovima, tako i ostalim ulagačima zbog tranparentnosti samog poslovanja.

i tako će biti sa svakom slijedećom dionicom koja uđe u prvu kotaciju.

Kaže se, stara ruska – Bez pastira ovce neće postati stado.

lp


E moj plavi.Zabijaju ti kečeve jer si mudar i skidaš zicere.Hrvatski jal.A svima nam donosiš korist i
tvoje analize su najbolje .Čitao sam komentar na Hidru.Izvrsno.Ja sam ti malo popravija prosijek jer bi mi bilo jako žao da nas napustiš.
[/quote]

Hvala kolega na pohvali.
To što dobijam kečeve me i drži na forumu.
Najviše volje za pisanjem dobijem kada dobijem uvredljive privatne forume, ili me netko na forumu provocira. Dobr ćete zaključiti da je toga bilo puno u zadnje vrijeme.

Kada bi me svi hvalili ne bi više bilo zabavno.
PA to vam je kao i u stvarnom životu, lako je doći do vrha, ali je teže na njemu se zadržati.
Bolje je onda stalno se penjati, nego doći na vrh.
Lakše je!

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Za kolege koji vole poslovice jedna stara finska:

Parempi päivä elettynä kuin kaksi kuoltuna.


Prevod na latinski:
Homo ist hominis lupus.
[/quote]

Pogresno

Koliko ja znam finski, nešto je sa boljim danima i smrti, ne razumijem sve. [tongue]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Koliko ja znam finski, nešto je sa boljim danima i smrti, ne razumijem sve. [tongue]

Trebate jos u znanje ulagati. Google translator bas ne zna najbolje



Za kolege koji vole poslovice jedna stara finska:

Parempi päivä elettynä kuin kaksi kuoltuna.


Prevod na latinski:
Homo ist hominis lupus.
[/quote]
Bolje mučat nego gluposti valjati. To ti isto vrijedi i za zadnji post na Viru. [pray]

who dares, wins


Hvala kolega na pohvali.
To što dobijam kečeve me i drži na forumu.
Najviše volje za pisanjem dobijem kada dobijem uvredljive privatne forume, ili me netko na forumu provocira. Dobr ćete zaključiti da je toga bilo puno u zadnje vrijeme.

Kada bi me svi hvalili ne bi više bilo zabavno.
PA to vam je kao i u stvarnom životu, lako je doći do vrha, ali je teže na njemu se zadržati.
Bolje je onda stalno se penjati, nego doći na vrh.
Lakše je!

lp

Zaboravio si mudru izreku dopisat na kraju. A bar ih ima koliko oćeš o penjanju na vrh [smiley]

lp

When speculation has done its worst, two and two still make four.



Hvala kolega na pohvali.
To što dobijam kečeve me i drži na forumu.
Najviše volje za pisanjem dobijem kada dobijem uvredljive privatne forume, ili me netko na forumu provocira. Dobr ćete zaključiti da je toga bilo puno u zadnje vrijeme.

Kada bi me svi hvalili ne bi više bilo zabavno.
PA to vam je kao i u stvarnom životu, lako je doći do vrha, ali je teže na njemu se zadržati.
Bolje je onda stalno se penjati, nego doći na vrh.
Lakše je!

lp

Zaboravio si mudru izreku dopisat na kraju. A bar ih ima koliko oćeš o penjanju na vrh [smiley]

lp
[/quote]
evo ja cu umjesto gospodina Plavog da i ja nekako pomognem njemu
penjanje na vrh zna biti jako mukotrpno
ali kad se dodje na vrh sa njega se lakse mudre izreke obicnom pucanstvu dijele
pofuk

Evo kad se vec nabacujemo mudrostima evo jedne koju sam cuo nedavno od jednog prijatelja i vrlo je poucna:

Popeo se hodza na minaret, a ispod dzamije se skupila raja. I sad netko iz raje upita hodzu: "Deder hodza reci ti nama sto je to demokracija?"
A hodza ce s minareta "Pa demokracija vam je primjerice slijedece: evo mogu ja sad pišati po vama. A mozete i vi po meni. To vam je demokracija"

Pofuk ja se ne šalim. Baš su mi osvježenje postovi plavog u zadnje vrijeme. Kad nema onog može li bolje i sl. Precizni, misteriozni, ali opet kvalitetni [thumbsup]

When speculation has done its worst, two and two still make four.



Hvala kolega na pohvali.
To što dobijam kečeve me i drži na forumu.
Najviše volje za pisanjem dobijem kada dobijem uvredljive privatne forume, ili me netko na forumu provocira. Dobr ćete zaključiti da je toga bilo puno u zadnje vrijeme.

Kada bi me svi hvalili ne bi više bilo zabavno.
PA to vam je kao i u stvarnom životu, lako je doći do vrha, ali je teže na njemu se zadržati.
Bolje je onda stalno se penjati, nego doći na vrh.
Lakše je!

lp

Zaboravio si mudru izreku dopisat na kraju. A bar ih ima koliko oćeš o penjanju na vrh [smiley]

lp
[/quote]

Kad ste baš tražili, veleštovani kolega, samo za Vas:

Ulažući u znanje – Naucio sam, da svi zele zivjeti na vrhu planine, zaboravljajuci da se istinska sreca krije u samom nacinu penjanja na vrh. [rolleyes]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

No i kad se dodje do vrha onda obicno slijedi silazak [wink]


Za kolege koji vole poslovice jedna stara finska:

Parempi päivä elettynä kuin kaksi kuoltuna.


Bolje jedan dan živ nego dva mrtav.

I Love the Smell of Profits in the Morning!

New Report

Close