Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Biser hrvatske Baranje, Belišće sja kao zvijezda na ovoj našoj burzi u ova tmurna vremena.
Sve ostale zvijezde nestaše s obzora, jedino nam se Belišće ukaza kao nova.

štovani gospodine Plavi – BELIŠĆE NIKADA NIJE BILO U BARANJI ! još je uvijek na dasnoj obali Drave a to je Slavonija .

p.s. bez ljutnje molim [thumbsup]


vidiš, nikad nisam pitao što znači IMHO pa sad ovim putem molim odgovor: što znači IMHO

Pitanje na mjestu. I mene je zanimalo.
Hvala na pitanju [thumbsup]

who dares, wins



Bok Ivana,

opet na JANAFU dovode janjad na klanje…
zasto?

ps. ja ipak malo pikuno na 3100.

evo, cini se da smo ti obranili JNAF.

[/quote]
Samo se nadaj….

mislim da je danas best buy juventus
evo sad sam stavio na njih ali bi po zakonu vjerojatnosti konacno trebao fulati tak da sami odlucite
pofuk
p.s. stavio 6,1 adrs-p-a
prijatno



Biser hrvatske Baranje, Belišće sja kao zvijezda na ovoj našoj burzi u ova tmurna vremena.
Sve ostale zvijezde nestaše s obzora, jedino nam se Belišće ukaza kao nova.

štovani gospodine Plavi – BELIŠĆE NIKADA NIJE BILO U BARANJI ! još je uvijek na dasnoj obali Drave a to je Slavonija .

p.s. bez ljutnje molim [thumbsup]
[/quote]

Veleštovani, mislim da sam to danas naučio.
Nemojte da počnem sa poslovicama.

Bilo kako bilo trebalo bi obratiti pozornost na ovu dionicu u narednom periodu.
Ako znate što to znaći.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Biser hrvatske Baranje, Belišće sja kao zvijezda na ovoj našoj burzi u ova tmurna vremena.
Sve ostale zvijezde nestaše s obzora, jedino nam se Belišće ukaza kao nova.

štovani gospodine Plavi – BELIŠĆE NIKADA NIJE BILO U BARANJI ! još je uvijek na dasnoj obali Drave a to je Slavonija .

p.s. bez ljutnje molim [thumbsup]
[/quote]

Veleštovani, mislim da sam to danas naučio.
Nemojte da počnem sa poslovicama.

Bilo kako bilo trebalo bi obratiti pozornost na ovu dionicu u narednom periodu.
Ako znate što to znaći.

lp
[/quote]
To znači da si se ukrcao, a u Belišću ne cvjetaju ruže

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima





Biser hrvatske Baranje, Belišće sja kao zvijezda na ovoj našoj burzi u ova tmurna vremena.
Sve ostale zvijezde nestaše s obzora, jedino nam se Belišće ukaza kao nova.

štovani gospodine Plavi – BELIŠĆE NIKADA NIJE BILO U BARANJI ! još je uvijek na dasnoj obali Drave a to je Slavonija .

p.s. bez ljutnje molim [thumbsup]
[/quote]

Veleštovani, mislim da sam to danas naučio.
Nemojte da počnem sa poslovicama.

Bilo kako bilo trebalo bi obratiti pozornost na ovu dionicu u narednom periodu.
Ako znate što to znaći.

lp
[/quote]
To znači da si se ukrcao, a u Belišću ne cvjetaju ruže
[/quote]

Nisu niti u ADPL svojevremeno cvjetale ruže, sagledaj situaciju sa šireg aspekta, pogledaj što rade i za koga, da li ti kupuješ prošlost ili budučnost?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]






Biser hrvatske Baranje, Belišće sja kao zvijezda na ovoj našoj burzi u ova tmurna vremena.
Sve ostale zvijezde nestaše s obzora, jedino nam se Belišće ukaza kao nova.

štovani gospodine Plavi – BELIŠĆE NIKADA NIJE BILO U BARANJI ! još je uvijek na dasnoj obali Drave a to je Slavonija .

p.s. bez ljutnje molim [thumbsup]
[/quote]

Veleštovani, mislim da sam to danas naučio.
Nemojte da počnem sa poslovicama.

Bilo kako bilo trebalo bi obratiti pozornost na ovu dionicu u narednom periodu.
Ako znate što to znaći.

lp
[/quote]
To znači da si se ukrcao, a u Belišću ne cvjetaju ruže
[/quote]

Nisu niti u ADPL svojevremeno cvjetale ruže, sagledaj situaciju sa šireg aspekta, pogledaj što rade i za koga, da li ti kupuješ prošlost ili budučnost?

lp
[/quote]
Proizvode ambalažu, za domaće i strano tržište, ovaj uzlet je isključivo zbog prve kotacije.
Gledam u budućnost i vidim rast BDI-ja, vidim nastavak gradnje auto cesta, vidim puno veći promet u lukama, vidim rast cijene nafte, ali Belišće je imalo jako loš polugodišnji izvještaj, jedini razlog rasta je prva kotacija, mirovinci koji su to od njih tražili i malen broj sitnih dioničara. Hrpe dionica sa ZSE su u boljoj situaciji.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Zaobiđi Belišće i kupuj građevinare, tipa HDEL i VDKT, imaš tamo super izvješća, na obje teme sam dao analizu zadnjih izvješća.

Kaže se, stara arapska – Nemoj se srditi što ružin grm nosi trnje, nego se raduj što trnov grm nosi ruže.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Zaobiđi Belišće i kupuj građevinare, tipa HDEL i VDKT, imaš tamo super izvješća, na obje teme sam dao analizu zadnjih izvješća.

Kaže se, stara arapska – Nemoj se srditi što ružin grm nosi trnje, nego se raduj što trnov grm nosi ruže.

lp


Mene uopće neće začuditi ako Belišće još naraste, ali to nema veze s vrjednosti dionice nego s nečim drugim.
lp

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

evo ja sam isto kao egoplavi kupio brdo jedne xyz dionice. nakrcat ću se još sutra, a kada to obavim i kad ista odleti 20% (neovisno kada) onda ću tek napisati koja je to dionica bila. vrijeme je da se čovjek stavi na moderiranje, ovdje ima kolega koji pišu zaista postove s doprinosom, s koristi, s nesebičnošću analiza a moderirani su. dok neki pišu čisti BS, iz dana u dan.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



– a veseli me vaš ulazak u JNAF.
– jer kako stoje stvari to će te sutra sigurno moći prodati po 3.230kn .
– a sada tu je zbilja čista računica, koliko dionica toliko bureka.

– za JNAF, još ništa ne prognoziram.

– hebiga, pogriješila za 10 kuna.
– moglo se je zaraditi za provizije brokera,
– ali izostala ona glavna zarada za burek.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close