Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Biser hrvatske Baranje, Belišće sja kao zvijezda na ovoj našoj burzi u ova tmurna vremena.

Biseru, Belišće nije u Baranji!
[/quote]

A kako ne, ima li tu koji slavonac?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

I mi Dubrovčani znamo zemljopis Lijepe naše!
Belišće je u Slavoniji, na desnoj obali Drave, pa onda prijeđeš most 107. brigade HV i eto te u Baranji, odnosno na lijevoj obali Drave. Belišće je bilo prvo mjesto obrane a Baranja je bila okupirana. A kombinat se proteže uz samu rijeku Dravu, njezinu desnu obalu.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Belišće je naravno u Slavoniji. Baranja je preko Drave. A zna se koja je Baranjska uzdanica – možeš postat suvlasnik za pišljivih 95 kuna! 😉

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Valjda i ja mogu nekada pogriješti, kako god okrenuli zvijezda je zvijezda, bez obzira na kojoj je strani obale. VIdi se i na jednoj i na drugoj jednako.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Belišće je naravno u Slavoniji. Baranja je preko Drave. A zna se koja je Baranjska uzdanica – možeš postat suvlasnik za pišljivih 95 kuna! 😉

a koliko vrijedi jedan udjel



Belišće je naravno u Slavoniji. Baranja je preko Drave. A zna se koja je Baranjska uzdanica – možeš postat suvlasnik za pišljivih 95 kuna! 😉

a koliko vrijedi jedan udjel

[/quote]

IMHO više od trenutnih 95 kuna

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

vidiš, nikad nisam pitao što znači IMHO pa sad ovim putem molim odgovor: što znači IMHO


vidiš, nikad nisam pitao što znači IMHO pa sad ovim putem molim odgovor: što znači IMHO

In my humble opinion= prema mojem skromnom mišljenju

When speculation has done its worst, two and two still make four.


vidiš, nikad nisam pitao što znači IMHO pa sad ovim putem molim odgovor: što znači IMHO

In My Humble Opinion

hvala

Evo podsjetio bih kolegu Terminatora na to da je ATPL danas bila i na 960kn. Bilo je samo pitanje vremena. Dakle pala je skoro za 200kn i to nakon što je BDI narastao brutalno, unatoč optimističnim pretpostavkama od strane kolege. Čini mi se da bi kolega ipak trebao još malo ulagati u znanje umjesto se neprestano hvaliti istim.

Onaj tko sada ide kupovati ATPL može imati 20% više dionica.


Bok Ivana,

opet na JANAFU dovode janjad na klanje…
zasto?

ps. ja ipak malo pikuno na 3100.

evo, cini se da smo ti obranili JNAF.

New Report

Close