Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Toliki tekst a nigdje preporuke, i što sad neka ja radim da kajlam po bidu ili po asku? [cry]

pa prvo se smirite
danas tak i onak nemrete nista raditi a sutra cemo svi na otvaranju biti pametniji
pofuk


– a još ćemo imati ulazak u crobex (ako tko zna kada bila bih zahvalna)

Možda vam pomogne…

http://www.zse.hr/default.aspx?id=145
Odluka o indeksu Zagrebačke burze
Članak 9.
(1) Revizija indeksa obavlja se, po završetku trgovine, trećeg petka u mjesecu ožujku i rujnu
te se primjenjuje od slijedećeg trgovinskog dana.
(2) Revizija indeksa vrši se na temelju podataka o trgovini u šestomjesečnom razdoblju koje
prethodi reviziji, a sve promjene u sastavu indeksa objavit će se u javnosti.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!



Komšinice, ako more kakva preporuka za sledeće dane. Lep pozdrav.

***obrisano***
[/quote]

Svejedno komšinice, nisam ovde zbog lepote, mene bi zanimalo samo jedno nakon one depresivne teme danas:

AUD – CHF – EUR?????


(1) Revizija indeksa obavlja se, po završetku trgovine, trećeg petka u mjesecu ožujku i rujnu
te se primjenjuje od slijedećeg trgovinskog dana.

– zahvaljujem za inf.
– baš se sada sada sijećam KRAS, u ožujku ušo pa u rujnu izišo.

– evo ovo je super inf., ali uvijet je i dalje promet.
– znaći tada će biti inf. 1Q2010 kvartalno, godišnje i crobex, te najava za prvu kotaciju u proljeće.
– evo ovakve inf. uz uvijet dobrog poslovanja vam dižu cijenu dionice bez obzira na tržište.

– I love this game.
Pozdrav !


Komšinice, ako more kakva preporuka za sledeće dane. Lep pozdrav.

Dobar savjet?
Ne izlazi napolje jer je akcija "Morava" u toku.

who dares, wins



Komšinice, ako more kakva preporuka za sledeće dane. Lep pozdrav.

Dobar savjet?
Ne izlazi napolje jer je akcija "Morava" u toku.
[/quote]
ha ha ha ha
pa sta ga imas upozoravati???????
zamisli sutra u srpskom tisku……uhvatili Stevicu na forumu hrvatskog p.d.-a gde se skrio dok ne prodje akcija morava
pofuk

Ako ima putovnicu naši ga ne će izručiti. Srbija je po tom pitanju malo ozbiljnija. Vidiš da su izručili Makedoniji onu Arkanovu kumu. Pola tone i 14,5 godina…

who dares, wins

Preporuka za kupnju : INGRA, DLKV,VDKT…..

Ne zato jer to imam, već zato je su cijene povoljne, a izvješća o poslovanju – obećavajuća.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dobro, onda prodajte ako još niste prodali to isto.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sve više mi se čini da je netko bio u pravu kad je kao najbolju kupnju naveo novčane fondove.
I ja sam pomalo sklon tome. Jer ako Sabor ne usvoji sporazum sa zlovencima biti će belaja.
Ja to neću čekati u dionicama. Odmah ujutro se keširam pa čekam razvoj situacije.

A vi kako hoćete, vaše su pare

pympyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy


Sve više mi se čini da je netko bio u pravu kad je kao najbolju kupnju naveo novčane fondove.
I ja sam pomalo sklon tome. Jer ako Sabor ne usvoji sporazum sa zlovencima biti će belaja.
Ja to neću čekati u dionicama. Odmah ujutro se keširam pa čekam razvoj situacije.

A vi kako hoćete, vaše su pare


E kad bi rast ovisio o tome da li će sabor izlasati sporazum sa slovencima, odmah bih kredit digao da uložim u dionice, koliko sam siguran da će ga izglasati. Više se bojim da ne bi bio pad na stranim burzama, pa da nas to potopi.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Naravno, da će izglasati……….par stvarno u to sumnjate????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close