Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




– jer ja tu širim ljubav, radost, mir i veselje uz brutalne zarade.

dajte to molim Vas prosirite na mene ………sve to sto sirite
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]

– kako vam to nije jasno ??????????

– brutalna zarada, kupnja dionice JNAF.
– radost i veselje, brutalnom zaradom na JNAF-u.
– mir,(mir u kući) jer ste ostvarili brutalnu zaradu.
– ljubav, i supruga vas jako voli zbog te brutalne zarade.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
od sad samo Vas sljedim
da li biste bili molim Vas moja zvijezda vodilja,a nakon nekog vremena kad se brutalno obogatim i svetionik kako bi me svojim pozitivnim zracenjem obasjali prilikom mog izlaska na london stokiksčejndj???????
pofuk



– pa i nisam, mogla sam tu zaraditi 330.000,oo kn, a zaradila sam samo 300.000,oo kn ,

Ispričavam se koleginice na indiskreciji ali kada ste već naveli cifre da li se one odnose na brutalnu zaradu po poziciji ili sveukupno? Pretpostavljam da se radi o zaradama po poziciji.
[/quote]
ja sam drugacije shvatio……vjerojatno se tu radi o ustedi na brokerskim provizijama jer je pogodila niszu proviziju
pofuk

Best buy su sve dionice prehrambenog i farmaceutskog sektora.
krenimo redom:
– Podr (brand, posluje sa dobiti, raščišćuje se kriminal, otvorili podružnicu u Turskoj – tko zna možda neki novi Migros? [thumbsup])
– Blje (Najbolja garancija Todorić, njegova zaljubljenost u te njive i traktore, izvrstan vinski i prehrambeni asortiman)
– Ckml (dobro izvjesce, posluju sa dobiti, pogledajte pokazatelje!)
– Ledo (opet garancija Todorić, dobit na visokim razinama)

Šta se tiče farmaceutike tu nema puno prostora. Pliva je prodana ostaje Belupo – dakle Podr opet!

Pamet u glavu i ne slušajte kolegu Volksbank koji reklamira svoje dionice:
– Zaba i Pbz (fantomsko prikazivanje velike dobiti – sve veči problemi sa naplatom kredita)
– Adrs i njegov keš (šta su s tim kešom učinili dosad? drže ga na računu i isplačuju dioničarima bijedu od dividende. Mastodont bez ideje)
Kolega Volksbank, pozivate se na znanje pa počnite ulagati u njega i prehrambeni sektor!Nemate znanje.




– jer ja tu širim ljubav, radost, mir i veselje uz brutalne zarade.

dajte to molim Vas prosirite na mene ………sve to sto sirite
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]

– kako vam to nije jasno ??????????

– brutalna zarada, kupnja dionice JNAF.
– radost i veselje, brutalnom zaradom na JNAF-u.
– mir,(mir u kući) jer ste ostvarili brutalnu zaradu.
– ljubav, i supruga vas jako voli zbog te brutalne zarade.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Janaf ne spominjite mi ga, glavno da sam ja kupio. Čim ja uđem u poziciju, ista može samo u jednom pravcu.
Dajte otvorite best sell pa ga tamo hvalite………… [angry]

jedino što me čvrsto veže uz tk je ova špagica od vodokotlića



– JNAF najbolje izviješće na ZSE.

Uvažena koleginice, ako se sjećate našeg posljednjeg razgovora oko velikih accounta pojedinih dioničara. Ja vidim da sva 3 krate ovu dionicu. Uz ostale špeklulante to je dovelo do ovakvog pada. Upozoravao sam da je dionica vruća i da je čeka hlađenje. Pitanje koliko će ovi još kratiti jer imaju niske, jako niske ulaze.

Jako mi je žao što Vam slijedi ili dugoročna investicija ili brutalni gubitak jer ovo je far from over.
[/quote]

Tu istu priču si prodao i meni na privat o tome da prodaju, nije važno tko, a ja bio u petak u SDA i naravno uvidio da ti izmišljaš, da ne upotrijebim težu riječ.

Pošto se mora poštivati tajnost podataka, neću pisati, jer nesmijem konrektno tko kupuje, a tko prodaje.. [rolleyes] [wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

TULIPANI……opet cvatu…………to je jesenska cvatnja…..

Prije tri mjeseca..kak piše kolegica IVANA 7…. Crobex je bio oko 1920 bodova …HT..oko 227,00 Atpl je odskočila od 950,00 na 1150,00 li-la…Janf je bio 2100,00 ……

Svatko i ne baš preveč pametan…ako je onda kupio dionice je zaradio……

Pa svaki portfelj je od tada narastao i stvorila se zarada……. ne moraš čitati knjigu o tome…
Ako si prije toga dionice prodao u minus….imaš keš
ili dobiš keš / portfelj koji je gazda ugovorio / pa imaš naputke od gazde da s njim radiš…
i drugome zaradjuješ……

….. čijim se portfeljima hvalimo. okruženi analitičarima…svojim ili tuđima gdje gazda uzima vrhnje……. za činovničku plaću …

Tko daje naputke za rušenje tržišta…..

Ne smiju djelatnici brokerskih kuća , fondova ili sličnih investicijskih kuća o ničemu sami odlučivati..
Ako djelatnici , brokeri ..sami vode portfelje…a koliko čitam IVANA7 vodi TRI portfelja…
onda lijepo molim da se i Vi , tako uspješni malo reklamirate …. EPP- NE …Ivana 7?
Napišite koje ste brokersko društvo..pa da Vam povjerimo svoj novac…

Pardon, ja svoj ne dam nikome…… mogu Vam povjeriti teglicu s TUPANIMA..da je zalijevate…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Za koji dan ću vam svima napisati i argumentirati da je best buy FRNK.

Trenutno nemam vremena.

uz dužno poštovanje prema Vama kao dugogodišnjem ulagaču i osobi sa znanjem imam neku sumnju u vezi Vaših postova.volio bih da se ne naljutite na moj post.čitajuči Vaše postove u njima spominjete,a frank je najnoviji,da će određene dionice ići gore i Vi ih počinjete skupljati.to se nakon nekog vremena i dogodi (ledo,tisak,janaf…).u dilemi sam da li imate povlaštene informacije ili radite kao broker u nekoj brokerskoj kući.što se tiče tržišta nemali broj može točno predvidjeti što će donijeti slijedeći par dana.zanimljivo da je naše tržište prati svjetsko i u crvenilu i zelenilu samo su postoci drugčiji.kod nas je crobex bio u minusu ali Vaše dionice su rasle.kako to ? možda ima nekakva ekipa koja dogovorom diže pojedine dionice ? nisam 100% siguran da toga nema ali imam i neku malu sumnju da bi moglo i biti tako nekako.





– jer ja tu širim ljubav, radost, mir i veselje uz brutalne zarade.

dajte to molim Vas prosirite na mene ………sve to sto sirite
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]

– kako vam to nije jasno ??????????

– brutalna zarada, kupnja dionice JNAF.
– radost i veselje, brutalnom zaradom na JNAF-u.
– mir,(mir u kući) jer ste ostvarili brutalnu zaradu.
– ljubav, i supruga vas jako voli zbog te brutalne zarade.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Janaf ne spominjite mi ga, glavno da sam ja kupio. Čim ja uđem u poziciju, ista može samo u jednom pravcu.
Dajte otvorite best sell pa ga tamo hvalite………… [angry]
[/quote]

zasto kupujes letece purane?

slijedeci put pogledaj graf, pa onda kupi.
inace ces uvijek gubiti – takva je psihologija covjeka – kupuje ono sto raste.


Janaf
zasto kupujes letece purane?

JANAF nije leteći puran nego Concorde.

Imam best buy jedan, Villarreal.
Već dva kola jedu malu djecu, oporavili su se od paralelnog igranja LP i prvenstva a još su dobri koef jer su nisko na tablici skroz.
i Dark Horse Cagliari, oba su bila danas u fixu. [thumbsup]


JANAF nije leteći puran nego Concorde.

Imam best buy jedan, Villarreal.
Već dva kola jedu malu djecu, oporavili su se od paralelnog igranja LP i prvenstva a još su dobri koef jer su nisko na tablici skroz.
i Dark Horse Cagliari, oba su bila danas u fixu. [thumbsup]


General poslije bitke… Koliko sam ja upucen utakmice su vec zavrsene…


zasto kupujes letece purane?

– pa evo lagano dolazi i zima.
– a što će te kupovati za Božić ako ne te leteće purane.
– po meni su puno bolji domaći jer puno bolje lete nego oni iz uzgoja.

– a gospon Tigrus, kako ide trgovanje s onim vašim gubitašima.
– o.k. kupi se pa se proda pa svaki dan se isto i ponovi.
– evo ja ću biti iskena, tržište u padu a zarada da ne može biti brutalnija.
– a kako je kod vas, jesmo li izgubili ili zaradili koji burek ??????

– I love this game.
Pozdrav !

Informanka.

– malo listam cijeli forum.
– ali zbilja nema ništa konkretno.

– a ja sam malo proučavala izviješća,
– ima stvarno dobrih, ali puno više loših.

– tako da ću ovaj tjedan prodavati neka smeća iz mog portfelja koja nisu ispunila moja očekivanja.
– a ima i nekih koje ću na sitno dokupljivati.

– neke veće stvari za sada ne vidim.
– ali ima jedna dionica koja bi mogla, ali za dva tjedna rasti.
– da bi rasla prvo mora i pasti.
– a kad ju jeftino nakupujem tada ću ponovno krenutu u još jedan krug brutalnih zarada.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close