Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ivana napokon postala dugoročni investitor..nije stigkla ošišati ovčice.na JANAFU
ovčice su prebrzo prodale i spustile sjenu sa 3700 na 3300..
Umjesto da s esad havli kako je ošišala nekoga i brutalno zaradila sad druka za dionicu,
eh nek i ta pravda jednom pobjedi..
Ivana, sretno ti u dionicama Janafa i čekaj godišnji FI.

– nikada ja nisam drukala pa neću ni sada.
– ali evo nekih naslova.

– JNAF najbolje izviješće na ZSE.

– a evo vam i neka druga pa usporedite.
– ZABA snažan pad dobiti od čak 9.8%, provjerite tko sada to reklamira na ovoj temi.
– ali evo i drugih ima toga, ali ona važnija.
– LEDO zabilježan pad prihoda.
– KONZ dobit pala 44%.
– INA katastrofa
– da ne nabrajam dalje, ipak su ovo naše dobre firme (a neke od tih i nisu naše nego Todorićeve ili mađarske ili talijanske) , a prave gubitaše da ne spominjem.

– no sikiriki, prepoznati će naši investitori dobru dionicu.
– nisam ja prodala ni veliki dio HT-a, i što je, kako su oni poslovali ???????

– I love this game.
Pozdrav !


– JNAF najbolje izviješće na ZSE.

Uvažena koleginice, ako se sjećate našeg posljednjeg razgovora oko velikih accounta pojedinih dioničara. Ja vidim da sva 3 krate ovu dionicu. Uz ostale špeklulante to je dovelo do ovakvog pada. Upozoravao sam da je dionica vruća i da je čeka hlađenje. Pitanje koliko će ovi još kratiti jer imaju niske, jako niske ulaze.

Jako mi je žao što Vam slijedi ili dugoročna investicija ili brutalni gubitak jer ovo je far from over.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


… a na 6000 kuna se nalazi nalog kolege Novoselca, 500 komada na prodaji, možemo i tako gledati….

Kolega, povucite paralelu raspona pa vidite omjer kupnje i prodaje unutar range-a. Izgleda još gore.



… a na 6000 kuna se nalazi nalog kolege Novoselca, 500 komada na prodaji, možemo i tako gledati….

Kolega, povucite paralelu raspona pa vidite omjer kupnje i prodaje unutar range-a. Izgleda još gore.
[/quote]

naučili smo da se to učas promijeni, u jedan hir…u tren oka…ipak smo mi životni učenici financijskih tržišta, jel tako?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

IVANA ,ma ne kažem ja da Jnaf nije dobr afirma ili dionica..
samo vjerujem da si i sama svjesna da je odradila brutalan rast sa 2000 na 3700..
to je odigrano sad će se stabilizirati i kretati barem dva mjeseca u rasponu 3000-3200,možda malo više..
dovoljno si iskusna da to znaš.
tek nekih mjesec dana prije godišnjeg FI počet će ponovo rast..
trebala si prodat između 3600 i 3700 kao što sam i ja učinio i čekat na 3000 bit će toga za oji dan koliko hoćeš ..
AMERIKANCI navješćiju žestoku korekciju evo danas 1035,a do jučer su prognoze bile da ide na 1250..
dakle tržište je pokazalo opet svoje lice i naličje uvjek suprotno od očekivanja.
Tko je sad u kešu kao ja i brutalno zaradio na JANFU(kupio po 2000,prodao između 3600 i 3700)može se sad nahvatiti dobrih dionica po prihvatljivim cjenama.
Vjerujem da i ti tako misliš jer isi i sam a napisal neki dan u postu da su nekek dionic eodradile rast i nisi sigurna da trenutno može više ,zar ne.
Eto to je samo moje skromno mišljenje,tebi sam se obratio upravo iz razloga što si sama to nagovjestila i napisala ,vjerovao sam da ćeš se pojavti sa postom o brutalnoj zaradi,ali koliko vidim ništa od toga ..
ps.iskreno meni iz džepa ni u džep ali na neki način mi je drago da je tako jer si se počelo previše bahato ponašati i ismijavati ostale forumaše tj male ulagače koji nažalost nemaju svi veliki financijski potencijal..nije to lijepo od tebe.
Mali smo i sitni i dovoljno nam je što nas fondovi hebu ,ne mora još netko i od nas samih..
oprosti ako sam malo bio direktan i subjektivan i s tim završavam..



– JNAF najbolje izviješće na ZSE.

Uvažena koleginice, ako se sjećate našeg posljednjeg razgovora oko velikih accounta pojedinih dioničara. Ja vidim da sva 3 krate ovu dionicu. Uz ostale špeklulante to je dovelo do ovakvog pada. Upozoravao sam da je dionica vruća i da je čeka hlađenje. Pitanje koliko će ovi još kratiti jer imaju niske, jako niske ulaze.

Jako mi je žao što Vam slijedi ili dugoročna investicija ili brutalni gubitak jer ovo je far from over.
[/quote]

– imate sliku klauna,
– ali se stvarno trudite biti dvorska luda.

– pročitajte post gospodina Febe, jako poučan.
– na temi JNAF, 293st, 30.10.09. u 13:02 ,

– kada bi meni netko tako što napisao ja bi se od srama pokrila ušima i zavukla u najdublju mišju rupu, i ne bi pomislila više pisati na ovome forumu.

– ovaj post nikako nije vrijeđanje jer ja tu širim ljubav, radost, mir i veselje uz brutalne zarade.

– I love this game.
Pozdrav !


Eto to je samo moje skromno mišljenje,tebi sam se obratio upravo iz razloga što si sama to nagovjestila i napisala ,vjerovao sam da ćeš se pojavti sa postom o brutalnoj zaradi,ali koliko vidim ništa od toga ..
ps.iskreno meni iz džepa ni u džep ali na neki način mi je drago da je tako jer si se počelo previše bahato ponašati i ismijavati ostale forumaše tj male ulagače koji nažalost nemaju svi veliki financijski potencijal..nije to lijepo od tebe.
Mali smo i sitni i dovoljno nam je što nas fondovi hebu ,ne mora još netko i od nas samih..
oprosti ako sam malo bio direktan i subjektivan i s tim završavam..

– evo da vam olakšam vaš osobni mir,
– stvarno mi je veliko zadovoljstvo jer se brinete jesam li ili nisam ostvarila brutalnu zaradu.
– pa i nisam, mogla sam tu zaraditi 330.000,oo kn, a zaradila sam samo 300.000,oo kn ,
– hebiga još malo pa bi bilo brutalno, ali meni i ovo dovoljno.

– ali krenimo od početka, prije ovog je bila ATPL, pa zatim JNAF.
– odvrtite ovu temu unatrag točno 3mj. i vidjeti ćete tko se je tu počeo krcati.
– pa sve sam vam tu lijepo pisala, kada kupovala, kada branila.
– točno vam pisala kada i koliko će rasti.
– pa vam napisala i dokle će rasti.
– uz to, za desert ste još dobijali prićice kako se sve to radi.
– i nadam se kako ste ostvarili lijepu zaradu.

– i kako ste me za sve ovo nagradili, pogledajte puste jedinice.
– na ovoj temi sam realna i pošteno pišem.

– ali na burzi sam jako nezgodna.
– sve ovo sam pisala kako bi mogli kužiti kako se sve radi na burzi i što se radi.
– ali da bi ja i dalje ostvarivala brutalne zarade na burzi ja vas jednostavno i dalje moram šišati (ili kako ste to vi još slikovitije opisali hebati).

– hoće li dionica JANF, gore ili dolje, ipak ću to ja odlučiti.
– nije to da sam ja bahata, ja sam moćna igraćica na burzi.
– zbog toga su i sve moje prognoze i više nego točne.

– samo je pitanje hoće li biti tih prognoza ???????
– bi li te vi postali te prognoze i bili sretni s pregrštom jedinica.

– I love this game.
Pozdrav !




– JNAF najbolje izviješće na ZSE.

Uvažena koleginice, ako se sjećate našeg posljednjeg razgovora oko velikih accounta pojedinih dioničara. Ja vidim da sva 3 krate ovu dionicu. Uz ostale špeklulante to je dovelo do ovakvog pada. Upozoravao sam da je dionica vruća i da je čeka hlađenje. Pitanje koliko će ovi još kratiti jer imaju niske, jako niske ulaze.

Jako mi je žao što Vam slijedi ili dugoročna investicija ili brutalni gubitak jer ovo je far from over.
[/quote]

– imate sliku klauna,
– ali se stvarno trudite biti dvorska luda.

– pročitajte post gospodina Febe, jako poučan.
– na temi JNAF, 293st, 30.10.09. u 13:02 ,

– kada bi meni netko tako što napisao ja bi se od srama pokrila ušima i zavukla u najdublju mišju rupu, i ne bi pomislila više pisati na ovome forumu.

– ovaj post nikako nije vrijeđanje jer ja tu širim ljubav, radost, mir i veselje uz brutalne zarade.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
dajte to molim Vas prosirite na mene ………sve to sto sirite
unaprijed hvala
pofuk
p.s. Vi kao obrazovana osoba zasigurno znate da je dvorska luda u srednjem vjeku bila pojam za mudrost……..tako da sam od Vaseg prvog posta vrlo zadovoljan kako se lijepo i pametno te nadave pronicljivo izrazavate



Eto to je samo moje skromno mišljenje,tebi sam se obratio upravo iz razloga što si sama to nagovjestila i napisala ,vjerovao sam da ćeš se pojavti sa postom o brutalnoj zaradi,ali koliko vidim ništa od toga ..
ps.iskreno meni iz džepa ni u džep ali na neki način mi je drago da je tako jer si se počelo previše bahato ponašati i ismijavati ostale forumaše tj male ulagače koji nažalost nemaju svi veliki financijski potencijal..nije to lijepo od tebe.
Mali smo i sitni i dovoljno nam je što nas fondovi hebu ,ne mora još netko i od nas samih..
oprosti ako sam malo bio direktan i subjektivan i s tim završavam..

– evo da vam olakšam vaš osobni mir,
– stvarno mi je veliko zadovoljstvo jer se brinete jesam li ili nisam ostvarila brutalnu zaradu.
– pa i nisam, mogla sam tu zaraditi 330.000,oo kn, a zaradila sam samo 300.000,oo kn ,
– hebiga još malo pa bi bilo brutalno, ali meni i ovo dovoljno.

– ali krenimo od početka, prije ovog je bila ATPL, pa zatim JNAF.
– odvrtite ovu temu unatrag točno 3mj. i vidjeti ćete tko se je tu počeo krcati.
– pa sve sam vam tu lijepo pisala, kada kupovala, kada branila.
– točno vam pisala kada i koliko će rasti.
– pa vam napisala i dokle će rasti.
– uz to, za desert ste još dobijali prićice kako se sve to radi.
– i nadam se kako ste ostvarili lijepu zaradu.

– i kako ste me za sve ovo nagradili, pogledajte puste jedinice.
– na ovoj temi sam realna i pošteno pišem.

– ali na burzi sam jako nezgodna.
– sve ovo sam pisala kako bi mogli kužiti kako se sve radi na burzi i što se radi.
– ali da bi ja i dalje ostvarivala brutalne zarade na burzi ja vas jednostavno i dalje moram šišati (ili kako ste to vi još slikovitije opisali hebati).

– hoće li dionica JANF, gore ili dolje, ipak ću to ja odlučiti.
– nije to da sam ja bahata, ja sam moćna igraćica na burzi.
– zbog toga su i sve moje prognoze i više nego točne.

– samo je pitanje hoće li biti tih prognoza ???????
– bi li te vi postali te prognoze i bili sretni s pregrštom jedinica.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
pa ovo je najislreniji post sto sam procitao…..ujedno i najbolji post
pa Vi ste jaci od moje drugarice……..uops to se vise tako ne kaze……od moje profesorice iz kemije
pofuk
p.s. dajte molim Vas izkemijajte kod moderatora da me odmoderiraju pa da se mogu posvetiti vrcenju dionica a ne forumu
umaprijed hvala


– pa i nisam, mogla sam tu zaraditi 330.000,oo kn, a zaradila sam samo 300.000,oo kn ,

Ispričavam se koleginice na indiskreciji ali kada ste već naveli cifre da li se one odnose na brutalnu zaradu po poziciji ili sveukupno? Pretpostavljam da se radi o zaradama po poziciji.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!




– jer ja tu širim ljubav, radost, mir i veselje uz brutalne zarade.

dajte to molim Vas prosirite na mene ………sve to sto sirite
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]

– kako vam to nije jasno ??????????

– brutalna zarada, kupnja dionice JNAF.
– radost i veselje, brutalnom zaradom na JNAF-u.
– mir,(mir u kući) jer ste ostvarili brutalnu zaradu.
– ljubav, i supruga vas jako voli zbog te brutalne zarade.

– I love this game.
Pozdrav !




– jer ja tu širim ljubav, radost, mir i veselje uz brutalne zarade.

dajte to molim Vas prosirite na mene ………sve to sto sirite
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]

– kako vam to nije jasno ??????????

– brutalna zarada, kupnja dionice JNAF.
– radost i veselje, brutalnom zaradom na JNAF-u.
– mir,(mir u kući) jer ste ostvarili brutalnu zaradu.
– ljubav, i supruga vas jako voli zbog te brutalne zarade.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
ivana – best buy za večeras je sex….i eto ti mira i sreće i ljubavi…[kiss]

p.s. živjeli moderatori [lol]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

New Report

Close