Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ajme meni pa i danas mi portfelj raste!! Pa to je jedna posebna vrsta portfelja. tzv. ČELIČNA ARMATURA. sastoji se od pomno odabranih dionica u koju je uloženo puno truda i analize iz velike bačve knjiga. I dok okolo po svijetu indeksi padaju, moj pomno izbalansirani portfelj meni svakodnevno dodaje novu vrijednost. Kako i ne bi kad se i sam portfelj sastoji samo od onih firmi koje rade u stabilnim sektorima, sa stabilnim bilancama i što rade? pa dodaju vrijednost! Kapi tal i rezerve kolege, kapital i rezerve!!! samo rast kapitala i rezervi i prijekcija rasta istog!! Sve ostalo su špekulacije [thumbsup]

kolega pa ADPL i Tisak danas padaju a Janaf je oko 0…..
zare ste izašli iz tih dionica?
[/quote]

JNAF sam pokratio za 40% prije nekoliko dana, i kupio nešto novo, nešto što još kupujem, a ADPL nisam prodao niti jedan komad. rastu mi Ledo, LKPC i Tisak. Leda imam daleko najviše. nisam niti iz jedne od ovih dionica izašao niti mislim. Imam i casha za dokup i/ili kupnju još nekih podcijenjenih dionica. lijep pozdrav i imajte znanje [thumbsup]
[/quote]
pa zašto Janaf kolega? Zar to više nije tako dobra dionica….
znači da i ja lagano krenem prema izlazu….
nije da vas zezam,na temelju vašeg pisanja sam kupio i ADPL i Tisak i imam dobar plus

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!



Kolega Presvet-I-i, tko radi taj i griješi………..reče jež i siđe sa četke.

A inače lijepo vas molim da me više ne kontaktirate na mobitel, a vezano uz moja promišljanja o kretanju tržišta kapitala.
Nisam više spreman brifirati Vas, a ni vaše prijatelje ( od kojih mi neki šalju uvredljive poruke )
Držite se svog jata.

Unaprijed zahvaljujem

Pozdrav


dajte meni na p.m. posaljite molim Vas Vas pogled na kretanje cijena dionica
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]

Nema problema kolega, ako Vam ne pomognu savjeti kolege Geronima, slobodno se obratite.

Zamolite kolegu broj
Pozdrav

http://www.kucilooro.webs.com/


pa zašto Janaf kolega? Zar to više nije tako dobra dionica….
znači da i ja lagano krenem prema izlazu….
nije da vas zezam,na temelju vašeg pisanja sam kupio i ADPL i Tisak i imam dobar plus

zato jer sam mu bio solidno izložen, a jako mi je narastao u kratkom vremenu. I kažem… prodao sam samo dio.

I'LL BE BACK




Kolega Presvet-I-i, tko radi taj i griješi………..reče jež i siđe sa četke.

A inače lijepo vas molim da me više ne kontaktirate na mobitel, a vezano uz moja promišljanja o kretanju tržišta kapitala.
Nisam više spreman brifirati Vas, a ni vaše prijatelje ( od kojih mi neki šalju uvredljive poruke )
Držite se svog jata.

Unaprijed zahvaljujem

Pozdrav


dajte meni na p.m. posaljite molim Vas Vas pogled na kretanje cijena dionica
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]

Nema problema kolega, ako Vam ne pomognu savjeti kolege Geronima, slobodno se obratite.

Zamolite kolegu broj
Pozdrav
[/quote]
meni je Geronimo dosta toga podgodio i pomogao tako da se ne bi usudio maknuti od njegovih savjeta,ali mozda i Vi imate kakav savjet jer zato i sluzi forum kao naka vrsta okupljalista ljudi razlicitih stajalista i pogleda na dionice da razmjenjuju iskustva
pofuk


Informanka.

– večeras sam bila do šefa svoga stručnog stožera za financijska ulaganja.
– znate kakvi su tehničari, nama konkretno, nego danas sutra,
– burza bi svakako trebala rasti, i kod nas i kod amera.
– a to su zbilja jako dobre vijesti.
– ipak je moj stručni stožer za financijska ulaganja najbolji u RH.


Svaka čast stručnom stožeru [thumbsup]

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

daklem……..mozemo napraviti rezime danasnjeg dana……desilo se na burzi sta se desilo…tj.bilo je i za ocekivati…..na zalost svoju nisam nista cvaknuo love jer mi se na privat i na moje veliko zadovoljstvo a ujedno i iznenadjenje javila jedna nadasve draga forumasica pa sam se zbunio sa dionicama…………….no da prejdem na stvar………..ivana7 je sve ošišala opet a ja bi Vam savjetovao da stavite na viljareal i inter( inter je malo na knap jer igra protiv loseg palerma ali bi i na to stavio)
stavite si love koliko si mozete izgubiti da Vam nije zao jer za ovaj par ja nisam siguran stoposto
ja cu stavitit 3 dionice dalekovoda i kad dobijem sutra za tu sumu mogu kupiti 7 dionica
mislim da je to fer za kockati se
pofuk
priajtan i uspjesan nastavak dana

meni je Geronimo dosta toga podgodio i pomogao tako da se ne bi usudio maknuti od njegovih savjeta,ali mozda i Vi imate kakav savjet jer zato i sluzi forum kao naka vrsta okupljalista ljudi razlicitih stajalista i pogleda na dionice da razmjenjuju iskustva
pofuk

Kolega kako to da ste vi…………..tako dobro brifirani……………i u brutalnoj zaradi ………….tako lošeg raspoloženja?
Ili to možda nije tako kad se upucavate kolegi Merlinu……………mislim, nije mi jasno? [huh]

zašto se svi moji postovi na ovoj temi danas brišu?

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


Imam i casha za dokup i/ili kupnju još nekih podcijenjenih dionica. [thumbsup]

Kolega samo hrabro naprijed………..ovo je za tema best buy……..i znalce poput vas……….jer ako propustite priliku istopi se kredibilitet ko sladoled na suncu [bye]

kakav sad kredebilitet?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Informanka.

– večeras sam bila do šefa svoga stručnog stožera za financijska ulaganja.
– znate kakvi su tehničari, nema konkretno, nego danas sutra,
– burza bi svakako trebala rasti, i kod nas i kod amera.
– a to su zbilja jako dobre vijesti.
– ipak je moj stručni stožer za financijska ulaganja najbolji u RH.


Svaka čast stručnom stožeru [thumbsup]
[/quote]

– pa mogu slobodno napisati kako je ova prognoza i više nego pogođena.
– ameri pogođeni da nije moglo bolje.
– a i mi smo tokom cijelog dana bili u plusu do pred sam kraj.
– ali prognoza je ionako dana za dan dva tako da bi i sutra kod nas morao ići neki rast.
– možda pred kraj dana budu išle jače prodaje, ipak je to petak.

– samo ova prognoza ima i još veću težinu kada je jučer većina vas vidjela smak svijeta.
– na temi TA, vam sigurno nije bilo niti jedne analize ovoga tipa.
– jučer na cijelom ovom forumu nisam vidjela niti jedan jedini optimizam.

– jučer sam samo ja i moja ekipa bili optimisti,
– jer znamo što će se u nekoj budućnosti događati,
– i to s dosta velikom sigurnošću.

– I love this game.
Pozdrav !

– ipak je moj stručni stožer za financijska ulaganja najbolji u RH.

– I love this game.
Pozdrav !

[thumbsup]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close