Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo se sjetite da smo prije 6 mjeseci bili na dnu i da ove dionice koje je on naveo nisu odradile najveći rast, nego ga odrađuju u zadnjih mjesec dana, to znači da oni koji su ga poslušali onda su propustili 5 mjeseci rasta na drugima.
Gle kak je netko rekao prije godinu dana doći ćemo do dna i onda će onaj koji govori svaki dan da je dno biti u pravu.
Tak je i s ovim.
On je 6 mjeseci govorio da će to ići gore. I jest nakon 6 mjeseci.
Problem je u tome što su sve dionice otišle gore 100%, kao i ove koje je on nabrojao, samo što su te otišle zadnje. Tako da nema tu govora o nekoj analizi, ovo je čisti PR.
Hvala na pažnji.

Laliću ne lupetaj, nisam iste best buyeve pisao prije 6 mjeseci i sad. Odvrti pa ćeš vidjeti. Imam ja trenutno još pikova ali ih sada neću pisati. i ne vodim se devizom "ovo još nije odradilo". Ako nešto treba rasti rasti će zbog toga što ima value ili zbog nekih trećih razloga a ne zbog toga jer "još nije odradilo". Uostalom, manje više je sve "odradilo" do neke razine od dna već odavno, pa neke i dalje rastu, a neke ne. Tako je to. Iako je za ZSE vrlo točno i ono da kad se raste, sve raste, i obrnuto. samo nešto više nešto manje. tak da je najpametnije možda pronicnut neki srednjoročni(ili dugoročni) trend i kupit bilo šta dok god se trend ne promijenii tj. dionice ponovno postanu skupe . Za sada ja smatram da dionice generalno nisu skupe, dapače.

I'LL BE BACK


Samo se sjetite da smo prije 6 mjeseci bili na dnu i da ove dionice koje je on naveo nisu odradile najveći rast, nego ga odrađuju u zadnjih mjesec dana, to znači da oni koji su ga poslušali onda su propustili 5 mjeseci rasta na drugima.
Gle kak je netko rekao prije godinu dana doći ćemo do dna i onda će onaj koji govori svaki dan da je dno biti u pravu.
Tak je i s ovim.
On je 6 mjeseci govorio da će to ići gore. I jest nakon 6 mjeseci.
Problem je u tome što su sve dionice otišle gore 100%, kao i ove koje je on nabrojao, samo što su te otišle zadnje. Tako da nema tu govora o nekoj analizi, ovo je čisti PR.
Hvala na pažnji.

Laliću ne lupetaj, nisam iste best buyeve pisao prije 6 mjeseci i sad. Odvrti pa ćeš vidjeti. Imam ja trenutno još pikova ali ih sada neću pisati. i ne vodim se devizom "ovo još nije odradilo". Ako nešto treba rasti rasti će zbog toga što ima value ili zbog nekih trećih razloga a ne zbog toga jer "još nije odradilo". Uostalom, manje više je sve "odradilo" do neke razine od dna već odavno, pa neke i dalje rastu, a neke ne. Tako je to. Iako je za ZSE vrlo točno i ono da kad se raste, sve raste, i obrnuto. samo nešto više nešto manje. tak da je najpametnije možda pronicnut neki srednjoročni(ili dugoročni) trend i kupit bilo šta dok god se trend ne promijenii tj. dionice ponovno postanu skupe . Za sada ja smatram da dionice generalno nisu skupe, dapače.
[/quote]
pa javi privatnom porukom 🙂

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!




Pozdrav svima! Nova sam u svemu ovome, čitam forum i razne portale dosta dugo pa sam se odvažila probati sreću ovdje. Bila bi zahvalna ako bi tko imao kakav prijedlog što kupiti. Hvala unaprijed.

javite mi se na privat…….ako mislite da je preindiskretno onda mi se javite na virtualnu stranicu
pofuk
[/quote]

Kolega Pofuk a gdje je ta virtualna stranica?
[/quote]
no da skratimo za podukom
daklem kad ja kazem da sam uletio u odredjenu dionicu sa 90 postotnom sigurnoscu mozete zakljuciti da dionica pada……kada kazem da mio je reko jedan kolega forumas da kupim i ako nisam kupio dionica sigurno ide gore i ono sto je najbitnije ja sam pofuk sa malo p a ne sa veliko P
ako ovo usvojite (u sto uopce ne sumnjam jer sam odma vidio da ste nadasve bistra osoba) znat cete sve potrebno o hrvatskoj burzi i zaradit cete milione
srdacno Vas pofuk
pofuk
pofuk
p.s.prijatan dan i nadolazeci vikend
p.p.s. pofuk sa malo p

nastavak.

– drugi razlog.

– radim u dvije firme, plus ovo s dionicama.
– stvarno sam bila u velikom poslu.
– nisam imala skoro ništa slobodnog vremena.
– izmislila sam orginalan hrvatski proizvod "garbage" i sve to u paketu "know how" prodala švabama,
– kad to mogu oni glupi kinezi zašto ne bih mogla i ja.
– stvarno mi je lijepo krenulo, velika lova, povećala broj djelatnika u firmici.
– i jednostavno propadne mi taj poslić, ali ne i brutalna zarada.
– nema veze, život ide dalje.
– morati ću tražiti nove budale na robnom tržištu.
– a to je bar lako jer ih ima dosta.

– I love this game.
Pozdrav !

Informanka.

– koliko sam zaradila na burzi ???????

– pa nisu sve zarade, bilo je i minusa.
– najveći jučer -24.729kn.
– još sam zabilježila minus 1/10 ali ne tako veliki kao jučer.

– a zarade su bile i više nego brutalne, kada gledam ukupno.
– 6/10, 12/10 i 14/10 e te dane, brutalno.
– ostale dane u ovom mjesecu svakodnevno sitan plus.

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. detaljna statistika portfelja je jako važna !!!!!!!

Informanka.

Prognoze i predviđanja na tržištu kapitala.

– slobodno odvrtite ovu temu i godinu dana unazad,
– ali grešaka kod mojih prognoza jednostavno nema,

– zašto ??????
– pa tu su utrošeni ogromni sati rada i rada.
– nikada mi nije bio cilj drukati na svojim dionicama.
– jedino mi je bilo važno dati točnu prognozu.
– a najviše me veseli što sam sve to i uspijela.

– ali nije bilo ni teško, jer sam davala prognoze kada sam bila 99% sigurna.

– I love this game.
Pozdrav !

Imperija uzvraća udarac II…………..osim u slučaju Atpl, tu je i Imperija zaglavila [tongue]

Ivana, koji je ticker potvom mišljenju trenutno best buy? I ako može argument uz njega. Ako ih je više, još bolje, ali molim samo argument uz to ako nije problem. Naime ovdje se rijetko ko uopće usudi išta staviti i argumentirati jer ga odmah proglase drukerom. A ja bi baš volio da netko i meni tu i tamo sugerira nekakav buy ili hold, pa čak i sell. Može i na PM ako iz nekog tazloga ne želiš to javno napisati. hvala.

I'LL BE BACK

Informanka.

HT.

– koliko ste me samo zahebavali za tu dionicu.

– a kako sada stvari stoje ???????
– na ovoj temi postoje i moje detaljne analize za HT.
– uvijek sam pisala kako je to banka ili ulaganje u obveznice.
– znaći to se je moglo kupiti kada sam ja o tome pisala po 190 – 200kn.
– pa je bila dividenda od 30kn plus rast cijene dionice od cca 70kn ukupno 100kn,
– ili dobit na investiciji 50%.

– moglo se je na nekim drugim dionicama zaraditi i preko 100%.
– ali ovo je bila u stvari štednja, odnosno najsigurnija investicija.
– možete vi čitati što vam raznorazni pametnjakovići pišu po ovome forumu, ali zbilja su rijetki uspijeli zaraditi preko 50%, prije sam mišljenja kako su im zarade bile velićine bureka, a sigurna sam kako tu ima dosta ekipe koja je ostvarila i minuse.
– neke dionice i nisu rasle, a ima ih.

– a druga i najvažnija stvar o kojoj uvijek pišem, likvidnost.
– primjetila sam jednu sitnicu, na temi portfelja, pa skoro nitko nema HT.
– a to isto se vidi i na dionici HT-a, nema trejdera, a to je i više nego dobro.

– I love this game.
Pozdrav !

Informanka.

ATPL i ostali brodari.

– e tu sam zbilja natukla najviše love, ne baš sada u ovome periodu.

– ATPL, sam uvijek spominjala, jer uz HT ima najbolju likvidnost, a to je ono najvažnije.
– mjesecima sam pisala i više nego točne prognoze za ATPL.
– zvala je vlakom smrti kad je padala, pogodila sve rastove i skupila tko zna koliko jedinica.
– trenutno opet nemam niti jedne dionice ATPL, ali to ne znaći kako ju opet idući tjedan neću kupovati.
– za mene je tu mnogo toga predvidivo.
– možda znam po kakvim se cijenama ugovaraju novi ugovori ??????
– kod brodara još ni jednom nisam pogriješila.
– ali greške su mi uglavnom tipa, ne pogodim koliko će rasti, ali svaki rast ili pad pogodim.

– I love this game.
Pozdrav !

Informanka.

JNAF.

– sve je zabilježeno na ovoj temi.
– lijepo sam pisala kako mi je glavni ulaz tu bio na cca 1850kn.
– pa ste me lijepo zahebavali.
– pa JNAF odradi rast na 2.500kn.
– i onda drukam ja i gospoda Plavi i Governon kako će to rasti.
– proglasite nas zločinačkom organizacijom ili što već ne.
– ali on ode i preko 3.000kn .

– morate znati kako je većina investitora pregupa kako bi uspijela zaraditi koju kunu.
– a i ono što zarade ne prodaju na vrijeme, ali će sigurno prodati kada na dionici ostvare značjni minus, ili oni sposobniji kada zarade za burek.

– I love this game.
Pozdrav !

po ovom tvojem postu na burzi ima dva velika burzovna meštra ( jedan si ti) i stotine glupana.ako je nekome dosta da zaradi 1000 kuna po transakciji (po tvome za burek) nemoraju biti glupani i luzeri. [bye]

New Report

Close