Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

El Febo, 14.10.2009. u 17:00
0 sve dok ih ne prodaju

A ako iznajmljuju? (govorim napamet)

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ima jedan best buy (mislim ima ih više), ali biser na jadranu leži, svaki dan preko njega netko bježi

prolaze i veliki i mali
visoki i niski

bla, bla, bla [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ima jedan best buy (mislim ima ih više), ali biser na jadranu leži [thumbsup]

biser jadrana,HTPK,najavljena privatizacija,zadnja revalorizacija imovine izvršena 1992.g po cca 500DEM-a M2,a odtad su cijene nekretnina ipak odletile u nebo [wink]

Prebacite na HRT-2, jedan biser se reklamira tamo negdje blizu desne korner zastavice

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

više prema sjeveru, sjeverni jadran

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Di su ovi kad dijele savjete i daju preporuke kad ih trebaš?
Deca, dajte pomozite neodlučnoj curi.
Kaj bi se isplatilo piknuti malo Tankerske plovidbe? Kak oni posluju?



Ima jedan best buy (mislim ima ih više), ali biser na jadranu leži [thumbsup]

biser jadrana,HTPK,najavljena privatizacija,zadnja revalorizacija imovine izvršena 1992.g po cca 500DEM-a M2,a odtad su cijene nekretnina ipak odletile u nebo [wink]pogledajte semafor

hvala onima koji su mi dali ocjenu 1 jučer
[/quote]
[wink] [lol]

Oznaka Zadnja Najviša Najniža Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
HTPK-R-A 180,00 185,00 151,01 170,31 160,06 180,00 511 87.030,09 25,60%

i dalje je htpk best best buy


Di su ovi kad dijele savjete i daju preporuke kad ih trebaš?
Deca, dajte pomozite neodlučnoj curi.
Kaj bi se isplatilo piknuti malo Tankerske plovidbe? Kak oni posluju?

nekako mi se čini da bi uskoro brodari mogli nešto odraditi,a sad koji je najbolji izbor…eh…hvale znalci na forumu i ULPL…Tankerska ima jako mali promet,zaspiš pred monitorom dok se dogodi neka transakcija

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Pozdrav svima! Nova sam u svemu ovome, čitam forum i razne portale dosta dugo pa sam se odvažila probati sreću ovdje. Bila bi zahvalna ako bi tko imao kakav prijedlog što kupiti. Hvala unaprijed.


Pozdrav svima! Nova sam u svemu ovome, čitam forum i razne portale dosta dugo pa sam se odvažila probati sreću ovdje. Bila bi zahvalna ako bi tko imao kakav prijedlog što kupiti. Hvala unaprijed.

Evo i mene. Sandra me nagovorila na ovo kockanje iako je meni Facebook draži. Volim nove izazove pa da oprobam sreću i ovdje. Pozdrav cijelom društvu i nadam se da će nam biti zabavno. [kiss]

budali je i jedan nick preveliko opterećenje


Pozdrav svima! Nova sam u svemu ovome, čitam forum i razne portale dosta dugo pa sam se odvažila probati sreću ovdje. Bila bi zahvalna ako bi tko imao kakav prijedlog što kupiti. Hvala unaprijed.

došlo janje u vučji brlog tražiti savjet [lol] [bye]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!


Pozdrav svima! Nova sam u svemu ovome, čitam forum i razne portale dosta dugo pa sam se odvažila probati sreću ovdje. Bila bi zahvalna ako bi tko imao kakav prijedlog što kupiti. Hvala unaprijed.



Pozdrav svima! Nova sam u svemu ovome, čitam forum i razne portale dosta dugo pa sam se odvažila probati sreću ovdje. Bila bi zahvalna ako bi tko imao kakav prijedlog što kupiti. Hvala unaprijed.

Evo i mene. Sandra me nagovorila na ovo kockanje iako je meni Facebook draži. Volim nove izazove pa da oprobam sreću i ovdje. Pozdrav cijelom društvu i nadam se da će nam biti zabavno. [kiss]
[/quote]

Ej bok cure, napokon ste došle. Ja sam danas malo pioknula Podravke, odustala od One Plovidbe, tzv tankerske. Čula sam da su svi komi, tko god je ušao tamo nije izašao.
Tam trava ne raste.
Pa sam jako dešperatna oko Te Plovidbe, ja bi to pričekala da se Ti Brodari oporave, nekak mi igledaju bolesnički.

Bok vidimo se u Maredu

New Report

Close