Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


3 dana bez posta na ovoj temi? Pa što se desilo? Nije valjda nestalo ovčica za šišanje? 🙂

Napalo pastiricu, a ovčice se razbježale……………..pa bleje po bespućima burzovnih proplanaka [smiley]



3 dana bez posta na ovoj temi? Pa što se desilo? Nije valjda nestalo ovčica za šišanje? 🙂

Napalo pastiricu, a ovčice se razbježale……………..pa bleje po bespućima burzovnih proplanaka [smiley]
[/quote]

Nije ju napalo nego je "ona" isla na vukove i popusila. Brutalno.

…jeli best buy dalk…ili da cekam.

dan poslje sutra

Samo da provjerim da se možda ova tema nije ugasila od kada nema Ivane.

Nadam se da je negdje na toplim morima i da uživa, jer život je samo jedan. Nije sreća para puna vreća to znaju oni što je imaju ( kaže pjesnik ) a Ivana ima novaca, a i sreće naravno.

Drage kolegice i kolege,
svima Vama želim ugodan vikend i puno uspjeha na burzi.

A ja se idem okupati na našem još uvijek toplom moru, vjerujem posljednji put ove godine. :)))

Malo je off topic ali eto.
:))

Nekako su svi utihnuli.Sigurno svi bruse škare za šišanje novih ovčica! [lol]
Zar nema ništa što bi netko preporučio za kupovinu?
Dajte ljudi da čujem na šta da potrošim neke kune u ponedeljak
Help

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


Nekako su svi utihnuli.Sigurno svi bruse škare za šišanje novih ovčica! [lol]
Zar nema ništa što bi netko preporučio za kupovinu?
Dajte ljudi da čujem na šta da potrošim neke kune u ponedeljak
Help

potroši na PTKM i VIRO ! [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



Nekako su svi utihnuli.Sigurno svi bruse škare za šišanje novih ovčica! [lol]
Zar nema ništa što bi netko preporučio za kupovinu?
Dajte ljudi da čujem na šta da potrošim neke kune u ponedeljak
Help

potroši na PTKM i VIRO ! [thumbsup]
[/quote]
u Viru sam bio od 300 do 420,sad sam si malo glup ako ponovno uđem.Šta se može,bolje izaći prerano,nego ostati predugo.PTKM sam mozgao prije 20-tak dana na 139-140,i opet zakasnio.Prva pomisao je uvijek najbolja,ali teško je biti pametan.Kad se čovjek cigani za pola kune.Sad je već otišlo 15 tak posto.
Šta još?

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Sad ti je najbolje da ništa ne kupuješ jer si izgleda iz svega prerano izišao……………pa da si ne pokvariš prosjek

…to je dobro pitanje.šta kupiti……ja u zadnje vrijeme sam u punjenju dalk na 416.

dan poslje sutra


Sad ti je najbolje da ništa ne kupuješ jer si izgleda iz svega prerano izišao……………pa da si ne pokvariš prosjek

pa dobro,prešao sam u Janaf i Vdkt.Nije neki minus.Samo sad si malo skratio brodare,pa bi se u nešto ušlo,eh..al u šta? ipak je forum best buy

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Uzmi INGRU; najmanje narasla.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Uzmi INGRU; najmanje narasla.

eh,bio u ingri od 39 do 50 [angry] mislio sam ponono uci,da…al nekako mi jos uvijek drazi Vdkt…da..dobra dilema

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

New Report

Close