Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve ovo što pišete ovdje je bez veze. Ja bi se zaposlio u HPB. Izgleda da su plaće tamo oke!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ca5c8243-c244-40f5-a1ac-4f4173e80a74&open=sec

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


Sve ovo što pišete ovdje je bez veze. Ja bi se zaposlio u HPB. Izgleda da su plaće tamo oke!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ca5c8243-c244-40f5-a1ac-4f4173e80a74&open=sec

Dobar je komentar na kraju članka:

"Čini se da je Protega bio prilično štedljiv kada je u svojoj 39. godini uspio uštedjeti takav novac."
[lol]

Šteta što se obrisa, izgori Edo ko šibica 😀

No respect


Šteta što se obrisa, izgori Edo ko šibica 😀

Kad se gura medju profije [wink]



Sve ovo što pišete ovdje je bez veze. Ja bi se zaposlio u HPB. Izgleda da su plaće tamo oke!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ca5c8243-c244-40f5-a1ac-4f4173e80a74&open=sec

Dobar je komentar na kraju članka:

"Čini se da je Protega bio prilično štedljiv kada je u svojoj 39. godini uspio uštedjeti takav novac."
[lol]
[/quote]

Sjecam se tak i clanka kad je teta Nena za svog sina Deana Kosutica povodom otvaranja Kaptol banke izjavila da je "ustedio 3 milijuna DM za otvaranja banke". Pizdarija je kaj sam s njime, nazalost, odrastao pa je vrlo nejasno kako je to mogao usparati sve i da nije jeo sve te godine.




– probajte predviđati budućnost kao i ja.
– nije nimalo lako.
– ali ja fenomenalno sve to pogađam, pogađam budućnost.

Hajde da probamo:
1) Da li će S&P preći 1200 do kraja godine ?
2) Da li će Crobex preći 2500 do kraja godine ?
3) Gdje će biti ATPL na kraju godine ?

[/quote]

Preteska pitanja ste postavili kolega. Dajte prvo nek pogodi trodnevnu vremensku prognozu i dajte joj jockera zovi na http://www.accuweather.com da joj bude lakse [wink]
[/quote]

Sigurno da su pitanja teška. Ja odgovore neznam. Može pokušati i netko drugi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Kakvo je to doslo vrijeme i brat, brata vara sto nam rade lose sluge
losih gospodara svaka laz je trn u kruni mojih predaka, a gdje je istina

Nema rijeci, nema dara, niti pjesama da sakriju moju muku moja sjecanja
zlato daje, dusu krade slatko progovara, guja iz njedara

Ko to moje, ime doziva cudni ljudi, cudnog imena
pa mi kunu, sto je svetinja vjera, ljubav i domovina

Na sve strane dizu glave ptice rugalice sve je manje sretnih dana
sloge i pravice a najbolji medju nama nocu vodu piju, bijelo lice kriju

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


Sve ovo što pišete ovdje je bez veze. Ja bi se zaposlio u HPB. Izgleda da su plaće tamo oke!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ca5c8243-c244-40f5-a1ac-4f4173e80a74&open=sec

Gamulin kaže:
„Svi znamo koliko košta kvadrat zemljišta na takvoj lokaciji, a s obzirom da se kuća gradi iz temelja, govorimo o iznosu većem od milijun eura“, smatra hvarski arhitekt.

Evo ja neznam koliko vrijedi kvadrat zemlje na takvom mjestu. Zna li netko ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Evo ja neznam koliko vrijedi kvadrat zemlje na takvom mjestu. Zna li netko ?

Rekao bih barem oko 1.000€ po m2, moguće i dosta više.



Evo ja neznam koliko vrijedi kvadrat zemlje na takvom mjestu. Zna li netko ?

Rekao bih barem oko 1.000€ po m2, moguće i dosta više.
[/quote]

U Čučerju je mogao kupiti puno jeftinije, a i ljepši je kvart.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Šteta što se obrisa, izgori Edo ko šibica 😀

Kad se gura medju profije [wink]
[/quote]
ja sam nova pa ak mi možete objasniti ko je edo a ko su profiji ‘? [rolleyes]

Protega je tako veliki novac vjerojatno zaradio na burzi…………a gdje bi drugdje izrasli
takvi silni novci……na baušteli ?

A što se tiče kupoprodajnog ugovora, pa zar nisu usklađeni katastar i gruntovnica….?
Zar je poštovanom arhitekti , koji mu živi u susjedstvu problem naći ČESTICU , a potom
upisati podatke za gruntovnicu, ……. nitko se od novinara , nije potrudio
pogledati na POREZNOM RJEŠENJU, gdje je p.p.nekretnina 5% obračunat prema nekakvim
važećim tržišnim vrijednostima tj. tabelama…prema zonama Grada Zagreba, tj. prema
prikupljenim ugovorima i cijenama u susjedstvu..sličnih realiziranih kupoprodaja, tj, u tom kvartu.

Sve je na internetu dostupno, odnosno , podaci su transparentni.

Najmjerodavniji podatak oko toga je i Odluka Grada o prodaji sličnih objekata ili zemljišta u
toj zoni Zagreba.. Početna cijena za licitaciju je otprilike slična kupoprodajnoj..otprilike.
Grad Zagreb neće dati nekretnine u bescjenjenje., konačno imaju i svojeg procjenitelja….
Slične cijene imaju i ostali ….

Sve ostalo su besmislice.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close