Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Informanka.

– super su mi ovi ameri.
– futuresi u minusu pa otvore u plusu.
– samo mi zbunjuju moje ovčice.

– I love this game.
Pozdrav !



Reci da se salis molim te. Najsigurnija – to da. Ali najbolja ni u ludilu.

– nemate vi pojma o investiranju.
– vama su isto kao i gospodinu Lopini još ostale gaće na štapu.
– gaće ste izgubili.
– a uskoro ćete izgubiti i taj štap.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Znam da sam Vas iznervirao. Odite po Normabel koji i sve ce biti OK


Znam da sam Vas iznervirao. Odite po Normabel koji i sve ce biti OK

– nisam na tabletama.
– pišući na ovoj temi između trgovanja, mi je zabavno i prije prođe dan.
– izvinjavam se svima koje sam izvrijeđala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
– ali ovo je jednostavno takva tema, malo neozbiljna.
– ali ima dosta super informacija.
– zamo zbog gluposti koje pretežno pište dobrih postova je cca 5%, a i manje.

– evo ja sam danas isprodavala svo smeće iz mojeg portfelja.
– nešto sam i kupovala, ali vam neću napisati i što.

– danas mi je portfelju u plusu, ništa od brutalnog.
– i to bi bilo to za danas.
– želim vam ugodan provod.

– I love this game.
Pozdrav !


danas mi je portfelju u plusu, ništa od brutalnog.
– i to bi bilo to za danas.
– želim vam ugodan provod.

I koliko Vi zaradila? Pa pravopis Vam je gori od Sun Tzua no koliko se sjecam on se trudio tako pisati, a Vama je to prirodna pojava vidim.


Iako ja vjerujem samo Merlinu [kiss] Merline ljubavi pošalji mi svoja razmišljanja na pm (zašto da bacaš bisere pred Ivanu) [lol]

[lol] [lol] [thumbsup]



– probajte predviđati budućnost kao i ja.
– nije nimalo lako.
– ali ja fenomenalno sve to pogađam, pogađam budućnost.

Hajde da probamo:
1) Da li će S&P preći 1200 do kraja godine ?
2) Da li će Crobex preći 2500 do kraja godine ?
3) Gdje će biti ATPL na kraju godine ?

[/quote]

Preteska pitanja ste postavili kolega. Dajte prvo nek pogodi trodnevnu vremensku prognozu i dajte joj jockera zovi na http://www.accuweather.com da joj bude lakse [wink]



Ako nije problem, molim vas objasnite mi kako ste zaradili ako dionica stoji. Maksimalna oscilacija je bila 50 kuna, a obično se kreće u rasponu +-maksimalno 2%. Unaprijed zahvaljujem

– koliko vidim ni vama kao i gospodinu Alienu ne ide dobro ta matematika.
– ako mislite zaraditi morate kupiti jeftino.
– to vam je osnovni preduvijet.
– a taj raspon je kod mene bio cca 6%.
– zbog velikog promete moje su provizije zbilja minimalne.
– a za desetak dana na sigurno zaraditi 5-6% mislim kako nije loše.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Koliko se sjećam ti uvjek ismijavaš burek investitore i brutalno zarađuješ, ako si iz ATPL izašla s nulom to je super, zarada za burek je iznad svih očekivanja.Samo mi nije jasno kako možeš biti non stop odmoderirana, svašta, a o kulturi [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

ivana7

pošto sam novi na forumu molio bih te objašnjenje.več sam prije primjetio o tvojoj "brutalnoj"zaradi.da li ti je "brutalna"zarada u postotku cijene dionice (10,20,40,60 %) ili u količini novca (5,10,50 ,100 tisuća kuna)?


ivana7

pošto sam novi na forumu molio bih te objašnjenje.več sam prije primjetio o tvojoj "brutalnoj"zaradi.da li ti je "brutalna"zarada u postotku cijene dionice (10,20,40,60 %) ili u količini novca (5,10,50 ,100 tisuća kuna)?

– evo jedno normalno pitanje.
– kao prvo nemam ja toliko punoooo novaca, ništa nisam ukrala.
– te je moje mjerilo brutalne zarade kada zaradim u jednom danu godišnju šljakersku plaću ili za jedan novi ali jeftiniji auto, ili sve zarade preko 50.000kn su mi brutalne, ipak netko za te novce radi cijelu godinu.

– a što se tiće postotka, super su mi i zarade od 20% ako sam ušla s većom lovom.
– najčešće na investiciji zarađujem 100%, tada obavezno pola prodan, a druga polovica mi ostaje besplatno.
– np. tako ću i sada dobiti besplatne dionice ATPL, njih sigurno neću trejdati, isto kao i HT dugoroćno pa što bude.

– I love this game.
Pozdrav !



ivana7

pošto sam novi na forumu molio bih te objašnjenje.več sam prije primjetio o tvojoj "brutalnoj"zaradi.da li ti je "brutalna"zarada u postotku cijene dionice (10,20,40,60 %) ili u količini novca (5,10,50 ,100 tisuća kuna)?

– evo jedno normalno pitanje.
– kao prvo nemam ja toliko punoooo novaca, ništa nisam ukrala.
– te je moje mjerilo brutalne zarade kada zaradim u jednom danu godišnju šljakersku plaću ili za jedan novi ali jeftiniji auto, ili sve zarade preko 50.000kn su mi brutalne, ipak netko za te novce radi cijelu godinu.

– a što se tiće postotka, super su mi i zarade od 20% ako sam ušla s većom lovom.
– najčešće na investiciji zarađujem 100%, tada obavezno pola prodan, a druga polovica mi ostaje besplatno.
– np. tako ću i sada dobiti besplatne dionice ATPL, njih sigurno neću trejdati, isto kao i HT dugoroćno pa što bude.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Prvo ako dobijes atpl dionice iz trezora, dobio si otprilike ono što si vec imao, jer svaki dionicar je vlasnik trezorskih dionica, ovak ce samo biti knjižene pod tvoje ime, ali ce i biti deset % više dionica u slobodnom trgovanju, pa bi i cijena realno trebala 1 % dolje.tak da brko ne mlati raznu slamu, a na burzi si dovoljno duga da ovakve stvari znaš, stoga dont kak

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


ivana7

pošto sam novi na forumu molio bih te objašnjenje.več sam prije primjetio o tvojoj "brutalnoj"zaradi.da li ti je "brutalna"zarada u postotku cijene dionice (10,20,40,60 %) ili u količini novca (5,10,50 ,100 tisuća kuna)?

Niti jedno niti drugo. Burek i cola ako i toliko. Na kolodvoru.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

uz burek nejde cola, vec kiselo mlijeko ili jogurt, đaba se skrivaš, zagorec viri iz tebe

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close