Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– ja sam se istrošila, više nemam novaca,

Draga Ivana,

ostali ste bez novaca u kritičnom trenutku. Moglo bi se dogoditi da se tržište okrene u ovom tjednu. Onda je ili izlaz sa brutalnim minusom ili POW!

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Viribus je lik koji je svoje dionice JNAF-a rasprodao po 2000 i tada drukao na dolje. sve je dokumentirano na ovim stranicama i na stranicana JNAF-a. Istovremeno je bezuspješno provocirao nas nekolicinu koji smo to vrijeme afirmativno pisali o ovoj dionici. Sada kada je cijena 30% skuplja sada isti lik druka na rast. Žalosno. Žalosno kakav gubitnik. zamisli prodaš JNAF po 2000 i onda ga kupuješ po 2600 i 2500. E sada… možda je on samo druker i zla osoba pa tu piše neke priče samo kako bi prodao skuplje, a u ono vrijeme kada je drukao na pad i plašio ljude, zapravo kupovao… e to su već zle stvari.

Tužno je kako neki kolege ne razlikuju dobre kolege koj im žele pomoći i na vrijeme i argumentirano ukazuju na stvari, te iste prozivaju kriminalnim grupama, od onih koji im na ovaj podli način žele izbiti i ovo malo imovinice što im je ostalo. Tužno.

Bilo kako bilo, ja svoje dionice čvrsto držim i ne dam ih nikome i samim tim sam si smanjio mogućnost da se netko drugi okoristi mojom imovinom.Meni je najsigurnije čvrsto držati podcjenjene dionice.

I'LL BE BACK

Mene zanima što je sa koleginim tatom i kako to da mu je tata opet dopustio da samostalno ulaže????? [huh]

…Tužno je kako neki kolege ne razlikuju dobre kolege koj im žele pomoći i na vrijeme i argumentirano ukazuju na stvari, te iste prozivaju kriminalnim grupama, od onih koji im na ovaj podli način žele izbiti i ovo malo imovinice što im je ostalo. Tužno…


Hm, ako se ne varam, termin "kriminalna grupa" (ili nesto slicno, ne da mi se sad traziti) je upotrijebo Ivana7?


…Tužno je kako neki kolege ne razlikuju dobre kolege koj im žele pomoći i na vrijeme i argumentirano ukazuju na stvari, te iste prozivaju kriminalnim grupama, od onih koji im na ovaj podli način žele izbiti i ovo malo imovinice što im je ostalo. Tužno…


Hm, ako se ne varam, termin "kriminalna grupa" (ili nesto slicno, ne da mi se sad traziti) je upotrijebo Ivana7?
[/quote]

Zločinačka organizacija……… [wink]



– ja sam se istrošila, više nemam novaca,

Draga Ivana,

ostali ste bez novaca u kritičnom trenutku. Moglo bi se dogoditi da se tržište okrene u ovom tjednu. Onda je ili izlaz sa brutalnim minusom ili POW!
[/quote]

– pratite što ja pišem, i kada ja ulažem, i gdje ja ulažem.
– ipak sam ja najbolja investitorica na ovim prostorima.
– ja takoreći ne griješim.
– u dionicama sam 100% jer sam uvjerena kako će tržište rasti.
– a ako vidim okret tržišta, budite uvjereni kako će te upravo vi ili vama slićni postati novi vlasnici mojih dionica.

– i već sutra kada se vi budete mislili hoćete ili nećete kupiti, vjerovatno će početi ići moje prve prodaje.
– nažalost tako je uvijek, uvijek isti kupuju na dnu, i uvijek istima prodaju na vrhu.
– ali ja vas zbilja volim, ja vam prodajem dionice, ja volim svoje ovčice, što bih ja bez vas.
– ali i vi se ponekad naljutite na mene, vidim po ocijenama.
– ali stvarno ne vidim načina kako vam te ocijene mogu pomoći u životu.

– I love this game.
Pozdrav !


– ja takoreći ne griješim.

Ive

samo su budale uvijek u pravu i samo budale nikada ne griješe. Greške su sastavni dio svakog posla. Nevalja jedino kada se iste greške stalno ponavljaju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Poštovana koleginice,


– pratite što ja pišem, i kada ja ulažem, i gdje ja ulažem.

Ulažem u znanje!


– ipak sam ja najbolja investitorica na ovim prostorima.

A i šire! Zato sam Vas i odabrao. Učim samo od najboljih.


– ja takoreći ne griješim.

Takoreći!


– u dionicama sam 100% jer sam uvjerena kako će tržište rasti.

Slažem se 100%. Varijablu vremena ćemo zanemariti. Nebitno kod pravih investitora kao što ste Vi.


– a ako vidim okret tržišta, budite uvjereni kako će te upravo vi ili vama slićni postati novi vlasnici mojih dionica.

Usudio bih se pitati: da nije malo kasno kada vidimo okret tržišta?


– i već sutra kada se vi budete mislili hoćete ili nećete kupiti, vjerovatno će početi ići moje prve prodaje.

Mora da sam propustio taj dio nastave jer mi ne pada na pamet ništa sutra kupovati – vjerojatno griješim.


– nažalost tako je uvijek, uvijek isti kupuju na dnu, i uvijek istima prodaju na vrhu.

Apsolutno sam uvijeren da je tako. Imamo čak i iznimke koje potvrđuju to pravilo da ne kažem aksiom: Janaf i HT gdje je došlo do malih lapsuza.


– ali ja vas zbilja volim, ja vam prodajem dionice, ja volim svoje ovčice, što bih ja bez vas.

Meni bi bila čast kupiti od Vas ali na žalost nemam novaca trenutno. Sponzori mi se povukli dok ne ispolažem ispite.


– ali i vi se ponekad naljutite na mene, vidim po ocijenama.

Nikada! Ruka se osušila onome tko Vam da manje od 100!!


– ali stvarno ne vidim načina kako vam te ocijene mogu pomoći u životu.

Puk je ljubomoran na Vaše brutalne uspjehe i brutalne zarade.


– I love this game.

I love you – more and more every day.


Pozdrav !

Želim Vam ugodnu i laku noć. Slatko sanjajte daljnje brutalne uspjehe i zarade. [kiss]

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


Viribus je lik koji je svoje dionice JNAF-a rasprodao po 2000 i tada drukao na dolje. sve je dokumentirano na ovim stranicama i na stranicana JNAF-a. Istovremeno je bezuspješno provocirao nas nekolicinu koji smo to vrijeme afirmativno pisali o ovoj dionici. Sada kada je cijena 30% skuplja sada isti lik druka na rast. Žalosno. Žalosno kakav gubitnik. zamisli prodaš JNAF po 2000 i onda ga kupuješ po 2600 i 2500. E sada… možda je on samo druker i zla osoba pa tu piše neke priče samo kako bi prodao skuplje, a u ono vrijeme kada je drukao na pad i plašio ljude, zapravo kupovao… e to su već zle stvari.

Tužno je kako neki kolege ne razlikuju dobre kolege koj im žele pomoći i na vrijeme i argumentirano ukazuju na stvari, te iste prozivaju kriminalnim grupama, od onih koji im na ovaj podli način žele izbiti i ovo malo imovinice što im je ostalo. Tužno.

Bilo kako bilo, ja svoje dionice čvrsto držim i ne dam ih nikome i samim tim sam si smanjio mogućnost da se netko drugi okoristi mojom imovinom.Meni je najsigurnije čvrsto držati podcjenjene dionice.


Guverneru burza je rat gdje vječno ratuju bikovi i medvjedi i tu se sredstva ne biraju.Cilj opravdava sredstvo.Tko je dobronamjeran a tko zao čovjek (forumaš) to uglavnom zavisi od situacije do situacije od pozicije do pozicije.Ti si full u dionicamai i hučeš ide to up up i nakon UP opet up ,neko ko je full cash druka na dolje ipak je ovo rat za svaku kunu.

Ljudi su platili školarinu u prošlim godima tako da ih je netko navlačio na svoje dionice na asku i to iskustvo sad velikodušno dijele dalje novim sudionicima na TK ovdje se uvijek igralo prljavo i igrat će se prljavo.Ovo su radili i analitičiri na TK zašto sad Mate Matić ne bi nagonio vodu na svoj mlin?

Ivana se pohvalila da ima najuspješniji tim na burzi za TA, PA,FA i ostale A ,a uspjela je dati neke ključne "pogreške" kad je "savjetovala" kupnju u realnom vremenu sutradan su njezine prognoze završile katastrofalno a ima najuspješniji tim hm hm meni dovoljno da joj ni riječi ne vjerujem kad nešto savjetuje a pogotovo ne na brzorastućim dionicama.Ako se slučajno desi da pohvali moju dionicu RIB.Ivana NHF ipak ti prodaješ na vrhu i kupuješ na dnu pa treba kontrirati tvojim savjetima.




– ja sam se istrošila, više nemam novaca,

Draga Ivana,

ostali ste bez novaca u kritičnom trenutku. Moglo bi se dogoditi da se tržište okrene u ovom tjednu. Onda je ili izlaz sa brutalnim minusom ili POW!
[/quote]

– pratite što ja pišem, i kada ja ulažem, i gdje ja ulažem.
– ipak sam ja najbolja investitorica na ovim prostorima.
– ja takoreći ne griješim.
– u dionicama sam 100% jer sam uvjerena kako će tržište rasti.
– a ako vidim okret tržišta, budite uvjereni kako će te upravo vi ili vama slićni postati novi vlasnici mojih dionica.

– i već sutra kada se vi budete mislili hoćete ili nećete kupiti, vjerovatno će početi ići moje prve prodaje.
– nažalost tako je uvijek, uvijek isti kupuju na dnu, i uvijek istima prodaju na vrhu.
– ali ja vas zbilja volim, ja vam prodajem dionice, ja volim svoje ovčice, što bih ja bez vas.
– ali i vi se ponekad naljutite na mene, vidim po ocijenama.
– ali stvarno ne vidim načina kako vam te ocijene mogu pomoći u životu.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
ja,ja,ja,ja i opet ja bravo [cry]


ja,ja,ja,ja i opet ja bravo [cry]

– čuj zlatni,
– zbilja ne trebate kopirati par postova kako bi dopisali jednu sitnu glupost.
– trenutno ste puno pametniji dok čitate nego kada pišete.
– ako ste već kupili IPKK i DLKV, zanima me zbog čega kupujete na vrhovima ?????
– i zašto baš te dionice ???????
– tek ste počeli pisati i odmah s drukanjem, polako ima vremena i za to.
– ako niste koji od bivših likova koji je doživio svoju reinkernaciju želim vam dobrodošlicu na ovom forumu.

– I love this game.
Pozdrav !

Da ali kolega je dopisao bitnu glupost, koja je puno važnija od tvojih gluposti, u kojima laprdaš a ništa pametno ne kažeš [lol]

New Report

Close