Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

JNAF.

– ostala sam bez love na brokerskom.
– e sada me zamima ima li zainteresiranih za veće prodaje JNAF-a.
– i da se dogovorimo za neku jeftiniju cijenu za veću količinu.

– imam ja love, samo sada trebam prodati HT, ima tamo puno zainteresiranih za kupiti HT po dobroj cijeni.
– samo mi se sada ne da prodavati HT, ako mi ne želite uvaliti jeftino JNAF.
– možda i nešto drugo iskemijam, dugi je dan.

– I love this game.
Pozdrav !


JNAF.

– ostala sam bez love na brokerskom.
– e sada me zamima ima li zainteresiranih za veće prodaje JNAF-a.
– i da se dogovorimo za neku jeftiniju cijenu za veću količinu.

– imam ja love, samo sada trebam prodati HT, ima tamo puno zainteresiranih za kupiti HT po dobroj cijeni.
– samo mi se sada ne da prodavati HT, ako mi ne želite uvaliti jeftino JNAF.
– možda i nešto drugo iskemijam, dugi je dan.

– I love this game.
Pozdrav !

Ako hoćeš veću količinu onda može samo po premiji, nikako po diskontu e da plus naknada za posredovanje

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


JNAF.

– ostala sam bez love na brokerskom.
– e sada me zamima ima li zainteresiranih za veće prodaje JNAF-a.
– i da se dogovorimo za neku jeftiniju cijenu za veću količinu.

– imam ja love, samo sada trebam prodati HT, ima tamo puno zainteresiranih za kupiti HT po dobroj cijeni.
– samo mi se sada ne da prodavati HT, ako mi ne želite uvaliti jeftino JNAF.
– možda i nešto drugo iskemijam, dugi je dan.

– I love this game.
Pozdrav !


oprostite ako smem da pitam pa sta je danas sa Vama
inace ste tako nenametljiva osoba……reklo bi se kao da ste onako profinjeno prozirno prisutna osoba na ovome forumu koji naprosto bez Vas nemoze
ali ovo danas
za neverovati
ko da ste juce digli 2 miliona kuna na ruletu a ne kao obicnom nedjeljom 100000 kuna
pofuk


ovakvo udruženo drukanje i obmanjivanje naivaca vezano uz JNAF kao što rade ivana7, govrenor, plavi i još poneki je strašno…
potpuno mi je svejedno kamo će dionica, gore ili dolje.
nije mi žao čak niti naivaca kad gube novac, jer onaj tko ulaže na temelju toga što je napisao neki nick s foruma baš i ne zaslužuje žaljenje… ali žao mi je da itko zaradi na takvom bezočnom muljanju i obmanjivanju kao što to kolege udruženo rade.
i zato ljudi, pamet u glavu, važnija je trenutna gorpodarska i makroekonomska situacija od toga što vam piše par sitnih prevaranata.
možda oni nešto i znaju o ulaganju (malo više od vas), ali zarađivati na ovaj način je ispod svakog moralnog minimuna. zaradite znanjem, a ne ovako.

pozdrav

P.S. začudio me Ivana7, nekako sam, po onome što je do sad pisao, bio uvjeren da je korektan lik…

hahaha ovdje sve lijepo piše 🙂
jedino s čim se ne slažem je da oni znaju o ulaganju više od nas 🙂 osobno poznam neke i znam što govorim! hahaha

Nitko da mi uvali taj Janaf po bidu, prekasno sam došao??
Još će mi ivana7 uvaliti kasnije ovo što je danas kupljeno ujutro?

Inače kolega filija je uvrijedio par nickova ovdje na forumu i nazvao ih prevarantima, možda je moderatorima promaknulo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


hahaha ovdje sve lijepo piše 🙂
jedino s čim se ne slažem je da oni znaju o ulaganju više od nas 🙂 osobno poznam neke i znam što govorim! hahaha

– joj stvarno ste me zainteresirali,
– zanima me tko je tu najslabija karika ????????
– tko je ta budaletina ????????
– može i na p.p.

– I love this game.
Pozdrav !


Inače kolega filija je uvrijedio par nickova ovdje na forumu i nazvao ih prevarantima, možda je moderatorima promaknulo.

pa promaknulo im je i puno toga što vi i vaša grupa pišete… a to je puno opasnije za kredibilitet foruma.

pa valjda se vi znate međusobno, tko koliko zna, i otprilike tko koliko zarađuje, tko gdje živi, tko što vozi… nije red da ja sad tu iznosim tuđe privatne stvari 🙂


ovakvo udruženo drukanje i obmanjivanje naivaca vezano uz JNAF kao što rade ivana7, govrenor, plavi i još poneki je strašno…

– evo prokužili nas.
– otkrivena još jedna skupina kriminalaca u koju se je ugurala i jedna kriminalka.
– sada kada nas stave s onu stranu rešetaka nas i one iz Podravke sigurno će biti milina raditi na burzi.
– sve će rasti i više neće biti kriminala.

– I love this game.
Pozdrav !



Inače kolega filija je uvrijedio par nickova ovdje na forumu i nazvao ih prevarantima, možda je moderatorima promaknulo.

pa promaknulo im je i puno toga što vi i vaša grupa pišete… a to je puno opasnije za kredibilitet foruma.

[/quote]
oprostite a sta je to sa Vama danas????
mislim i ja se cudno osjecam ali sam stekao dojam da ste Vi uvijek i vise nego stabilni
pofuk



ovakvo udruženo drukanje i obmanjivanje naivaca vezano uz JNAF kao što rade ivana7, govrenor, plavi i još poneki je strašno…

– evo prokužili nas.
– otkrivena još jedna skupina kriminalaca u koju se je ugurala i jedna kriminalka.
– sada kada nas stave s onu stranu rešetaka nas i one iz Podravke sigurno će biti milina raditi na burzi.
– sve će rasti i više neće biti kriminala.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Bogami ja veću manipulaciju od tog Janafa ne vidjeh u zadnjih deset godina na burzi, a kad vidjeh da si ti unutra odma mi je bilo sve jasno………..



Inače kolega filija je uvrijedio par nickova ovdje na forumu i nazvao ih prevarantima, možda je moderatorima promaknulo.

pa promaknulo im je i puno toga što vi i vaša grupa pišete… a to je puno opasnije za kredibilitet foruma.

[/quote]

Kakva grupa o čemu vi kolega?
Jeste li vi investitor ili klinac iz srednje škole koji nema pametnijeg posla?
Pa vam je ego narastao kada imate čast tu polemizirati sa nama?

Nemojte pisati općenite forme, već napišite što je to nekome promaknulo, prijavite Hanfi ako treba bilo što.
Ali nemojte ljude nazivati prevarantima!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close