Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Previdio si JANAF! De ponovi racunicu, al ukljuci Janaf 🙂

Pročitaj pažljivije Volksbankov post. On za JNAF i KODT kaže da su OK. Uzeo sam samo dionice koje on kritizira. [thumbsup]

JNAF 2048 2640 29%
Prosjek jedan postotak više.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

A zooo… Promasio sam celu semantiku. Mislio da hoces pokazat kako je governor bio u pravu.



Likvidni pick no1 IGH
jer kad dinkec rasproda očekujem velike stvari na tom tickeru

da nije njegove rasprodaje već bi bila na 6.000 do 6.500 kn, možda čak i 7.000, imho [thumbsup]

Nevjerojatno, al’ mi imamo izgleda isti portfelj…. [wink]
[/quote]

Ko to mi? Ti? Ja? Ili onaj koji stoji iza tebe?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



– osnovno pravilo za brutalnu zaradu je biti u brzorastućim dionicama.

Koliko vidim Ivana brutalno zarađuje i u JNAFU [thumbsup]
[/quote]

– stvarno fenomenalno radim.
– divim se sama sebi.
– zbilja sam najbolja.

– puno toga sam vam uvalila po dobrim cijenama, ove dionice što padaju.
– i onda ovaj JNAF.
– nemam pojma o JNAF-u, ali zarada i više nego brutalna.
– crobex u minusu, a ja u debelom plusu.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Ma znamo da nemaš pojma o Janafu……………..bespotrebno se hvališ time [smiley]

Koje to dionice padaju tak jako ovih dana? ja ne vidim nijednu, jedino stagnacija. Ako si sada prodala onda se stvarno ne razumiješ u burzu i sve što si do sada pisala nije bilo istina.
Ovih dana prodavati dok se čeka proglašenje završetka recesije? Svašta.
Moj pick su brodari i hdel.


Da je netko npr. 1.9.09. iz zafrkancije radi testa kupio ove dionice, svaku za jednaku količinu novca i recimo danas prodao, imao bi prosječnu zaradu oko 18%, sasvim solidno za samo tri tjedna.

a od 1.9. do danas crobex je narastao za 20%.

Što samo govori da je većina navedenih dionica koje beeblbrox hvali ostvarilo ispodprosječan rast [wink]

Jaca tvrdi da je sve pod kontrolom.
Ujedno garantira da više nema poslova "prek veze" u javnom sektoru !

Ima li netko novi best buy poredak za navedeno ?

PS: nenaplaćena a dospjela potraživanja su već oko 50 %

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Da je netko npr. 1.9.09. iz zafrkancije radi testa kupio ove dionice, svaku za jednaku količinu novca i recimo danas prodao, imao bi prosječnu zaradu oko 18%, sasvim solidno za samo tri tjedna.

a od 1.9. do danas crobex je narastao za 20%.

[/quote]


Što samo govori da je većina navedenih dionica koje beeblbrox hvali ostvarilo ispodprosječan rast [wink]

Crobex je na dan 1.9.09. bio 2015,45. Danas je završio na 2197,83. Razlika je 9%, dvostruko manje od 18%. Molim vas, nemojte lupati neosnovano. Pa te stvari se tako lako provjere.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Po meni crobi nije narastao nista ili vrlo malo odnosno napumpali su desetak dionica a od toga šest,sedam bez ikakvog razloga(pogotovo poznate gubitaše).Velika vecina dionica je doživila manji ili nikakav rast i to ce sve doc na svoje.Dakle,napuhani helijevi baloni bi trebali stagnirati a sve dionice koje su podcijenjene rasti ce.




Da je netko npr. 1.9.09. iz zafrkancije radi testa kupio ove dionice, svaku za jednaku količinu novca i recimo danas prodao, imao bi prosječnu zaradu oko 18%, sasvim solidno za samo tri tjedna.

a od 1.9. do danas crobex je narastao za 20%.

[/quote]


Što samo govori da je većina navedenih dionica koje beeblbrox hvali ostvarilo ispodprosječan rast [wink]

Crobex je na dan 1.9.09. bio 2015,45. Danas je završio na 2197,83. Razlika je 9%, dvostruko manje od 18%. Molim vas, nemojte lupati neosnovano. Pa te stvari se tako lako provjere.
[/quote]
svaka čast na odgovoru,kolega je prodao sve dionice pa bi opet ušao u jeftin dokup ali…..nema.


A zooo… Promasio sam celu semantiku. Mislio da hoces pokazat kako je governor bio u pravu.

Zapravo i jedno i drugo, ali s posebnim naglaskom na pesimiste. Cijelo trgovanje je stalna borba optimista i pesimista. Kolega Governor je veliki optimist. Bull market nagrađuje optimiste.

Teško je biti siguran na kojim razinama ćemo biti za koju godinu, hoće li cijene dionica biti manje ili više od današnjih. Ali nekako mislim da puno toga upućuje na to da je veća vjerojatnost da će cijene biti više nego sada. To znači da je za svaki novi dan u slijedećem periodu u prosjeku veća vjerojatnost da će cijene ići gore nego da će ići dolje.

To treba stalno imati na umu i kod odluke o prodaji biti oprezan, kao što u bearu kod odluke o kupnji treba biti posebno oprezan. Kao što kaže kolega Knele, nije se pametno u bearu kladiti na rast, a u bullu na pad. Naravno, sve ovo je pod pretpostavkom da smo trenutno u bullu.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

New Report

Close