BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vjerovatno si zaboravio uzet terapiju…….

Ajde, ne se svadjati.

.

Evo jedna svjeza vijest, Kina ogranicava proizvodnju celika ove godine na razinu proizvodnje iz 2022. godine. To ce sada biti vec treca godina pada odnosno stagnacije proizvodnje celika u Kini. Zele ograniciti pad cijene celika uslijed smanjene potraznje.

.

Nije dobro za brodare.

.

China to Release Plan to Cap Steel Output at 2022 Level in April

https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-04-13/china-to-release-plan-to-cap-steel-output-at-2022-level-in-april

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

@mitkko

Za koje nase brodare se to podrazumijeva?

@diokidina

To ces morati zakljuciti sam.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

@ mitkko

ma kakva svađa, vidiš da sam ga dobro podsjetio……..samo tko zna jel to prava terapija…….

mislim da je bolje biti balav nego star al sve treba proživjet…….

@mitkko

Lukav odgovor, moram priznat.

@diokidina

To je diplomatski odgovor, izbjegavam raspravu s tobom.

.

Da smatram da ova vijest nece imati utjecaja na nase brodare ne bih ju bio ovdje prenio.

.

Ti i ja razlicito rezoniramo, a buduci da svaka nasa razmjena misljenja zavrsi uvredama, biram dalje ne sudjelovati u takvim raspravama s tobom. Ovaj i drugi slicni clanci su cinjenice, a na svakome od nas je kakve cemo zakljucke iz toga izvuci.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

Ova godina će za dry bulk biti osrednja. Iduća jako dobra.

Argumentirala sam to prije dva mjeseca ovdje.

Za tankere će godina biti odlična.

Ja sam na Atpl uzela 20 posto i super sam zadovoljna. Još uvijek sam u Ulpl jer tu vidim potencijal rasta.

Ugodna nedjelja sutra ekipa.

 

@mitkko

Oprosti sto si dugo i vise puta gledao da li sam odgovorio.

Zasto izbjegajes raspravu sa mnom, kad jedino ja imam volje i snage komunicirat sa tobom.

Nisi mi odgovorio koji od  nasih brodara ima doticaja sa čelikom.

https://seebiz.eu/banke/kina-upumpala-dodatnih-25-milijardi-dolara-u-bankarski-sektor/290575

25 milijardi optimizma sa istoka

BCI 5 T/C routes 180000 14939 -405 BPI 5 T/C routes 82500 15076 -241 BSI e 10 T/C routes 58328 12075 16 BHSI 7 T/C routes 38200 11344 38 BDI INDEX 1412 -23

 

Pričekajmo ostale da znamo put…

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

New Report

Close