BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako stvarno CO prodaje sve onda me čudi da ovo Igor nije dogovorio u bloku, ovo je vjerojatno zadnja prilika za dokuop velikih količina

ne prodaje CO nego zagrebačka banka skrbnički… ali oni uvijek malo po malo krate… ništa novog.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Mislim da je ovaj zagrebačka banka skrbnički račun ustvari skrbnički od CO.
Imali su oko 120 000 komada, pa je prije godinu dvije IB kupio pola, čini mi se,
ali i dalje prodaju svako malo. To im nije strateška grana (CO-ADRIS), pa čiste
portfelj, očito.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ok, nisam znao.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

CO je Zaba skrbnicki, 60.000 komada.
Oni su prodali prošli tjedan van burze 14.000+.
Ovo na 440 je netko ispod top 10.


Pazite što se tek za sutra sprema!!

Freight futures am update
Capesize up ~7%
Panamax up ~4%
#shipping #drybulk $BDRY

P.S. Trenutno traje akumulacija na ATPL

Stvarno je dobro što su nam vozarine ovako visoko a rastu i dalje no stvarno se neka čudna priča događa oko atpl…..padamo gotovo bez prometa…..izgleda kao da se u doba najvišeg bdi-a od 2010 očekuje rasprodaja i kupovina po diskontnim cijenama i dalje……al nejde, pa nejde…..

pa ne može cijena dionice biti predugo zacementirana uz ovakav porast vozarina… vani brodari danas rastu 5% a ATPL je u minusu 2,5??

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Da nije strah od recesije?

Nabiduasku

Baš zato i kažem da se neka čudna “prića” ovdje prića…….mislim na trgovanje danas i jućer…..

@Nabiduasku i @hugh

Na dosta dionica, uključujući ATPL, je vidljivo iz aviona da se štopa
cijena do kraja ‘ferija’ i trenutno traje akumulacija. Kada se pokupi
ono što se željelo onda ide pucanj i slijedi rally!! Samo treba pratiti
semafor i odbrojavati sekunde do početka!!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

dobro zboriš, i ja imam odličan hanč za ovu jesen 😉 na čitavom TK.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

@NaBiduAsku

Pazite ovu brutalnu vijest nakon čega više ništa neće biti isto!!
Mnogi će se čohati po glavi nakon ovoga! 🙂

“Danas smo prvi put izdali trezorske zapise uz valutnu klauzulu, na godinu dana, s negativnom kamatnom stopom od 0,05 posto. To je prvi put i mislim da je to dobra informacija za sve”, rekao je Marić novinarima pred Banskim Dvorima.

‘To što se danas dogodilo je prvi put, i to je dobra informacija za sve’

P.S.

https://finance.yahoo.com/quotes/gogl%2Csalt%2Cnmm%2Cnm%2Csb%2Csblk%2Cship%2Cdrys%2Cdsx%2Cegle%2Cesea%2Cgnk/view/v1?ltr=1&bypass=true&guccounter=1

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close