BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Freight futures am update
Capesize up ~7%
Panamax up ~4%

Pa neka institucionalac RASPRODAJE MAŠALA

BDI +2.08%, 2.213

Capesize +2.23% to $31,116

Panamax +1.01% to $17,760

Supramax 58k tons +2.79% to $14,507

Handysize +2.14% to $9,250

😎👍😁😉👌😀✌👋💪👏🤞😂

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

MAŠALA DABOME!!

💪💪💪💪💪💪💪💪💪

P.S. Približavamo se 10-godišnjem vrhuncu BDI-a

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Pazite što se tek za sutra sprema!!

Freight futures am update
Capesize up ~7%
Panamax up ~4%
#shipping #drybulk $BDRY

P.S. Trenutno traje akumulacija na ATPL

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

A ovaj se nakeljio na ask… jednostavno nevjerojatno.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Croatia je izgleda odlučila do kraja izaći na ovom valu..što prije to bolje..

Prošli tjedan su prodali oko 14 000 komada ATPL van burze, dok su drugi
institucionalci isto tako kupili taj paket, uključujući Slatinsku banku i neke
druge investitore ispod top 10

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Pa vidite da je vise nego ocito asimetricna korelacija cijena atpl i opte..na opte katapult a atpl na 44x pokusaj stopiranja….



Ovo je komično trgovanje na ovoj našoj burzi. Al otključat će se to u jednom trenutku…

Kad krene pad onda će se otključat. Nitko više nema povjerenja u ovu vrst ulaganja jer je očito da su ovdje mali ulagači topovsko meso ili ovce za šišanje. Nema to veze sa TK i sličnim pričama. Bitno je da naivci ulete i da ih se odere do gole kože. Mali milijun primjera na ZSE. Ukratko ne maštajte o lakom bogaćenju.
[/quote]

majstore,,,,stotka!

...from Doboj!

BDI + 2.08% 2.213
Cape +2.23% 31.116
Panamax +1.01% 17.760
Supramax +2.79% 14.507
Handy +2.14% 9.250


A ovaj se nakeljio na ask… jednostavno nevjerojatno.

neloše…treba samo pričekati da počne tramp)ulin na OPTE i ULJN:)

Ne znam zašto trezor ne stavlja kupovne naloge na oko 430, milijun – dva kn je njima sitniš.
Imaju najmanje 40 mil kn na računima, kad su 30.6.imali 26 mil kn.

Netko je danas kupio 400 komada ATPL u bloku po 440kn.
Možda naknadno dođe obavijest tko je to bio.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close