BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijepo su Supre potegnule

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!



Samo da podsjetim. Probojem 460 kn idemo na cca 550-570 kn. To kažu imanentni i relevantni tehničari.

a sto ako vozarine iducih dana okrenu u crveno?
[/quote]

pa ništa, onda će okrenuti u crveno.. mislin sigurno će jednog dana okrenuti u crveno, dali sutra, za tjedan, mjesec…. bumo vidjeli 🙂




Samo da podsjetim. Probojem 460 kn idemo na cca 550-570 kn. To kažu imanentni i relevantni tehničari.

a sto ako vozarine iducih dana okrenu u crveno?
[/quote]

pa ništa, onda će okrenuti u crveno.. mislin sigurno će jednog dana okrenuti u crveno, dali sutra, za tjedan, mjesec…. bumo vidjeli 🙂
[/quote]

https://finance.yahoo.com/quotes/gogl%2Csalt%2Cnmm%2Cnm%2Csb%2Csblk%2Cship%2Cdrys%2Cdsx%2Cegle%2Cesea%2Cgnk/view/v1?ltr=1&bypass=true

danas ocito zeleno…..bar na otvaranju 🙂

Ova turbulentna i pomalo luda godina bi se na kraju mogla preslikati u jednoj recenici “Od ponora do zvijezda” Prvi kvartal i zadnji kvartal u godini ocekujem da ce biti najveca razlika u cijeni vozarina proteklih 10 godina.





Samo da podsjetim. Probojem 460 kn idemo na cca 550-570 kn. To kažu imanentni i relevantni tehničari.

a sto ako vozarine iducih dana okrenu u crveno?
[/quote]

pa ništa, onda će okrenuti u crveno.. mislin sigurno će jednog dana okrenuti u crveno, dali sutra, za tjedan, mjesec…. bumo vidjeli 🙂
[/quote]

https://finance.yahoo.com/quotes/gogl%2Csalt%2Cnmm%2Cnm%2Csb%2Csblk%2Cship%2Cdrys%2Cdsx%2Cegle%2Cesea%2Cgnk/view/v1?ltr=1&bypass=true

danas ocito zeleno…..bar na otvaranju 🙂
[/quote]

Svi osim dva su zavrsili u zelenom 🙂

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Polako sad krece pad vozarina, jer čelicane u Kini u 11 mjesecu moraju, zbog oneciscenja, smanjiti ili potpuno zaustavirti proizvodnju do veljace. Zato su 7 i 8 mjesec najaktivniji u brodarskom sektoru, jer se Kina puni zalihama za preko zime. Tu naravno spada i ugljen. Nastavi li se 1.9 rat i dalje s Kinom, mozete očekivati jaci pad BDI-a.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


Polako sad krece pad vozarina, jer čelicane u Kini u 11 mjesecu moraju, zbog oneciscenja, smanjiti ili potpuno zaustavirti proizvodnju do veljace. Zato su 7 i 8 mjesec najaktivniji u brodarskom sektoru, jer se Kina puni zalihama za preko zime. Tu naravno spada i ugljen. Nastavi li se 1.9 rat i dalje s Kinom, mozete očekivati jaci pad BDI-a.

Viditi cemo.. nego, možete li nam dati izvor iz kojeg ste ovo zaključili? U suprotnosti mi je s prognozama iz prijašnjih linkova koji su kolege poslali


Polako sad krece pad vozarina, jer čelicane u Kini u 11 mjesecu moraju, zbog oneciscenja, smanjiti ili potpuno zaustavirti proizvodnju do veljace. Zato su 7 i 8 mjesec najaktivniji u brodarskom sektoru, jer se Kina puni zalihama za preko zime. Tu naravno spada i ugljen. Nastavi li se 1.9 rat i dalje s Kinom, mozete očekivati jaci pad BDI-a.

To si sanjao? Tak izgledaju tvoji “mokri snovi”?!
Gledaj kak će danas sve sastavnice BDI-a bit u plusu.

_maratonac (registriran od: 05.10.2007.)... neka briše kome smeta!!!


Polako sad krece pad vozarina, jer čelicane u Kini u 11 mjesecu moraju, zbog oneciscenja, smanjiti ili potpuno zaustavirti proizvodnju do veljace. Zato su 7 i 8 mjesec najaktivniji u brodarskom sektoru, jer se Kina puni zalihama za preko zime. Tu naravno spada i ugljen. Nastavi li se 1.9 rat i dalje s Kinom, mozete očekivati jaci pad BDI-a.

slazem se, vani sam citao slicne analize

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

@gklemenc

Pročitaj neki ino članak o sezonalnosti vozarina i pogledaj povijesna kretanja indeksa (dulji period) kroz godinu pa će ti možda nešto biti i jasnije…a možda i neće

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

FFA posting significant gains this afternoon, with #Capesize +6-7% on prompt dates & #Panamax +3-4%. This is in-line w our expectations tweeted 14 Aug. Bright outlook for #equities $GOGL $SBLK $GNK $DSX $SB $SALT $EGLE $GLBK $SHIP

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

O ljudi moji. ja sam analiticar i analize koje radim, radim sam, a govorim vam i iz dugotrajnog iskustva. Oni koji su kupovali moje analize, dok sam ih jos radio, znaju da nikad ne fulam. A vi slusajte vanjske analiticare, ove, one, lijeve, desne. Ne govorim da će danas početi padati vozarine, ali svakako uskoro. Uglavnom, zaboli me dal ćete poslušati ili ne

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

New Report

Close