BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zanimljivo je da kinezi imaju različite mogućnosti za odgovore amerima. Od tečajnih mogućnosti što su jučer napravili imaju mogućnost igrati se i s vrijednošću američkih obveznica .

Ako netko misli da će se kinezi predati bez borbe vara se. Imaju mehanizme i koristit će ih. Ameri ne mogu isto učiniti s dolarom.
“Kina je najveći strani posjednik američkih obveznica, a imajući u svojem vlasništvu 1,2 bilijuna dolara američkog duga, gotovo 20 posto ukupnog stranog posjedništva, obveznice postaju potencijalno moćno oružje kojim Kina može korigirati „ponašanje“ američke administracije.”

mislim da je dogovor bliže nego ikad, ali ne zato što su ga ameri isforsirali nego što su dobili žestok odgovor, a kinezi mogu biti još žešći.
A što će onda biti s vozarinama 🙂 samo neka ekipa rasprodaje brodare -bit će zanimljivije

https://www.jutarnji.hr/biznis/financije-i-trzista/kina-posjeduje-12-bilijuna-dolara-u-americkim-obveznicama-americki-dug-potencijalno-kinesko-oruzje-u-trgovinskom-ratu/7169928/

Freight futures am update
Capesize up ~1%
Panamax up ~6%

https://mobile.twitter.com/DryBulkETF/status/1158745092771000321/photo/1

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Na brodarima/ru će biti super prilike za bilo kakav dokup ispod 400 kn… a dan će završiti sa početnom 4…
I tako bješe.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.



Na brodarima/ru će biti super prilike za bilo kakav dokup ispod 400 kn… a dan će završiti sa početnom 4…
I tako bješe.
[/quote]

smijesno.da sam vidio jucer tvoj post prodao bih na zatvaranju par dionica po bidu i sto bi onda pametovao?

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)




Na brodarima/ru će biti super prilike za bilo kakav dokup ispod 400 kn… a dan će završiti sa početnom 4…
I tako bješe.
[/quote]

smijesno.da sam vidio jucer tvoj post prodao bih na zatvaranju par dionica po bidu i sto bi onda pametovao?
[/quote]
Treba imati dionicu da bi se ista mogla prodati…smiješno!

_maratonac (registriran od: 05.10.2007.)... neka briše kome smeta!!!




Na brodarima/ru će biti super prilike za bilo kakav dokup ispod 400 kn… a dan će završiti sa početnom 4…
I tako bješe.
[/quote]

smijesno.da sam vidio jucer tvoj post prodao bih na zatvaranju par dionica po bidu i sto bi onda pametovao?
[/quote]da si ovo da si ono… nisi ništa niti hoćeš sa svojih 10 000 kn portfelja. ja sam bio u pravu ti si bio kao i obično u krivu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Panamax?

_maratonac (registriran od: 05.10.2007.)... neka briše kome smeta!!!

BDI -1.27%, 1.712

Capesize -3.01% to $23,885

Panamax +1.79% to $14,320

Supramax 58k tons -0.16% to $10,892

Handysize +0.24% to $7,655

👌✌🤞👋👍😎💪👏😀

p.s. Marcipan…..

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋


BDI -1.27%, 1.712

Capesize -3.01% to $23,885

Panamax +1.79% to $14,320

Supramax 58k tons -0.16% to $10,892

Handysize +0.24% to $7,655

👌✌🤞👋👍😎💪👏😀

p.s. Marcipan…..

Panamax +1.79% to $14,320

💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Jesen bi mogli obilježiti brodari ako vozarine nastave ovako 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Sanjaj.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Da gigicu?
Vidim da su panamaxi jos ispod 15000…
A vidim da i bdi dalje roni prema mom targetu…kao i indeksi vanka…

New Report

Close