BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

So where does that leave us — bulk bubble or sustainable bull run?

According to Mr Radziwill the future still looks bright.

“I think we have a clear line of sight into a very good market for the next 18-24 months,” he tells Richard Meade in this week’s edition of the Lloyd’s List podcast.

“You’ve been waiting for this and this is your time,” he tells fellow dry bulk owners. “Grab every cent out of every cargo. And don’t order any newbuilds.”

https://lloydslist.maritimeintelligence.informa.com/LL1128517/The-Lloyds-List-Podcast-Why-the-bulk-bull-run-could-last-to-2021

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ovo smo čekali, a niš se značajno nije dogodilo…Ak je ovo vrh, onda su doista u pravu ovi koji crnjače nad brodarima iz dana u dan…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Ne kuzim, Panamax poraste sa 8 na 17 tisuca dolara po danu i sada padne za 5 % i odmah crnjaci.. mozda je sparina i lose vrijeme.. Samo nek ostane iznad 15 tisuca dolara godinu dana, pa ce te vidjeti lijepe dobiti i dividende…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Sutra opet nizbrdo. Vrh je bio na 459 kn i pitanje je kad ćemo opet to vidjet. Vozarine će se strmoglavit i brže nego kaj su porasle. Već vidim povratak marcipana, Smarta, aliena2 i ostalih koji će se naslađivati, a mi ćemo opet čekat Godota kojeg Jubito, Jethro i ima ih još, čekaju već 10 godina.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Kolega maratonac pomalo….korekcija je normalna nakon velikog rasta a i popunili smo gap na cc.450kn sto je dobro sa tehnicke strane a parametri su i dalje pozitivni…najbitnije je da vozarine prosjecno gledajuci u drugoj polovici godine ostanu oko 13tis.kn za panamaxe i godisnje izvjesce ce biti vrlo dobro.Misljenja sam da korekcija moze ici do cc.380kn a zatim rast do cc.550kn do kraja godine..a nikad se ne zna kad bi se mogao ukazati mesija pa napravi spektakl za kraj godine.👍

Ljudi, ovo su jakooo dobre vozarine za ovaj period godine. Još malo pa kreću žitarice i opet će biti posla za panamaxe. Jedino ako maratonac nine ironičan? 🙂

Kolega maratonac je ironican, pretpostavljam :-))

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Cape?
Ne brinite kolege. Prije ću bit na bidu, nego na asku… 👍💪😁👌😉😎

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Panamax 15.750
Supramax 11.285 (58.000 Tona)
Handysize 7.585 $

cape?
panamax?

Cape -0,9%

US, China end trade talks, will meet again in September
According to Xinhua, the two countries had “candid and efficient” talks and held “deep” exchanges over “major issues of mutual interest.” A matter that both sides discussed was China increasing its agricultural purchases from the US as well as the latter creating favorable conditions for the purchases to be carried out. They concluded the talks by reportedly agreeing to meet again in September for the next round of discussions.

https://www.teletrader.com/us-china-end-trade-talks-will-meet-again-in-september/news/details/48922799?internal=1

New Report

Close