BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BDI -3.33%, 1.947

Capesize -5.02% to $26,928

Panamax -1.29% to $17,431

Supramax 58k tons -0.75% to $11,577

Handysize +1.11% to $7,538

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

GOGL u Norveškoj +4% unatoč padu kejpova danas…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

GOGL ima puno panamaxa.

hm mislio sam da imaju i dosta kejpova…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Freight futures am update
Capesize up ~2%
Panamax up ~3%
#shipping #drybulk $BDRY

“After spending almost two months in overbought territory (RSI >70), the Breakwave Dry Futures Index is back in normal range, following the sharp selloff in freight futures over the last 48 hours.”

The Chinese government has given the go-ahead for 5 companies to buy up to 3 mt of U.S. soybeans free of retaliatory import tariffs as trade negotiations between the two nations continue, according to people familiar with the situation” Bloomberg

GFI on Capesizes:”there remains healthy cargo enquiry so although high volatility should be expected as traders look to capture profits and mitigate losses.. it seems highly probable we will find a floor at significantly higher levels than one maybe predicted a few months back”

https://mobile.twitter.com/DryBulkETF

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

svi segmenti u blagom minusu, izgleda da okreće u plus drugi tjedan.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Iduci tjedan smo u plusu, a i svi su nesto oprezni zbog izvjesca ATPL koje izlazi u srijedu.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Cape?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Cape +0,8% već okreće

da, kejp +0,8%

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Najs. Korekcija od 2-3 dana. Očekujemo i Panamaxe i Supre u zelenom.
A ekipa nek se samo istovaruje. Tko će se htjet vratit natrag, plaćat će skuplje ili će promatrat kako vlakić odlazi s perona.
Pa promatrajmo!

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


Cape +0,8% već okreće

To te ja pitam!!!

👍👍👍👍👍

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close