BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BDI -6.97%, 2.014

Capesize -11.62% to $28,352

Panamax -0.47% to $17,658

Supramax 58k tons +0.13% to $11,665

Handysize +0.63% to $7,455

😎😂👏👌😉👍

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Indexi su nam dobri 🙂
Štoviše, ne ocekujem veliki pad vozarina panamaxa jer krecu zitarice u velikom opsegu zbog dogovora usa china.

Samo nek se Panamaxi zadrze na ovim razinama i bit ce fantazija 🙂

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Pa neka prodavači prodaju jer je Cape pao, ostalo njih ne zanima🙂🙂!

pa čekaj sutra je novi dan.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Sutra, nastavak lupanja po bidu. Još nije gotovo…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Svi segmenti u minusu. Kejp najviše. Ali on je nebitan. Valjda. Ono.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Dok god su Panamaxi iznad 15.000 $, ja sam miran. Legitimno je prodavat dionice, pa tko misli da je to dobra odluka u ovom trenutku…Netko te dionice i kupuje.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Slažem se. Za ATPL su panamaxi najbitniji.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

BULK:BALTIC CAPESIZE-INDEKS -5,0% TIL USD 26.928/DAG

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Mala korekcija, a onda slijedi kota 2500
Od sutra kreće rast.
https://stockcharts.com/h-sc/ui

Freight futures am update
Capesize up ~2%
Panamax up ~3%

Panamax?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

New Report

Close