BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam uzeo GOGL prosjek 5,25… nažalost kratio sve do 6 i zadržao par sto komada samo… poljuljao me onaj pad na 4,50… hebiga.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Baltic Dry -1,2%

Capesize -2,7%

Panamax + 0,8%

Handysize + 1,4%

Supramax + 1,4%

Panamax +0.8% 17.742 $
Supramax +1.4% 11.650 $ 58k dwt
Handysize +1.4% 7.408 $

Danas nema vesele ekipe?
_maratonac je odjednom utihnuo?
Kako to?

Indeks Baltic Dry pao je u utorak za 1,2 posto na 2.165 bodova.
Capesize pada za 2,7 posto na 32.078.
Panamax raste 0,8 posto na 17,742, dok Handysize i Supramax rastu za 1,4 posto na 7,408 odnosno 11,650.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ne može bolje od ovog. Volio bih da cape padne na 30. 000 a panamax dođe do 20.000 $ dnevno.

Kolega Jubito, možemo biti jedino nezadovoljni cijenom dionice s obzirom na stanje vozarina na tržištu, no kako kod nas nema novca za ulaganje to se čeka da opet netko iz TOP 10 krene dokupljivati.
S ovim cijenama vozarina mislim da možemo očekivati rekordnu dobit u 3Q u proteklih 10 godina.
Tada će sve karte biti otvorene ukoliko ne dođe do nekih većih poremećaja.
P.S. čak sam mišljenja da veliki taktiziraju kako bi se nakupilo na asku jer psihologija malih je jasna, kad tad ih uhvati strah i krenu prodavati, inače bogati ne bi postajali još bogatijima..


Danas nema vesele ekipe?
_maratonac je odjednom utihnuo?
Kako to?

Indeks Baltic Dry pao je u utorak za 1,2 posto na 2.165 bodova.
Capesize pada za 2,7 posto na 32.078.
Panamax raste 0,8 posto na 17,742, dok Handysize i Supramax rastu za 1,4 posto na 7,408 odnosno 11,650.


Tu sam kolega. Ne manje vesel nego kaj sam bio prethodnih dana. Samo danas s malo više obveza. Panamaxi i Supre vidim rastu i dalje. Sve dakle ide prema planu i programu. Korekcija očekivana i dobrodošla rekao bih…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


Danas nema vesele ekipe?
_maratonac je odjednom utihnuo?
Kako to?

Indeks Baltic Dry pao je u utorak za 1,2 posto na 2.165 bodova.
Capesize pada za 2,7 posto na 32.078.
Panamax raste 0,8 posto na 17,742, dok Handysize i Supramax rastu za 1,4 posto na 7,408 odnosno 11,650.

pa to je super 🙂 nek tako nastavi i sljedećih dana 😉

Srećom po kupce na Zse, ima nekih koji još prodaju zato što je Bci nešto pao.
Jer Bbi i ostali bitni njima očito nisu bitni.
Sreća, jer bi inače već bili barem 20-ak posto više, ovako se može kupiti jeftinije nego kad su vozarine bile niže.
Hvala Bogu na Zse!

ova korekcija došla u pravo vrijeme treba se malo uzdrmat i ohladit

Kudlow hopeful China will buy US agriculture products
https://www.teletrader.com/kudlow-hopeful-china-will-buy-us-agriculture-products/news/details/48804596?internal=1
US negotiators to head to Shanghai on July 29 for talks
https://www.teletrader.com/us-negotiators-to-head-to-shanghai-on-july-29-for/news/details/48804120?internal=1

Both the U.S. and China have taken steps to deescalate tension in recent days. Trump agreed to make “timely” decisions about whether to allow American tech companies to sell to blacklisted Chinese firm Huawei.

Meanwhile, Chinese state media reported that China had taken steps to start following through on its promise to buy more U.S. agricultural goods. Trump sees the step as important to reaching an agreement as American farmers take a hit from tariffs on crops. 

https://www.cnbc.com/2019/07/23/us-china-expected-to-hold-in-person-trade-talks-next-week.html

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close