BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Totalno mrtvilo.
Cape?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Capeovi +0.1%, 26.403$

👏👍👌👋✌😎😀

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Onda su Panamaxi danas u plusu barem 0.8%. 👍😁

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

BDI +1.02%, 1.777

Capesize +0.14% to $26,403

Panamax +2.98% to $14,300

Supramax 58k tons +1.2% to $9,717

Handysize +1.04% to $6,792

😎✌👋👍👏💪🤞😉

p.s. Najviši BDi od 08.01.2014.

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Opa, lijepo raste, neka bude pozitivan kvartal od Atlantske i
nema razloga da cijena još malo ne poraste

“Najviši BDi od 08.01.2014.”

Znači najviši BDI u zadnjih 5 godina, a cijena ATPL
je u međuvremenu bila i blizu 700kn…znači prostora za porast ima…

Neka vozarine stabilno i postojano rastu, pa nastavljamo ploviti mirnim more i dalje!!

Pozdrav sa palube svim moreplovcima i onima koji bi to htjeli postati.
Brod plovi sve brže, pa treba ga uhvatiti da ne bi pobjegao!

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Lijepo. Nažalost impuls na gore je nestao… mora se uključiti i IB malo…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

@NaBiduAsku

Potrebno je da samo jedan veći kupac baci oko na ovu dionicu, a onda kada
cijena krene rasti uključi se i par malih i desi se ono što se desilo prošle godine,
da cijena u jednom danu poraste i 40%…da se mene pita radije bih da polako i
prirodno raste jer je tako bolje za stabilnost cijene, a i manje je špekulanata koji
bi poslije rušili cijenu čim poraste 10-tak %

Psihološki gledano, bilo bi dobro da BDI ovaj put pređe 2000 bodova, jer preko 2000
nije bio više od 5 godina i to bi bio dobar poticaj za kupnju…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

vidjet ćemo dali ima snage potegnut preko 2000, ako potegne i bude zajedno sa odličnim FI, onda je smjer jasan..

BPI najvišiod 24.12.2013 tada 1825

danas 1791

😉🤞

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

lijepo je pozdravljati na 370 s palube, iz kapetanske kabine, iz kapetanije, ali kada se cijena spusti, valjalo bi pozdraviti i strojarski dio, koji održava postrojenje da brod ne stane (265) nešto vas nisam vidio, ah da, kapetanske bijele uniforme nisu za potpalublje

Ovo više nije ni napeto za gledati.. 😀

P.S. ovaj rast BDI ne može proći nezapaženo.. već će se proširiti vijest i poticati kupnja

Kažu da moderator radi kao konobar od 8-16h pa onda moderira poslovni.

New Report

Close