BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

up up up 😁

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Pričekajmo još malo pa da vidimo jesu li se Cape-ovi ponovo zazelenili.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

I? Cape?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

BULK:BALTIC CAPESIZE-INDEKS +2,1% TIL USD 26.367/DAG
Oslo (TDN Direkt): Baltic capesize-indeks er opp 2,1 prosent til 26.367 dollar pr dag, ifølge The Baltic Exchange tirsdag.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

BDI +1.97%, 1.759

Capesize +2.11% to $26,367

Panamax +2.6% to $13,886

Supramax 58k tons +0.76% to $9,602

Handysize +0.73% to $6,722

😉👍👌👋😎🤞✌💪😀

p.s. The show must go on

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Ovo su sad već stavrno respektabilne brojke.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

A što reći…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Iznad koliko supramax donosi dobit?

Mislim da je oko 7000 $ neki prosjek za Supramaxe, ali ima
stručnjaka na forumu koji možda znaju točnu cifru za Atlantsku
plovidbu.

Mali update poslije trgovanja:

Today at 16:01
Freight futures am update
Capesize up ~3%
Panamax up ~4%

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

https://finance.yahoo.com/quotes/gogl%2Csalt%2Cnmm%2Cnm%2Csb%2Csblk%2Cship%2Cdrys%2Cdsx%2Cegle%2Cesea%2Cgnk/view/v1?ltr=1&bypass=true&guccounter=1

https://finance.yahoo.com/quotes/gogl%2Csalt%2Cnmm%2Cnm%2Csb%2Csblk%2Cship%2Cdrys%2Cdsx%2Cegle%2Cesea%2Cgnk/view/v1?ltr=1&bypass=true&guccounter=1

Jel zna tko kad je zadnji put BDI bio preko 2000 bodova i kolika je tada bila cijena ATPL?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close