BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijepo, očekujemo objavu BDI-ja

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Na Dalekom istoku capeovi i panamaxi lijepo se zelene.

Cape?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Ni manje ni više +12,4% ;D

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ideeeeš beba…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Cape +12,4% 26.085$

Panamax Atlantske
AP Libertas 75.200 dwt plovi za New Orleans, Mississippi, gdje su današnje vozarine nevjerojatnih 44.000+ $ i 46.000 $ za panamax.
Teret soja za kinu.

Nemojte ni slučajno kupovat danas.
Bolje sutra…bit će skuplje…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Ako su ugovorene vozarine takve, onda Index BDI debelo zaostaje.
Možda ćemo svjedočit povijesnom skoku vozarina…
Tko se nije skrio…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Ajme meni…..ovo ce napokon biti jedno ljepo ljeto sa velikm plusevima i u portfelju i vani….brodari i mi koji smo unutra to smo zaslužili i napokon izgleda dočekalo “ono pravo”….

Lijepi pozitivan trend, moram priznati.
Ako se ovako nastavi mogao bi BDI uskoro preko 2000, a onda je samo nebo granica

Dry bulk fortunes soar, capes above $20,000 as BDI hits highest point of the year

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

BDI +9.75%, 1.700

Capesize +12.37% to $26,085
Panamax +9.37% to $12,539
Supramax 58k tons +1.39% to $9,344
Handysize +0.75% to $6,540

👏👋👌👍💪🤞✌😎😉

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

New Report

Close