BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Today’s futures
Capesize down ~ 4% Panamax down ~ 5%

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Today's futures
Capesize down ~ 4% Panamax down ~ 5%


…tone i danas….uskoro bi mogla krenuti jača korekcija brodarskih dionica

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Panamax – 0.1% 9514 $
Supramax +1.1% 8479 $
Handysize – 0.1% 5712 $

Situacija je čist ok što se tiče brodarskih indexa bitnih za Atlantsku.
I dalje mirno plovimo i čekamo rezultate trgovinskih pregovora.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Prosjek spot vozarina panamax-supramax je veći danas nego u četvrtak kad je ATPL bila na 317 kn.


Prosjek spot vozarina panamax-supramax je veći danas nego u četvrtak kad je ATPL bila na 317 kn.

bolje je kupiti na 284, nego na 320, a bila je i toliko, doduše ne velika količina

Zbog ovog s Trumpom vani je u zadnjih dan-dva baš pomor brodara. Valjda će se dogovoriti, da se i ta neizvjesnost makne s dnevnog reda više.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Nek se dogovore ili ne dogovore, ali nek prestanu lagati ovaj napaćeni narod

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Freight futures update Capesize up ~ 12% Panamax up ~ 2%

Promjena trenda?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

BDW i dalje je preporuka analitičara na strane brodare sa targetiranom
cijenom od +50%, bez obzira na ove trzavice ameri – kinezi

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

BDI +0,43% 940
BCI +0,46% 9.994$
BPI -0,05% 9.509$
BSI +1,06% 8.569$
BHSI 0% 5.712$

Znači, indeksi bitni za Atlantsku su viši nego kad je prošli tjedan cijena bila na 320 kn

New Report

Close