BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

CAPE +2.2%

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Capeovi +630$ @😀👍👌🤞👏✌💥
Average vozarina >30.300$

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Capeovi +630$
Average vozarina >30.300$

respect on…
planinarski pozdrav

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

pokerq@

vozarine rastu i neki će po njima prije a neki kasnije.
ako vidiš a hvališ se da vidiš da neki kasnije tada se nameće jedna izgledna mogućnost sama po sebi zar ne?zar čekaš da i tu drugi prije…?
thnk je danas na150(170 neki dan) a prije18 mj je bila na 200
kako ja gledam ovo između je bila pokazna vježba “pokerašima” koji su razmjeri potencijala.
kako vidim kod tebe nije pala na plodno tlo.
znam,znam,da parafraziram jedan odličan vic: jednom je jednom a dvaput je dvaput zar ne?:-)
a nije ni na brodarima kod tebe palo na plodno tlo?
možda da uložiš negdje?
ima još jedan odličan vic o onome koji se žalio da nikad nije dobio na lotu pa…:-)
ili imaš i opciju ostati sveprisutni kroničar vremena koji nije ništa izpokerirao?
:-))

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Sutra je “Možda” veliki dan, ako capeov – BCIi narastu malenih (velikih) 35 bodova , probit će peak vjerovali ili ne od 27.10.2010. godine.Dogodi li se to sutra ili u nastupajućem periodu vjerovatno će to označiti jednu Novu veliku priču.

@Migra
pokerq nije aklimatiziran i već osjeća jake posljedice pa će vjerovatno biti transpirtiran u podnožje 😀
Obzirom da neki imaju iakustva i sa 6 tisućnjacima nißta nije isključeno glede BDIa

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

planinarski pozdrav…bilježim se sa šortanjem na 69x.


planinarski pozdrav…bilježim se sa šortanjem na 69x.

Šorrtanje ti nije optimalna aklimatizacija, mogao bi dobiti početne simptome “Visinske” bolesti na malim visinama.
😀👍✌👌👏🤞💥

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

bdi +1.5% 1727

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.


planinarski pozdrav…bilježim se sa šortanjem na 69x.

dobrodošao u klub “lječenih” šortera sa razina 19x,29x,39x,49x,59x…
🙂
ne zamjeri na relaksirajućem tonu,važno da smo svi zadovoljni sa svojim izborom a ostalo…
ionako samo se zdravlje računa,primjera koji to dokazuju smo se nagledali nebrojeno.
a što je bolje za zdravlja od dobre prepiske?
još pri niskom volumenu trgovanja?
čini se opet win-win-win
ovaj treći je priceless
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

BDI 1727

使用を信頼し、あなた自身の能力の

http://www.hegnar.no/Nyheter/Boers-finans/2017/12/Slik-gaar-det-med-toerrbulk-aksjene4


planinarski pozdrav…bilježim se sa šortanjem na 69x.

Molim objasnite što vama znači šortanje ?

New Report

Close