BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Brutala. Drugi tjedan će brodari opet biti u fokusu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

gdje se moze vidjeti koliko su supramaxi

http://www.hegnar.no/Nyheter/Boers-finans/2017/12/Slik-gaar-det-med-toerrbulk-aksjene

hvala tenis i jos bi molio kakav chart ako tko zna za clean tankere koja je cijena dnevne vozarine. trenutno je index na 634boda ali nemogu nigdje naci dnevnu cijenu vozarina a kako posjedujem Ulpl bilo bi mi interesantno.hvala


Capeovi +1180$😁👍✌👌👏

i kada ispucamo sinergetinu gdje smo onda?
jezikoznalci,rješavači mozgalica pomagajte da nađemo rješenje prije nego…:-)
dali postoji samo negativan ili postoji i pozitivan stres?
koliko i on može biti potencijalno “tihi ubojica”?
imat će LJ….. i LJ….. posla
možda griješim,nebi bilo…
malo šale ako bi htjeli smanjiti napetost ali
što se tiče trogodišnjeg BDI maximuma?
u prošlosti bilo je višekratno obazloženo koji su to temelji da je ovo bio najizgledniji scenarij,razlog za neemocionalni pristup,uvažavajući…
ima i danas novih temelja za…
rezimirat ćemo nekad a do tada vrijeme je za početak priprema za božični party na palubi.
pozivnica nema već će svatko po svom izboru kako misli…
naravno uvažavajući sve pa i rizike
burza je mjesto gdje………………..

p.s.
2018 teško da neće biti bolja od 2017 po vozarinama a kako će to utjecati na cijene dionica?
jedan je scenarij ipak izgledniji ako ne griješim…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


hvala tenis i jos bi molio kakav chart ako tko zna za clean tankere koja je cijena dnevne vozarine. trenutno je index na 634boda ali nemogu nigdje naci dnevnu cijenu vozarina a kako posjedujem Ulpl bilo bi mi interesantno.hvala

https://www.lloydslistintelligence.com/llint/tankers/baltic-index.htm

U svakom slučaju ulpl ce biti isto dobra u q4…

http://www.uljaniksm.com/

Pa ulpl ima 5 tankera i 4 za prijevoz suhih tereta.

koliko ja znam citati iz izvjestaja za Q3 2017 uprava navodi da raspolazu flotom od 4 tankera i 3 supremaxa pa sad sam pitao isto pitanje na temi Ulpl koliko uopce brodova ima Ulpl pa mi nitko nije dao konkretan odgovor samo da je navodno nesto od brodova pod menadjemntom sta god to znacilo.Pa sam pitao na p.m pojedine kolege sta to znaci pod menadjemntom dali su i tko je vlasnik druga dva broda kojih nema u izvjestajima za Q3 2017 nitko nije dao neki suvisli odgovor pa bi molio nekoga da mi to malo pojasni

Capeovi +821$ 😀👍✌👌👏🤞💥

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

CAPE +3,1%

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Capeovi najviši od 16.12.2013. 😀👍✌💥

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

nije loš rast a kako stoji u članku. ruta kina – australija već po 28500dolara. tako ide to i sljedećih dana još gore

Dok jedni pametuju da se razumiju u branšu i pametuju da ne valja, drugi koji "pojma nemaju" zarađuju na rastu. logika burze.

New Report

Close