BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hvala momci


jučer sinergijica danas sinergija.
sutra sinergetina?…


BDI +42, panamaxi +522$ 😁😀😎👍✌👌👏💥

nije bilo baš sutra ali par dana kasnije
evo nam i sinergetine.
dodao bi i stresovita sinergetina
da parafraziam:
“i vozarine ubijaju zar ne?”
ALI
“Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu…”(M.K.)
ili u prijevodu ako izdržavamo živi smo ili sve je to za žive ljude ili tako nekako…
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Atpl je dobro potegla ali Ulpl ce i danas dole do sad koliko ja pratim nikad nije bio tolika disproporcija cijene izmedju te 2 dionice

Da, al tako je to… a onda kad krene nastane grabež :)))

Gašenje ECB-ova otkupa obveznica očekuje se u rujnu

u očajničkoj potrazi za razlogom današnjeg okolišanja oko cijena na brodarima, odgovor sam našao na forumu u jednom postu poštovanog kolege “trgovca”…(ne mrem bolivit, ali moram)- ukratko kaže ideja je da kupnja ATPL -a oko 600 kn nije baš sigurna, bolje je pričekati da dođe do 700, to je bolje…hvala lijepo..pametnom dosta.

CAPE +4.6%

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Maži ga bejbe, samo nek nastavi ovako.. :-))


u očajničkoj potrazi za razlogom današnjeg okolišanja oko cijena na brodarima, odgovor sam našao na forumu u jednom postu poštovanog kolege "trgovca"…(ne mrem bolivit, ali moram)- ukratko kaže ideja je da kupnja ATPL -a oko 600 kn nije baš sigurna, bolje je pričekati da dođe do 700, to je bolje…hvala lijepo..pametnom dosta.

Kolega, niste shvatili šalu….
Često znam napisati zašto sad kupovat ispod 600 kn kad će bit sigurnija kupovina za neko vrijeme po > 700 kn.

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Capeovi +1180$😁👍✌👌👏

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

bdi novi trogodišnji maksimum
+3% 1626

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Raste i ubrzava…


bdi novi trogodišnji maksimum
+3% 1626

pnmx +4.2% 11970

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

New Report

Close