BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bdi +27 1485
bci +154 20047
bpi + 404 12905
bsi + 266 11137

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Bogami nije mi žao da sam se vratio u brodiće


Bogami nije mi žao da sam se vratio u brodiće

izgleda da se potvrđuje da je tako,a još bi dodao da izlazak nisam niti smatrao razumnim.
previše je toga dostupno od početka godine što je ukazivalo na to.
lista onih koji su izašli a nisu se vratili je sve duža.
tu smo negdje između potoka i rijeka SŽJ,za sada…
dobro upozorenje za buduće izlaznike,naravno neki će i uspjeti ali u uptrendu takvih je karata malo,vrlo malo pa…
rekli bi naši stari tko se vatre lača od vatre i…
ili tako nekako

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

BALTIC CAPESIZE 4TC +4.9%

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Capeovi +924$, danas zelena sinergija sa probojem BDI peaka

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Ma meni je jedini ulazak u brodare radi povratka inflacije na mala vrata a time porasta cijene commoditiesa odnosno time vozarina.
Vozarine u biti prate dobrim dijelom cijene sirovina tj cijene sirovina prate potražnju. I to je cijela logika.

BDI +2.6% 1523
čini mi se novi trogodišnji max

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Što kaže semafor? Kolega Mannu nikako da me primi za frienda pa eto pitam:-).

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

1523

Naravno zelena sinergija BDI +38, probijen pesk 1523 panam +245$ probijen peak, supre +139$, handy +98$ probijeni peakovi 😃👍👌👏

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋


Naravno zelena sinergija BDI +38, probijen pesk 1523 panam +245$ probijen peak, supre +139$, handy +98$ probijeni peakovi 😃👍👌👏

Dobar rast svih sastavnica, očekujem uskoro još puni intenzivniji rast BDI Indexa, jednostavno su se sve relevantne bitne stvari posložile i nema druge opcije.
E sad, neki ce kupovati na još jeftinijim cijenama, neki ma malo skupljim, a neki na puno skupljim…nebitno…rizik je uvijek tu…ali odnos rizika i potencijalne zarade nikad nije bio bolji…

New Report

Close