BDI – Indikator budućnosti

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BDI – Indikator budućnosti

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bdi +4.7% 1382
pnmx +5.4% 10811

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Bome, neloše +62

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Danas još mali minus za supre i handye od -0.2%, a sutra bi i oni mogli zazeleniti.



Volf kaže:

Cape-ovi +10,1%

Molim informaciju ako netko zna.
Iz kojeg razloga su brodari na ovim vozarinama prije 11 godina bili na 300% vecim cijenama za razliku od danas.
Inace imam nesto dionica jdpl kupljenih po 270 kuna te atpl kupljena po 1200.
Hvala
[/quote]
Zato jer je pogrešna pretpostavka o vozarinama prije 11g. Bile su barem dvostruko više nego danas. Supre su tada vozile po današnjim capesize vozarinama.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.



Volf kaže:

Cape-ovi +10,1%

Molim informaciju ako netko zna.
Iz kojeg razloga su brodari na ovim vozarinama prije 11 godina bili na 300% vecim cijenama za razliku od danas.
Inace imam nesto dionica jdpl kupljenih po 270 kuna te atpl kupljena po 1200.
Hvala
[/quote] vjeko,kad bi se tako lako moglo zaradit na brodarima prateci link drys bdi svaki dan…nebi postojali …drvosjece ,doktori.astronauti ni postolari…svi bi bili trgovci brodarima i zaradjivali za svoj kruh.a ti obrisi opet ovaj post i cekaj godoa..1200 atpl neces vidit u ovom desetljecu a ni sljedecem cini se

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Kreće novi ciklus zelenila.. Mislim da će trajati minimalno 2 tjedna i prebacivanje BDIa preko 1600 bodova

@Zmajki
vjeko,kad bi se tako lako moglo zaradit na brodarima prateci link drys bdi svaki dan…nebi postojali …drvosjece ,doktori.astronauti ni postolari…svi bi bili trgovci brodarima i zaradjivali za svoj kruh.a ti obrisi opet ovaj post i cekaj godoa..1200 atpl neces vidit u ovom desetljecu a ni sljedecem cini se

Ovo ste mi odgovorili.
A ja pitam vas da mi molim vas odgovorite kako to onda vi znate da neće biti u ovom a ni slijedećem desetljeću.
Dakle nije bitno samo znati kada će cijena gore nego kada će cijena dole ili će stagnirati.
A to je već dovoljna informacija za astronomsku zaradu bilo shortanjem ili drugim načinom.
A vi očito znate da cijena neće rasti!
Zašto onda postoje kako vi kažete drvosjece ,doktori.astronauti, postolari i u koju skupinu spadate vi i zašto pobogu ne iskoristite svoj talent te ne zarađujete na dionicama kada znate kuda i što je još bitnije kada će koja dionica rasti a koja padati i koliko dugo.
Isprike na dužem postu ali sami ste sebe prikazali jako smiješnim sa ovim što ste napisali..


Kreće novi ciklus zelenila.. Mislim da će trajati minimalno 2 tjedna i prebacivanje BDIa preko 1600 bodova

Mogao bi do sredine 11. mjeseca.
Dok Kinezi ne skresu proizvodnju po zimi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Cape + 1,4%

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Kako danas stojimo sa indexom BDI?
Sinergija?

bdi +1.7% 1405
pnmx +4.5%
supre +0.6%
handy +0.5%

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

BDI +23

1405 bodova

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close