BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na prodaji do 440 je samo 579 dionica i ne popušta !
Zato kupnja pokazuje nervozu i raste!
Čujemo se sutra !!!!

I moji brokeri su mi rekli kupuj BD62!
Negdje pročitah slično jučer-prekjučer!
Zna li netko zašto!
Inače ga imam dosta!
POZDRAV!!!


I moji brokeri su mi rekli kupuj BD62! Negdje pročitah slično jučer-prekjučer! Zna li netko zašto! Inače ga imam dosta! POZDRAV!!!

Dolazi ljeto, ove godine su krenuli agresivnije i od Cole i od Jamnice…pa vidjet cemo..

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


I moji brokeri su mi rekli kupuj BD62! Negdje pročitah slično jučer-prekjučer! Zna li netko zašto! Inače ga imam dosta! POZDRAV!!!

Dok svi šute a cjena raste dobro je !!!

Pa Hakela zar si i sam sebe poceo citirati? [smiley2]. Sto je dobro valja dva put reci, zar ne?[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

A što ću svi kao’ ništ ne znaju ,pa reko’ da ja ponovo priupitam dali netko nešto zna o planovima našeg dragog Badela?

Koliko ja znam, BD62 nije rastao zbog potencijala vode vec zbog prodaje terena, a ovisno o ostvarivanju tih ciljeva rasti ce i Badel

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ja mislim da je zadnji rast zasnovan na “Bionaturi” i “Cetini” !!
Cetina nije realizirana i cijena je krenula dole!!
I mislim da će i sledeći rast biti vezan uz vodu ali i uz teren , ali i uz nešto još bolje !!!!!!
POZDRAV!!!!!

Tu se i ja slažem sa tobom. A tko misli zaraditi na Badelu sada mu je pravo vrijeme za kupnju…[smiley2]


Tu se i ja slažem sa tobom. A tko misli zaraditi na Badelu sada mu je pravo vrijeme za kupnju…[smiley2]

Prijatelju na Badel ne triba navlačit nikoga !!!
To je ipak alkohol u pitanju ima nas puno ovisnika pa je moralno upitno što pozivaš i druge!!!!
POZDRAV!!!!

Ovo je također jedna od boljih dionica po mom skromnom mišljenju, jer voda je voda i tu ne treba puno obrazlagati. Mislim da svaka dionica gdje je KDvictoria ili aureus invest ili bilo koji drugi dionički fond ima jako dobru perspektivu.

Jel ono Badel poklanja vodu između Pariza i Dakara?

New Report

Close