BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidit čemo.. [wink]

Badel 1862 d.d.4.00%
http://www.kd-group.hr/fond/KD_Victoria/hr-id-4-30/

who dares, wins

BADEL 1862 D. D./REDOVNA BD62-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. RUŽDJAK MARIJAN 91.940 12,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. PBZ D.D. 87.280 11,60 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 57.892 7,70 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. LOZO BOŽENKO 54.500 7,25 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. PERKOVIĆ ANTO 36.244 4,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./KD VICTORIA FOND 32.457 4,32 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. VRANČIĆ ANTE 10.000 1,33 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. KOVAČ IVAN 10.000 1,33 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./VRANČIĆ ANTE 10.000 1,33 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
10. KRPINA LJERKA 7.941 1,06 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 52,95

marcello

Uzbudljivije je danas na ovom topicu, nego pratit trgovanje ovom dionicom zadnja dva dana…..ajd`dobro….i to će se promijenit` kad tad….. [undecid]

I broj 2 su Slovenci ili netko njihov jer je to prije bio ovaj:
PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 11,60% 87.280,00

who dares, wins


I broj 2 su Slovenci ili netko njihov jer je to prije bio ovaj:
PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 11,60% 87.280,00

Točno kolega Verdi! A i Perković je dobar dio svojih dionica rasturio na odvjetničke urede……Do nedavno je bio drugi u Top Ten. Koga on to mulja, DORH ili…….?

marcello

kako bilo da bilo ja sam svoju količinu uzeo i čekam barem +100% za izlaz.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Vidit čemo.. [wink]

kolega jel ste vi to danas napokon ušli s krupnim kapitalom u Badel?

1 10:00:00 116,00 2 232,00

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kolega Rekvijem..vrjeme će pokazati..kakve smo figure na šahovnici.. [wink]

[color=blue][/color]

ne znam jeste li primjetili da u zadnje vrijeme,nema pobune grupe dioničara koji su dizali frku dok je perković bio direktor.primirili su se,a čujem i da se priprema pomirenje.

odblokirali su račun,prodaju eurobev (samo zemlja vrijedi 15-20 milijuna eura,40000 kvadrata na Borongaju) i vjerojatno će dobiti ove kredite koji idu za pomoć gospodarstvu
izgleda da su stvari konačno krenule u dobrome smjeru

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


ne znam jeste li primjetili da u zadnje vrijeme,nema pobune grupe dioničara koji su dizali frku dok je perković bio direktor.primirili su se,a čujem i da se priprema pomirenje.

odblokirali su račun,prodaju eurobev (samo zemlja vrijedi 15-20 milijuna eura,40000 kvadrata na Borongaju) i vjerojatno će dobiti ove kredite koji idu za pomoć gospodarstvu
izgleda da su stvari konačno krenule u dobrome smjeru

….a bilo bi vrijeme da se to konačno odrazi i na cijenu dionice…. [undecid]

Prijeboj kroz ulazak u vlasništvo bit će znatno lakše provesti u slučaju društava s ograničenom odgovornošću jer se ugovor o rješavanju dugovanja uglavnom sklapa s jednim ili manjim brojem vlasnika. U slučaju dioničkih društava pak za realizaciju prijeboja, a time i smanjenje udjela vlasništva postojećih dioničara, potrebno je dobiti suglasnost 75 posto dioničara s pravom glasa na skupštini. Takav neizvjestan proces dogovora s državom, primjerice, očekuje zagrebački Badel 1862.
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/57501/Drzava-postaje-vlasnik-posrnuli-tvrki.html

who dares, wins

mislim da nema razloga za to jer je dug 100-milijuna kuna prema državi ,a imovina je vrijednija nekoliko puta.

s druge strane dalmacijavino je dužno državi 600 milijuna kuna pa nikome ništa,kad bi kod nas bilo jednakih kriterija za sve to bi bilo stvarno čudo.najbolji je primjer "sour agrokor" koji bi postao najveća vinarija a dužan na sve strane ko grčka.vjerojatno pikiraju na državnu zemlju i subvencije kako su i dosad radili.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close