BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

oho, pa malo smo živnuli [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

Ovdje upišite svoj komentar… [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Nakon velikog optimizma od prije neki dan, nasta muk….izgleda da smo svi zatečeni situacijom…. [sad]

Dionica se trguje po historijskih cenah..nažalost..ali to čejo shvatiti za kaku godinu..ili ranije..kad oni koji sada dokupljajo završijo na prodaji.. [lol]

[color=blue][/color]

Sledječi tjedan krenem u kupnju.. [lol] stvarno je nemoguče da možež dignuti ovaku dionicu sa drobižom…ali uspjelo mi je.. [thumbsup]

[color=blue][/color]


Sledječi tjedan krenem u kupnju.. [lol] stvarno je nemoguče da možež dignuti ovaku dionicu sa drobižom…ali uspjelo mi je.. [thumbsup]

Fant ti si iz KD Skladi? Digni do 700 kaj se mene dotikavle [lol]

who dares, wins


Sledječi tjedan krenem u kupnju.. [lol] stvarno je nemoguče da možež dignuti ovaku dionicu sa drobižom…ali uspjelo mi je.. [thumbsup]

trebao si krenuti prije -što si čekao do sada ili nemaš dovoljno podpore na bidu da se iskrcaš???

Prvi put u životu kupio sam ovu dionicu, mislim da može daleko.

Verdi… ja nemam ništa sa fondovima..i sve počnem ko privatni investitor..ali poznam KD sklade i oni ulagajo u JI.Europo obširno..imajo i Hrvatske blue chipe..HT-R-A,ERNT-R-A,INA-R-A…ali BD62-R-A nisam zasljedio u njihovem portfiteju..tako da..moram te razočarat nažalost.. Lacoste…za sad nemam nikakve želje da se iskrcam..ravno suprotno..da dokupim po tih cenah dok je dionica u diskontu..ali o količinama nije potrebe da razpravlam ovdje.. sigurno pa bude to više od 10dionica..a o tome znaju više oni koji jih posjeduju.. [thumbsup] ugodan dan svima..

[color=blue][/color]


Verdi… ja nemam ništa sa fondovima..i sve počnem ko privatni investitor..ali poznam KD sklade i oni ulagajo u JI.Europo obširno..imajo i Hrvatske blue chipe..HT-R-A,ERNT-R-A,INA-R-A…ali BD62-R-A nisam zasljedio u njihovem portfiteju..tako da..moram te razočarat nažalost.. Lacoste…za sad nemam nikakve želje da se iskrcam..ravno suprotno..da dokupim po tih cenah dok je dionica u diskontu..ali o količinama nije potrebe da razpravlam ovdje.. sigurno pa bude to više od 10dionica..a o tome znaju više oni koji jih posjeduju.. [thumbsup] ugodan dan svima..

evo bit će preko 1000kom do 120,00 u ponedjeljak na asku pa ćete imati priliku

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Vidit čemo.. [wink]

[color=blue][/color]

evo bit će preko 1000kom do 120,00 u ponedjeljak na asku pa ćete imati priliku

Ukoliko bude ovakva nezainteresiranost i dalje, spuštat će se ask koordinirano sve nize i nize, dok god se ekipa na bidu ne nakrca, a onda, kud koji mili moji…. [wink]

New Report

Close