BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ponovo stojim na kupnji BADELA i još nekih 500kom mislim kupiti…. pa molim plašljive ručice da krenu udarati po kupnji…. jer mi se više ne mičemo…
Hura, naprijed BADEL!

Moj portfelj će nadam se uskoro imati barem 20% Badela jer vjerujem da ću masno na njemu zaraditi!
Eto pa nemojte reći da je ovo drukanje!
Danas sam pojačao pozicije u Badelu, nešto sitno i LKRI!

možda i nije navlakuša, ali split009 se baš trudi da tako izgleda 🙂
samo čekam da on kupi jeftino pa da cijene krenu gore da mogu prodat kupljeno po 8x kn…

Badel se mora vratiti na 100kn samo ipak brutalni kapital se ukrcava i to sprječava….
Al kad krene gore 170 će biti dostignuto ko keks.


možda i nije navlakuša, ali split009 se baš trudi da tako izgleda 🙂
samo čekam da on kupi jeftino pa da cijene krenu gore da mogu prodat kupljeno po 8x kn…

Rast od 8x kn do 140kn tebe nije zadovoljio u 5 dana???? E stvarno se vidi da govoriš laži.
Ja elaboriram i prodaju i kupnju.
Trenutno kupujem Badel.



Kupnja nikad nije bila jača,ima li netko kakvu informaciju što se događa?

Imam ja. Ekipa splićana organizirali navlakušu na Badelu. Već viđeno na HGSpotu, na Optimi su pokušali ali nije išlo.
Sad se postavili sa ušteđevinom na bid (kao fol kupuju). U biti tjeraju naivce da skidaju s aska.
Ali izgleda da im se po bidu istresaju malo bolji poznavatelji prilika u Badelu.

Eto to se događa ako nekome nije jasno.

I naravno stara retorika – "Ovaj rast je bio vidljiv iz aviona…."
Kojeg to? Navlakuša Airlines-a?
[/quote]
Kolega Krampus, naučite čitati grafove jer očito vam nije jasno da je Badel poljubio donji Boll na 80kn i probio ga, logično je bilo povrat na sredinu ili u njegovu slučaju vrh bollingera što se i dogodilo…
Nakon umirivanja cijene i hlađenja oscilatora, gdje je moguć još 1 pad do 96kn slijedi rast, koji će biti sporiji,al dugotrajniji.

mislim da je bd62 već dugo u blokadi računa.koliko su ono rokovi ? kako uopće isplaćuju plaće i plaćanja.mogli bi opet prema dole,sve mi se čini,bid-a nema.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


mislim da je bd62 već dugo u blokadi računa.koliko su ono rokovi ? kako uopće isplaćuju plaće i plaćanja.mogli bi opet prema dole,sve mi se čini,bid-a nema.

Treba dodati još i eurobev i kapljicu [wink] mislim da bi zbog blokada mogli imati problema oko provođenja obračunskog plaćanja (kompenzacija, cesija…) tako da više niti preko svojih firmi ne bi mogli nabavljati robu. E sada što bi to moglo značiti, a uostalom štatigajaznam možda su u šumi [lol]

Mean people suck and nice people swallow!




Kupnja nikad nije bila jača,ima li netko kakvu informaciju što se događa?

Imam ja. Ekipa splićana organizirali navlakušu na Badelu. Već viđeno na HGSpotu, na Optimi su pokušali ali nije išlo.
Sad se postavili sa ušteđevinom na bid (kao fol kupuju). U biti tjeraju naivce da skidaju s aska.
Ali izgleda da im se po bidu istresaju malo bolji poznavatelji prilika u Badelu.

Eto to se događa ako nekome nije jasno.

I naravno stara retorika – "Ovaj rast je bio vidljiv iz aviona…."
Kojeg to? Navlakuša Airlines-a?
[/quote]
Kolega Krampus, naučite čitati grafove jer očito vam nije jasno da je Badel poljubio donji Boll na 80kn i probio ga, logično je bilo povrat na sredinu ili u njegovu slučaju vrh bollingera što se i dogodilo…
Nakon umirivanja cijene i hlađenja oscilatora, gdje je moguć još 1 pad do 96kn slijedi rast, koji će biti sporiji,al dugotrajniji.
[/quote]

Jao majko, pa neće me valjda split009 učiti grafovima…

Što je bilo sa Krašom? Prodao s gubitkom? Nisu se navukli?
Neće ni na Badelu, budi siguran.


Badel se mora vratiti na 100kn samo ipak brutalni kapital se ukrcava i to sprječava….
Al kad krene gore 170 će biti dostignuto ko keks.

Do nedavno mi je bilo zanimljivije gledati boju na ogradi kako se suši nego trgovanje Badelom.

Naravno, od kad su drukerčići stupili na scenu postalo je zanimljivo bar na forumu čitati isprazne drukove.
Samo ti stani na bid – ima za iskrcati koliko god ti treba.
A brutalna je jedino količina gluposti koja se piše ovdje. Toliko o brutalnosti.

Samo ti iskrcavaj kolega Kramp…. kupujemo sve do 80kn, a malo i niže ne bi škodilo.
Kad već imaš za iskrcati predlažem ti da zapucaš odmah sve out i prodaš do 50kn



mislim da je bd62 već dugo u blokadi računa.koliko su ono rokovi ? kako uopće isplaćuju plaće i plaćanja.mogli bi opet prema dole,sve mi se čini,bid-a nema.

Treba dodati još i eurobev i kapljicu [wink] mislim da bi zbog blokada mogli imati problema oko provođenja obračunskog plaćanja (kompenzacija, cesija…) tako da više niti preko svojih firmi ne bi mogli nabavljati robu. E sada što bi to moglo značiti, a uostalom štatigajaznam možda su u šumi [lol]
[/quote]

ja mislim da je već jedno 40-50 dana da su blokirani.šta nije 60 dana blokade-stečaj.

stalno se neko pojavljuje na asku sa 400-500 komada,stavi pa pobjegne.da ne polupa danas po bidu,ipak je petak,krenule rasprodaje

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close