BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čini mi se da ima malo ljubomornih
ovdije…….
Ovaj rast je bio vidljiv iz aviona…..
Tko se nije ukrcao može pričati o drukerima, sakerima, i ostalim stvarnim pušioničarima što uvijek gledaju iz prikrajka propušitajući nove prilike za zarade…… [bye]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Po meni definitivno novi HGSP……….
Sad nebi o targetima jer tržište će reći svoje……..
Znamo do koliko je HGSP išao a BD62 je u puno povoljnijopj situaciji ……….
U svakom slučaju znat ćemo sve slijedeći tjedan ……Tko će ,što će i kada će……..
Ja lagano nadokupljujem i ovo mi je prvi put da sam unutra………
Targeti i TA baš i ne igraju ovdije………..čista psihologija …………a imovine hvala bogu imaju…..
čujemo se slijedeći tjedan pa ćemo biti pametniji a možda cijena već tada bude jako visoko……

Mislim da neće biti kao HGSP,ali da bude upola bit će ok.


čini mi se da ima malo ljubomornih
ovdije…….
Ovaj rast je bio vidljiv iz aviona…..
Tko se nije ukrcao može pričati o drukerima, sakerima, i ostalim stvarnim pušioničarima što uvijek gledaju iz prikrajka propušitajući nove prilike za zarade…… [bye]

Zašto se trudiš uopće nekome i pojašnjavati nešto što ne razumije….
Da je i Badel primjer kako TA vrijedi na svim dionicama onda je to očito.
Kroz iduća 2 dana dat ću 3 nova tipa za najveći rast, ako koga uopće bude zanimalo.
Bez obzira na sve, Badel je dugoročno odlična firma, kad riješe probleme koje imaju očekujem doseg ATH-a.

Kupnja nikad nije bila jača,ima li netko kakvu informaciju što se događa?

Šta bi snašo? Pokipi na šporetu? [lol]

who dares, wins

Jamio još BD62-R-A

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Kako netko ima slabe živce a već popodne će mu biti žao………
Netko je sretan i sa 5 % a netko sa 100%…………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Kupnja nikad nije bila jača,ima li netko kakvu informaciju što se događa?

Imam ja. Ekipa splićana organizirali navlakušu na Badelu. Već viđeno na HGSpotu, na Optimi su pokušali ali nije išlo.
Sad se postavili sa ušteđevinom na bid (kao fol kupuju). U biti tjeraju naivce da skidaju s aska.
Ali izgleda da im se po bidu istresaju malo bolji poznavatelji prilika u Badelu.

Eto to se događa ako nekome nije jasno.

I naravno stara retorika – "Ovaj rast je bio vidljiv iz aviona…."
Kojeg to? Navlakuša Airlines-a?



Kupnja nikad nije bila jača,ima li netko kakvu informaciju što se događa?

Imam ja. Ekipa splićana organizirali navlakušu na Badelu. Već viđeno na HGSpotu, na Optimi su pokušali ali nije išlo.
Sad se postavili sa ušteđevinom na bid (kao fol kupuju). U biti tjeraju naivce da skidaju s aska.
Ali izgleda da im se po bidu istresaju malo bolji poznavatelji prilika u Badelu.

Eto to se događa ako nekome nije jasno.

I naravno stara retorika – "Ovaj rast je bio vidljiv iz aviona…."
Kojeg to? Navlakuša Airlines-a?
[/quote]

Teže je gledati kako druge dionice rastu nego kad tvoja pada…….ili tako nešto……. [lol]
A kad smo već kod HGSP održao se na razini + 100-200%…… [tongue]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

A bid i dalje raste i pojačava se ……….
Mora bit da netko želi baciti svoju ušteđevinu u vjetar pa je eto baš odabrao BD62……. [lol] [thumbsup]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


čini mi se da ima malo ljubomornih
ovdije…….
Ovaj rast je bio vidljiv iz aviona…..
Tko se nije ukrcao može pričati o drukerima, sakerima, i ostalim stvarnim pušioničarima što uvijek gledaju iz prikrajka propušitajući nove prilike za zarade…… [bye]

a tko se nije skrio magarac je bio

zanimljivo je kako uvijek se priča o navlakuši kad je rastu u pitanju.

a kad je pad to je onda opravdano.

hgsp je netko,zna se tko namjerno rušio na 20 kn i onda se cijena samo vratila na početke .

kod bd62 je netko u par dana srušio sa 120 na 80 bez razloga pa je bilo i red da se vrati na početnu točku.

pitanje je di je dno kod badela s obzirom na situaciju kod njih,ali je ipak jasno da se stvari kreću na bolje,namjere nove uprave su sigurno pozitivne za poslovanje,a riješavanje viška non-core poslovanja i nekretnina će olakšati cash flow i pozitivno utjecati na cijelo stanje.

još ako država pristane na obročnu isplatu dugova ,ove godine je za očekivati pozitivan rezultat.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close