BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kalničke vode su na prodaju i ima već nekoliko zainteresiranih.inače se u tamo puni cedevita go i to u milijunskoj količini i lider su u galonima tako da će se brzo prodati a kako su uteg ostalom poslovanju badela ,to će se vidjeti i na bilanci badel grupe.

samo da podsjetim da je market cap oko 10 milijuna eura cijelog badela.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

A što sa Bionaturom? Bili su dobri dok su punili Studenu, a onda su počeli puniti onaj Badelov Otac Kisko i masovno prepuštati komitente drugim distributerima.

The mind is a terrible thing to taste


I Jadranka je trebala biti produžena ruka Ive, pa mislim da se on nije baš usrećio

Jesi siguran da nije?
Sve je to politika. Jadranka, tj. Ivo rade ono što narod želi. Pa tko je Jadranku i postavio na čelo već Ivo. Da HDZ nije napravio taj potez već bi mi u rujnu imali izvanredne izbore.
Tako ti je i s Badelom. Postavlja se pitanje zašto se Perković toliko borio da bude ponovo izabran na skupštini, a sad ide u mirovinu???
Mislim da je to i pticama na grani jasno, ali nažalost našoj državi sad za sad nije. Ali kako kaže stara narodna, nikad ne reci nikad. Možda dođe ubrzo vrijeme i tome, dao Bog što prije.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

badelova tvrtka kćer d.d. koji puni vode se zove kalničke vode-bionatura.

http://www.bionatura.hr/index-1.html

top 10
1. BADEL 1862 D.D. 1,145,267 74.33 Osnovni račun
2. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 290,000 18.82 Skrb. račun
3. CENTAR BANKA D.D. 30,000 1.95 Skrb. račun
4. RUŽDJAK MARIJAN 11,328 0.74 Osnovni račun
5. RAK MIRO 10,197 0.66 Osnovni račun
6. ČELAR VERA 5,000 0.32 Osnovni račun
7. PERKOVIĆ IVAN 5,000 0.32 Osnovni račun
8. OSTOJIĆ DIJANA 4,000 0.26 Osnovni račun
9. BARLOVIĆ ŽARKO 4,000 0.26 Osnovni račun
10. BLAŽIĆ ZVJEZDANA 3,000 0.19 Osnovni račun
Ukupno:

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Flashback, 22.12.2009. u 22:00
badelova tvrtka kćer d.d. koji puni vode se zove kalničke vode-bionatura.

Tako se zove od kada ju je Badel tako nazvao, prije se zvala samo Bionatura d.o.o. i bila je vodeći ditributer aparata za vodu dok nisu došli pod Perkovićevo okrilje.

The mind is a terrible thing to taste


Napokon dobre vijesti.

Jos da pravosudje odradi svoj dio.

stečaj? [embarass]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

badel može samo u likvidaciju a nikako u stečaj,ako razumiješ razliku.34 000 kvadrata na borongaju pokrije dosta dugova a ima tu imovine poprilično.

intervju blažićke u novom listu danas

Kazala je i kako se započelo s velikim projektom preseljenja proizvodnje bezalkoholnih pića sa Borongaja na Žitnjak i u tom dijelu će doći do znatnog smanjenja broja zaposlenih. Dijelu zaposlenika je ponuđena mogućnost odlaska u mirovinu, a dio će biti prebačen na proizvodnju jakih alkoholnih pića i vina.

Blažić je rekla i kako teško da će radnicima biti isplaćena plaća pred Božić. Tražili su deblokadu računa, kako bi mogli riješiti taj problem, ali nisu naišli na razumijevanje, kazala je.

Kada je riječ o nekretninama za prodaju Blažić je istaknula kako je prvi prioritet Borongaj (34 tisuće četvornih metara), zatim industrijska zona Rakovac, vinarija u Svetom Ivanu Zelini, kancelarije u Križevcima, Splitu i Rijeci.

Također su započeti i određeni pregovori sa strateškim partnerom u segmentu bezalkoholnih pića i vode.

U prvih osam mjeseci 2009. u odnosu na isto razdoblje lani prodaja Badela 1862, koji zapošljava 900 djelatnika, ostvarila je količinski rast od 7 posto, dok je financijska realizacija društva od 305,36 milijuna kuna za 1,1 milijun kuna veća nego u istom razdoblju lani. (

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

i na ovoj dionici ćemo lijepe novce zaraditi tokom naredne godine [thumbsup]….oćete i ođe stečaj, ma malo sutra ?
Kaj veli buffett za badel, a onaj rođo kostolani ? …e,da sam ja njih pitao šta da kupim nikad ne bi ni kinte na burzi zaradio, jebli ih fundamenti[bye]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

neko pokušava sa stotinjak komada lupati po bidu i srušio je cijenu na 80-ak kuna,ali mislim da bezveze trošio dionice jer neće napraviti efekt.prodaja tek preko 110.

čini mi se da je ovaj fond koji najavljuju za pomoć tvrtkama sigurno među prvim poslovima pomoći badelu da riješi trošarine.čujem da su već podnijeli zahtjev da se reprogramira dug.

market cap 64 milijuna kuna.samo da podsjetim.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


neko pokušava sa stotinjak komada lupati po bidu i srušio je cijenu na 80-ak kuna,ali mislim da bezveze trošio dionice jer neće napraviti efekt.prodaja tek preko 110.

čini mi se da je ovaj fond koji najavljuju za pomoć tvrtkama sigurno među prvim poslovima pomoći badelu da riješi trošarine.čujem da su već podnijeli zahtjev da se reprogramira dug.

market cap 64 milijuna kuna.samo da podsjetim.

Ja ništa ne čujem…………….Ja samo kupujem……… [wink]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Elwave signalizira kraj 5 valova i kraj BEAR trenda. Očekujem veliki zamah i rast ove podcijenjene dionice. Ipak kupnjom Badela kupujemo i proizvodnju vode u budućnosti, nesumnjivo najpametnije ulaganje.


neko pokušava sa stotinjak komada lupati po bidu i srušio je cijenu na 80-ak kuna,ali mislim da bezveze trošio dionice jer neće napraviti efekt.prodaja tek preko 110.

čini mi se da je ovaj fond koji najavljuju za pomoć tvrtkama sigurno među prvim poslovima pomoći badelu da riješi trošarine.čujem da su već podnijeli zahtjev da se reprogramira dug.

market cap 64 milijuna kuna.samo da podsjetim.


Izvoz se mora motivirati i poticati. Kraš je odradio djelomično rast, smatram da je Badel daleko podcijenjeniji i da rješavanje zemljišta i uz potporu za izvoz otvara značajnije svoje pozicije u regiji i šire.

New Report

Close