BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Predstavnici KD Investmentsa, najvećeg dioničara u Badelu 1862 d.d. (oko 16 posto dionica), prije dva su tjedna zatražili opoziv Uprave Badela 1862.

Kako doznaje Business.hr, na napetom sastanku s predsjednikom Uprave Badela 1862 Antom Perkovićem (ujedno drugim najvećim dioničarem, s oko 11 posto dionica), poručili su mu da su nezadovoljni njegovim radom i rezultatima poslovanja te da žele da se povuče s funkcije.

snaga udarca mi varira

članak se pojavio i on-line:

Vaš link

Skupština će biti zanimljiva. U cijeloj priči najviše me zanima kako će se postaviti Kapitalni fond, odnosno sudbina paketa dionica koji drži.

Ovdje ima nečega.

Pregovori s Nijemcima i Francuzima
Govoreći o tome da za Badel 1862 želi proizvodnog strateškog partnera, Anto Perković nam je otkrio da pregovara o povezivanju s njemačkom Eckes&Stock grupom te jednim francuskim proizvođačem alkoholnih pića, koji bi mogli dokapitalizirati Badel.

Znači u tom grmu leži zec [thumbsup]
Samo da ne bude po onoj narodnoj: Kad se velike ptice dohvate, manjima perje leti [pray]

da oni bilo što pozitivno pregovaraju ne bi kd tražio njihovu smjenu

na kakav je način došao na takav će i otići

snaga udarca mi varira


Predstavnici KD Investmentsa, najvećeg dioničara u Badelu 1862 d.d. (oko 16 posto dionica), prije dva su tjedna zatražili opoziv Uprave Badela 1862.

Kako doznaje Business.hr, na napetom sastanku s predsjednikom Uprave Badela 1862 Antom Perkovićem (ujedno drugim najvećim dioničarem, s oko 11 posto dionica), poručili su mu da su nezadovoljni njegovim radom i rezultatima poslovanja te da žele da se povuče s funkcije.


To je isto u današnjem jutarnjem jedino mi nikako ni je jasno kako su došli do tih 16%? Meni top 10 govori da skrbnički od Viktorije ima 4,32% ili ti ga 32457 komada. Jedino ako su se bili udružili sa nekim prilikom glasanja!?

who dares, wins

odluke sa glavne skupštine

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1318-08-BD62_odluke_GS.doc

nema dividende, bar da su bočice vode podijelili

snaga udarca mi varira

Dioničari Badel 1862 rasporedili neto dobit

Po odluci dioničara Badel 1862 na Glavnoj skupštini održanoj u srijedu, 23. srpnja, lanjska neto dobit od 5,41 milijun kuna, raspoređuje se u zakonske rezerve i zadržanu dobit, izvijestila je danas ta kompanija Zagrebačku burzu.

Dioničarima kompanije prezentirano je izvješće Uprave o stanju i poslovanju Društva, Izvješće Nadzornog odbora o obavljenom nadzoru vođenja poslova, te mišljenje revizora Deloitte d.o.o. Zagreb o konsolidiranim financijskim Izvještajima BADEL 1862 d.d. – grupa i BADEL 1862 d.d.

Glavna skupština dala je razrješnicu članovima Uprave i Nadzornog odbora kojom se odobrava vođenje, odnosno nadzor vođenja poslova u 2007. godini, a za revizora Društva za poslovnu 2008. godinu imenovan je revizor Nexia revizija d.o.o., navodi se u priopćenju.

HINA

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Pa Badel ima lijepo izvješće za drugi kvartal.
He, he…

Evo vam jedan pokus.
Popite gutljaj Unique pa odmah zatim gutljaj Jane.
Će te moći progutat Janu?
Sumnjam.

unique valja jedino za nadopunit ćelije u akomulatoru

snaga udarca mi varira


unique valja jedino za nadopunit ćelije u akomulatoru

Želiš reći da je UN1QUE u odnosu na druge vode čista, te je stoga pogodna i za akumulatore, pegle, piće…
Pročitaj si sastav vode UN1QUE, te ga usporedi sa Jamnicom ili Studenom.

New Report

Close