BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako se ne varam, prosle godine je isplacena dividenda od ni manje ni vise nego 7 (sedam) kn/dionici.
Vjerujem da nitko od nas manjih ima Badela toliko da mu tih 7 kn/dionici brutto nesto puno znaci, pa kao da i nisu isplatili.

Pere me jaka zelja da se opet nakrcam ovom dionicom.
Sta je sa novom tvornicom? Gdje je zapelo?
Sta je i sa STOK 84?

Ne znam kako vi, ali ja ovaj puta, neću propustiti priliku da se lijepo jeftino nakupujem Badela… A kome je hitno neka prodaje…


Pere me jaka zelja da se opet nakrcam ovom dionicom.
Sta je sa novom tvornicom? Gdje je zapelo?
Sta je i sa STOK 84?

…mislim da stocka nemaju…od novina – znam da rade kompletan re-brending Vocka…i to im rade Bruketa&Zinic (jedina stvar u zadnjih godinu dana za koju su dobili + od mene…vidjeti cemo kako ce ispasti)…i mislim da im trenutna situacija nije bas bajna…no nisam se do sad pretjerano "proslavio" procjenama [embarass]
…inace mislim da im je posao sa vodom trenutno zesca pusiona…koliko znam dosta promjena u managementu (bar u prodaji)…i generalno nemam bas preveliko povjerenje u management badela…zivi bili pa vidjeli…
…a u to je li dionica skupa ili jeftina…"ne bi se stel mesat"

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Kolega feki, na osnovu cega komentirate "da im je posao sa vodom trenutno zesca pusiona"?
Mozda sam nesto propustio, pa bih volio znati zbog cega ste to napisali.


Kolega feki, na osnovu cega komentirate "da im je posao sa vodom trenutno zesca pusiona"?
Mozda sam nesto propustio, pa bih volio znati zbog cega ste to napisali.

…na osnovu njihovih trenutnih udjela u prodaji na trzistu voda koji su daleko,daleko ispod njihovih planova…kad netko ulozi samo u tvornicu ako se ne varam cca. 25mil kn, strahovit novac u marketing, trgovacke kuce i horecu, a nakon tri godine ima trzisni udio oko 5-8% na trzistu hrvatske…bar za mene je to pusiona…
…ne znam…mislim da se za sad nisu usrecili s vodom…kao ni s lura-picima tj. eurobevom koje im je luka rajic po meni uvalio "samo tako"…bilanca usminkavana, promet izbildavan "do bola"…da ne kazem da od ocekivanog sinergijskog efekta dosada ni "s"…ne znam…po meni preveliki apetiti, a premalo znanja…
…ponavljam, moj pogled "sa strane"…ni znanstveno ni insiderski utemeljen
[wink]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Evo ukrcao se i ja danas (opet, nakon godinu dana). Skroman broj komada, no nema se više šuške, otišla i zadnja sića.
Dečki i cure, puno sreće.
***obrisano***

@ vjeko

Ma moraš ga ti posolit. [thumbsup]

BADEL 1862 NOVOSTI

TRAM PARTY 8.7.2008. od 22.30h do 2.30h
BADEL 1862 za TEBE organizira nezaboravno iskustvo!
Pridruži nam se i ti na najboljem tulumu godine!

PRAVILA
1.U tramvaju nije dopusteno pusenje.
2.Nije dopusteno bacanje bilo kakvih predmeta iz tramvaja.
3. Nije dopusteno penjanje po sjedalicama tramvaja. 4.Zbog sigurnosnih razloga, molimo Vas da gumb za otvaranje vrata pritiscete samo u hitnim slucajevima. Hitnim slucajevima smatra se ukoliko nekoj osobi pozli ili se ne bude osjecala dobro ili u slucaju materijalne, fizicke i ostalih steta ili nezgoda.

I gdje je tu zabava? [cry]

Jel netko od forumaša ima podatak što je sa najavljenom tvornicom Badela?


Jel netko od forumaša ima podatak što je sa najavljenom tvornicom Badela?

Još jedan od Badelovih projekata koji je do daljnjega na čekanju zbog nedostatka keša. Badel je puno investirao u Kalničke vode, a i dalje ih opskrbljuje novcem kako bi nekako preživjele i pokrile gubitke. S druge strane, neke (također najavljivane) prodaje nekretnina nisu realizirane. Akvizicija Eurobev-a također je iscrpila likvidnost – prošle godine čak niti dividenda nije bila isplaćena kao što je u početku bilo predloženo. Ako se dobro sjećam, uprava je dala protuprijedlog na vlastiti skupštinski prijedlog o isplati dividende. [tongue]

Sve u svemu, zapravo se radi o firmi koja ima dobre potencijale, brand, nekretnine čija vrijednost bitno prelazi trenutnu tržišnu kapitalizaciju, ali nisam siguran u kojem smjeru ide. Možda dođe do kavih pomaka među velikim igračima (Uprava, KD, Kapitalni fond…) pa se konačno počne nešto zbivati. Za par dana je skupština, možda će se moći čuti nešto zanimljivo…

Badel prodaje vodu, sokiće i alkohol, i budite sigurni da je tu VELIKA lova. Badel će biti tvornica novaca isto kao i TDR, HT, Jamnica. Jednostavno su mu u zadnje vrijeme uletavali kolci u rađe sa svih strana. No poslije kiše izlazi sunce.
Ovi koji sad prodaju,… – jednostavno ne kužim te čudne ljude.

New Report

Close