BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa tko onda prodaje Badel ispod 500 kn? Jel netko zna? Molim odgovor.

1Q FI:

http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/BD62-fin2008-1Q-NotREV-N-HR.xls

Nije fantasticno, ali svakako dobro! [thumbsup]

Baš kad se ja odlučim za kupnju cijena ide gore, a taman sam mislio jeftino kupiti…

tragac, jeftino je ovo i sada . bd je od pocetka 3. mjeseca pao preko 30 posto uz solidno izvjesce

ja sam kupio dosta badela po 410 kuna prije tocno mjesec dana . danas sam jos malo ubacio u portfelj jer mi se cini da ce ovo jako brzo otici gore

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


tragac, jeftino je ovo i sada . bd je od pocetka 3. mjeseca pao preko 30 posto uz solidno izvjesce

ja sam kupio dosta badela po 410 kuna prije tocno mjesec dana . danas sam jos malo ubacio u portfelj jer mi se cini da ce ovo jako brzo otici gore


Ja sam toga svjestan, samo mi ni malo nije jasna ova igra oko cijene Badela… Pa jel moguće da nema zainteresiranih badelaša za raspravu na forumu?

Ma ima zainteresiranih ali ovo su igre sa cijenom dionice pa bolje ne gubiti vrijeme dok veliki ne odluče kapitalizirati………..

marcello

Slažem se samo im ne treba svako malo spuštati cijenu na prodaji, realno to i nisu neke velike količine. Ja sam za to da ako se već mora prodati, neka se ostalim ulagačima ne spušta cijena. Neka cijenu dižu po par kuna pa će svima biti puno bolje… [rolleyes]

Gdje su dioničari Badela? Kupio sam 30 dionica Badela po 530. Ima li neki savjet ovdje, prodaj dok možeš ili drži do boljih dana?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Ne zamaraj se. Samo strpljivo drzi. Kupio si po dobroj cijeni i ako mozes, dokupljuj jos po ovim cijenama. Ljeto dolazi, popit ce se puno vode, 0,0 promila se ukida pa ce se i alkohola vise popiti …


Ne zamaraj se. Samo strpljivo drzi. Kupio si po dobroj cijeni i ako mozes, dokupljuj jos po ovim cijenama. Ljeto dolazi, popit ce se puno vode, 0,0 promila se ukida pa ce se i alkohola vise popiti …

Hvala kolega, mogu čekati do iza ljeta, pa ćemo vidjeti. Da li Badel daje dividendu?[

"Nature is always too strong for principle" - David Hume



Ne zamaraj se. Samo strpljivo drzi. Kupio si po dobroj cijeni i ako mozes, dokupljuj jos po ovim cijenama. Ljeto dolazi, popit ce se puno vode, 0,0 promila se ukida pa ce se i alkohola vise popiti …

Hvala kolega, mogu čekati do iza ljeta, pa ćemo vidjeti. Da li Badel daje dividendu?[
[/quote]

Mene isto zanima

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Kod dobre firme nije bitna dividenda nego tko ju kupuje: “firmu”……Ja ću čekati još pet šest godina ako treba [thumbsup]

marcello

New Report

Close