BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne čini li Vam se da svešto Toda sam ne proizvodi, kad-tad završi izvan polica Konzuma ???[tongue]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Prema zadnjim provjerenim neslužbenim informacijama NTL i CBA idući tjedan potpisuju ugovor o distribuciji Pepsija i ostalog asortimana. S tim da moraju odraditi minimalno prošlogodišnji promet…

[lol]
505 kn!!!
Pa da li se to tvornica srusila danas?!
[bye]

nije al povecane zalihe a dobit manja za nekih cca 400k kuna.Izasao ti je GFI

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Rezultat iz osnovne aktivnosti veći je 30% u odnosu na 2006. Usljed povećanja financijskih rashoda uvjetovanih akvizicijom Eurobeva, dobit nakon poreza je manja 7,2% u odnosu na prethodnu godinu.

Lagan rast prihoda i rashoda(oko 5%), sve u svemu vrlo solidno. Bit će zanimljivo vidjeti za 2008, ako će ukidanje 0,0 promila imati kakav efekt [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Evo nas na 401 kn. [bye]

[img]http://img388.imageshack.us/img388/5922/screenshot002qk2.jpg[/img]

evo, ja kupio hrpu badelo po 401-410 danas

pa cemo vidjeti[pray]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Po ovoj cijeni sam prije 2 godine kupovao, ni ne sjećam se toga više. Sramota

Hell is Empty and all the Devils are Here

Nije sramota sto je cijena pala gdje je pala. Sramota je da sada kad cijelo trziste divlja i ulazi u pozitivne blokade da se Badel ne mice s mrtve tocke. [angry]

Narode da Vas obavjestim Badel je potpisao nove godišnje ugovore sa NTL-om i CBA. Dakle ne vidim razloga da ne poraste…[thumbsup]

Zalosno!
Potonuli smo s trzistem, ali sada kada raste, ne rastemo s trzistem.
No prometi su solidni pa me zanima tko izlazi a tko ulazi?

[thumbsup]Badel 1862 povećao kvartalnu dobit 35%
ZAGREB – Ukupni prihodi kompanije veći su za 28% u odnosu na isto razdoblje protekle godine, prihodi od prodaje u zemlji rastu 32%, a od prodaje u inozemstvu veći su za 11%[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close