BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neka svatko zaključi za sebe.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/evo-zasto-ce-vecina-agrokorovih-vjerovnika-morati-pristati-na-mrvice-s-ramljakova-stola-foto-20171110

Kako god bilo dalje s Badelom i ovim sto neki pisu o velikim potrazivanjima od Agrokora mislim da cu sutra dokupiti na toj povoljnoj cijeni koja ce se nuditi.

Jel ovo po asku bilo za umjetnicki dojam? Nitko to dalje ne zeli popratiti, znaci ocekuje se promjena smjera.


Kupnje nema s razlogom. Badelu naime treba jos jedna predstečajna nagodba i to vrlo skoro. Sad se vidi zašto su Meteor/Agrokor išli u preuzimanje Badela. Na sreću/žalost od toga ništa. Pitanje je hoće li Badel dočekat proljeće i prve laste.

na znam baš može li firma nakon jedne PSN opet ići u novu?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Nemere ići u novu PSN ali mere u ST

S obzirom na prilog u dnevniku Nove TV od sinoć te spominjanja Badela u vezi s Agrokorom u svijetlu ortačkog kapitalizma kao i spominjanje svih dionika u ovom procesu oko Badela te međusobne isprepletenosti/povezanosti istih mislim da je ovaj rast jučer nešto poput posljednjeg čina predstave ptice umiru pjevajući.

Ne vjerujem da je istina, jer bi bilo nemoguce ali sam cuo da Badel nije jos nista dobio od Agrokora sto je vezano uz “granicni dug”.


Ne vjerujem da je istina, jer bi bilo nemoguce ali sam cuo da Badel nije jos nista dobio od Agrokora sto je vezano uz "granicni dug".

Dok dobiju već če biti u stečaju.

Ovaj uteg od 42 milijuna kuna valjda nece biti problem, a vidi se to i po danasnjoj cijeni. Dakle kako je Ramljak rekao sad se trebaju kroz Q4 akumulirati sredstva, a uvijek je Q1 relativno los i ista se nece moci trositi, pa poslije toga mogu vjerovnici a tako i Badel ocekivati znatnija sredstva. To naravno jos ovisi o nagodbi s vjerovnickim vijecem.

Diže se cijena sve teže i sa sve manje komada. A kupnje ni za lijek.

https://m.vecernji.hr/biznis/badel-spreman-na-uzlet-i-novi-pogon-1208260
Da se eventualno dogodi da Meteor ne izvrsi uplatu u tih 90 dana, kakva je daljnja procedura?

Tko prodaje 100kom na 14,50?

New Report

Close