BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


meni se čini da se tu opet ne zna ni tko pije ni tko plaća. dočekati neku razumnu razinu i bris iz ovoga. ciga.ska posla.

zašto čekati 5 kuna za zbrisati? to nije razumno..

inače, tko kaže da meteor mora zaraditi u cijeloj priči?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



meni se čini da se tu opet ne zna ni tko pije ni tko plaća. dočekati neku razumnu razinu i bris iz ovoga. ciga.ska posla.

zašto čekati 5 kuna za zbrisati? to nije razumno..

inače, tko kaže da meteor mora zaraditi u cijeloj priči?
[/quote]
onda kocka ne bi bila kocka. manje više s razumom to nikakve veze nema.

who dares, wins

Ovdje su svi “umrli” ili bolje reci “porazeni”. Samo cu reci FI iznenadujuce , izvrsno!

http://www.seebiz.eu/badel-1862-lani-s-dobiti-od-104-milijuna-kuna/ar-151565/

“Grupa Badel 1862 je 2016. ostvarila dobit razdoblja u iznosu od 30,53 milijuna kuna, što je za 173 posto ili za 19,3 milijuna kuna više nego 2015. godine, napominju iz Uprave Badela.”

Evo nekakva zalbica se pojavila!

Gazda u problemima…a Meteor zajedno s njim?

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

hmm…

who dares, wins

Koliko sam ja citao po novinama (trac ili ne) Meteor je satelitska tvrtka Agrokora.

Bas me zanima tko je i cijim novcem otkupio potrazivanja…da nije to okidac problema Agrokora?

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


Koliko sam ja citao po novinama (trac ili ne) Meteor je satelitska tvrtka Agrokora.

Bas me zanima tko je i cijim novcem otkupio potrazivanja…da nije to okidac problema Agrokora?


izgleda, prema ekipi koja sada hoće spašavati Bagrokorov, to su isti oni, koji su podržavali Meteorovu kupovinu Badela, biti će oko ovoga još priče, mogli bi neki i preko prugice

da to s Meteorom je skroz čudna priča..
A što je sa Slovacima i Virom?

Sastavnica Agrokor koncerna nas Badel tesko prozivljava ovu krizu i dogadanja… valjda ce se to sto prije okoncati.

“valjda ce se to sto prije okoncati.” – čisto sumnjam…

New Report

Close