BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A gdje je tih preko 20k dionica na prodaji? Nevidljive!

Molim za info, pošto do sada nisam pratio pozorno temu.
U dokapitalizaciji mogu sudjelovati svi zainteresirani ili samo postojeći dioničari tj. imaju li oni prednost?

Hvala.

La vita e bella!


Molim za info, pošto do sada nisam pratio pozorno temu.
U dokapitalizaciji mogu sudjelovati svi zainteresirani ili samo postojeći dioničari tj. imaju li oni prednost?

Hvala.

postojeći su isključeni, u tom i jest zaj.b…ovo je rezervirano samo za odabrane

Ignore: KressoM, delux


Molim za info, pošto do sada nisam pratio pozorno temu.
U dokapitalizaciji mogu sudjelovati svi zainteresirani ili samo postojeći dioničari tj. imaju li oni prednost?

Hvala.


Do postojecih ce tak i tak cijena dosegnuti!

Treba prije rasprodaje koja je i danas izgleda u tijeku pricekati FI za 2016 godinu. Bilo bi dobro da se isplati dividendica za 2016 god… Mislim da bi 5kn bilo taman za sve dionicare! Kad smo vec Badel poklonili!

BD62 prodaje vlastite dionice na burzi!?
http://www.zse.hr/default.aspx?id=75867

pametno prodaju na 20 kn kad se zna da ide dokap po samo 10 kn

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Treba prije rasprodaje koja je i danas izgleda u tijeku pricekati FI za 2016 godinu. Bilo bi dobro da se isplati dividendica za 2016 god… Mislim da bi 5kn bilo taman za sve dionicare! Kad smo vec Badel poklonili!

Da li vi svijesno manipulirate ili samo nemate znanja?

Isplata dividende? Sa prenesenim gubitkom od -428.993.257kn?

Jel znate vi uopće šta lupetate?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

opet su vam pokupili dionice, po tko zna koji puta, ako izvješće bude iznad 20mil.+ opet ćemo se vrtjeti oko 30

tolike godine mlatarali praznu slamu o privatizaciji i docekali
BD62-R-A 20,10kn
😉

meni se čini da se tu opet ne zna ni tko pije ni tko plaća. dočekati neku razumnu razinu i bris iz ovoga. ciga.ska posla.

who dares, wins



Treba prije rasprodaje koja je i danas izgleda u tijeku pricekati FI za 2016 godinu. Bilo bi dobro da se isplati dividendica za 2016 god… Mislim da bi 5kn bilo taman za sve dionicare! Kad smo vec Badel poklonili!

Da li vi svijesno manipulirate ili samo nemate znanja?

Isplata dividende? Sa prenesenim gubitkom od -428.993.257kn?

Jel znate vi uopće šta lupetate?

[/quote]
Malo danas guzva na poslu pa nisam imao previse vremena! Samo da Vam odgovorim kolega, u Vama nema kockarskog duha! Obmana, znanje, neznanje… mene samo jedno spijecilo da ponovno cekam svojih 33-35kn a to je pohlepa! I kad dionica Badela dosegne tu vrijednost opet cu se vjerojatno zapitati zasto sad staviti nalog na prodaju. Zadnju prodaju Badela sam imao mislim u kolovozu 2013 godine. Pozdrav!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/drzava-oprostila-dug-kako-su-bivsi-todoricev-direktor-i-hdzovac-preuzeli-badel-1862/952729.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close